Jump to content

Recommended Posts

FQdYP-BagAI7CR8?format=jpg&name=large

 

Till We Meet Again (月老)
Страна: Тайван
Също така известен като: Yue Lao
По новелата на: Giddens Ko - "Yuelao" (月老)
Премиера: 08 Юли 2021
Времетраене: 127 мин.
Жанр: Драма, Романс, Фентъзи
Режисьор: Giddens Ko
Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

Kai Ko като Алън