Jump to content

Recommended Posts

Woori-the-Virgin-1.jpg?fbclid=IwAR2BrPg86j0cpRDdZHQ0G7bafl-f87oxhG3lBOBUc-i6UPTrF8D8vd48RvE

 

Off Topic

FRtywGBacAAswFx?format=jpg&name=900x900

 

Woori The Virgin (오늘부터 우리는)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Woorineun Oneulbuteo
Период на излъчване: 9 май 2022 – 21 юни 2022 г.
Време на излъчване: Понеделник – Вторник 22:00
Жанр: Комедия, Романс, Драма
Канал: SBS
Епизоди: 14
Режисьор: Jung Jung Hwa (The Wind Blows, My Absolute Boyfriend, Bel Ami, Flower Boy Next Door)
Сценарист: Jang Ah Mi
Субтитри: Английски

 

Участват:
Im Soo Hyang като Oh Woo Ri
Sung Hoon като Raphael
Shin Dong Wook като Lee Kang Jae
Hong Ji Yoon като Lee Ma Ri
Supporting Cast
Hong Eun Hee като Eun Ran
Kim Soo Ro като Choi Seong Il
Yeon Min Ji (연민지) като Choi Mi Ae
Kim Sa Kwon като Park Doo Pal
Ahn Shin Woo като Jung Hyung Sik
Yeon Woon Kyung като Seo Gwi Nyeo

 

Резюме: Римейк на американския телевизионен сериал от 2014 г. "Jane the Virgin", който от своя страна е базиран на венецуелската теленовела от 2002 г. "Juana la Virgen".
Романтична комедия за О У Ри (Im Soo Hyang), жена, която възнамерява да остане целомъдрена до брака си с детектив И Канг Дже (Shin Dong Wook), но след редовен гинекологичен преглед, заради грешка на лекаря, се оказва бременна – бащата е Рафаел (Sung Hoon), главен изпълнителен директор на козметична група, който е женен…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Английски субтитри :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сериален фен с дълъг стаж съм гледала венецуелския оригинал и сега чакам да видя корейците какви са ги натворили. Sung Hoon не е велик актьор, но пък има мноооого какво да се гледа по него :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, bond написа:

Тя и дамата не е велика актриса, но в New Tales of the Gisaeng бяха добра двойка. А дано и тук им се получи.

Не е лоша актриса, но се е снимала само в три свястни сериала. Този едва ли ще е от тях-"венецуелски оригинал" си е гаранция за долнопробна сапунка.

 

Преди 1 час, lazeto написа:

но забременява с дете на Raphael (Sung Hoon), главен изпълнителен директор на козметична група, заради грешка на лекаря по време на редовен преглед…

И ако и това не ви уплаши.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, dido100 написа:

Този едва ли ще е от тях-"венецуелски оригинал" си е гаранция за долнопробна сапунка.

 

И ако и това не ви уплаши.....

Венецеулският сериал си беше супер, но за своя географски регион.

После имаше "американски" римейк, пълен с измишльотини.

Този тук дано не се води по втория

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че е участвала в поне 6 добри сериала. И месеците май, юни и юли ще са месеците на Im Soo Hyang, тъй като ще се излъчват два нейни сериала.  Имали друга актриса която по едно и също време да е имала два сериала?  Аз си мисля, че този сериал, сериозно ще са го покорейчили.  Няма начин да не се вкарат доста корейски клишета.  Това че е римейк на  Jane the Virgin  , може да е голям плюс или минус, времето ще покаже.  Зависи дали корейците познават оригинала. Im Soo Hyang  е доста добра в сапунките.  А Sung Hoon си пада по нея и затова напусна другият си сериал за да снима в тоя. 

Мисля , мисля и все още не мога да измисля как жена може да забременее по време на редовен преглед??  Знаем какво е нужно за забременяване , и не ми е ясно как двете необходими съставки са се оказали заедно??  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, gig911 написа:

Мисля , мисля и все още не мога да измисля как жена може да забременее по време на редовен преглед??

 Когато лекарите в клиниката работят на конвейер прескачайки от стая в стая и вместо редовен профилактичен преглед направят изкуствено осеменяване и това може да се случи :blink:. Поне така го бяха решили в Jane the Virgin.

Чудя се дали корейците ще измислят нещо по различно и забавно. И нещо още по-невероятно.

Редактирано от Amaia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А във венецуелския се сблъскаха сестрите по коридора, изтърваха папките с епикризите, после ги размениха. И вместо да осеменят жената на бизнесмена, забремениха девствената Хуана. И от там тръгна, че се не видя. То любов, то драма, то сълзи, то сополи и накрая, след 153 епизода, хепи енд.

Сега чакаме корейския прочит :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, смехории. Ами той доктора не може ли да разпознае девствена жена от такава дето не е. И прегледа се различава от процедурата за изкуствено оплождане. Може би и упойка се изисква?  Тя главната героиня да не е спала? Почти съм сигурен че изкуственото оплождане не е една процедура, а са няколко. И самото оплождане става извън тялото, в епруветка както казват. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, Indira said:

Сега чакаме корейския прочит :) 

На тази екранна двойка много им се отдават емоционалните сцени. Да си призная имам доста сериозни очаквания от драмата. Ще ми се да гледам нещо забавно и емоционално. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

На тази екранна двойка много им се отдават емоционалните сцени. Да си призная имам доста сериозни очаквания от драмата. Ще ми се да гледам нещо забавно и емоционално. 

Ще ти се, но описаните по-горе дивотии лично мен ме отказаха от гледането.

Преди 14 часа, gig911 написа:

Имали друга актриса която по едно и също време да е имала два сериала?

Много са, особено специалистките по второстепенните роли.

 

Преди 14 часа, gig911 написа:

в поне 6 добри сериала

въпрос на лична преценка.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, dido100 написа:

Много са, особено специалистките по второстепенните роли.

Аз питам за главни роли, в двата сериала тя играе главна роля.  Тя почти няма второстепенни роли. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен главната е много дървена и безлична . Гледах я в друга драма с един дървен красавец,,,,,,,,,,,, голема гора направиха :blink: :D

Поне не е кинта и двайсет и седи добре с по високите партньори.

Но от драмата нямам голями очаквания щом е копи пейс на друг ................ е оставям си вратичка да ме опровергаят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

А-а, не е безлична. Висока, стройна, абе ще цитирам една съфорумка - "става" момичето.

Така е, стига да уцели свястна роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, gig911 написа:

Ясно, смехории. Ами той доктора не може ли да разпознае девствена жена от такава дето не е. И прегледа се различава от процедурата за изкуствено оплождане. Може би и упойка се изисква?  Тя главната героиня да не е спала? Почти съм сигурен че изкуственото оплождане не е една процедура, а са няколко. И самото оплождане става извън тялото, в епруветка както казват. 

 

Тук явно не става въпрос за инвитро процедура, а за изкуствено осеменяване.

Аз актрисата не я харесвам визуално заради супер изпиления й нос тип Майкъл Джексън. Все там ми е погледа, страшно ме дразни. Иначе си играе добре жената. 

Сериала ще го гледам, че навремето гледах разни теленовели, но тази съм я пропуснала, а беше голям хит.

Редактирано от desini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням, в оригинала докторът бе удивен, че прави процедурата на тийнеджърка, но сам си "отговори", че богаташът нарочно е избрал девствено момиче за осеменяването, за да няма съмнения за бащинството. А и нали си плаща....

(Ставаше въпрос за сурогатна майка, тъй като със съпругата не се получило)

Хуана пък от своя страна не знаеше в какво се състои един преглед и даже не искаше да пита - каза да действат :D

Тоест ако в корейската версия "поръчителят" е чебол, няма и да питат даже :rolleyes:

Редактирано от Rossi Yankova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.04.2022 г. at 11:41, Rossi Yankova написа:

Венецеулският сериал си беше супер, но за своя географски регион.

После имаше "американски" римейк, пълен с измишльотини.

Този тук дано не се води по втория

Римейк на американския телевизионен сериал

преди 38 минути, Rossi Yankova написа:

Хуана пък от своя страна не знаеше в какво се състои един преглед и даже не искаше да пита - каза да действат

Това във  Венецуела-как да е. Но в Корея през 2022 г.????????????????? Няма как от долнопробна сапунка да се получи добър сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, gig911 написа:

На мен шестото чувство ми подсказва , че сериалът ще е хит.

Уви,  поклонниците на чалгата са повече от тези на Моцарт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...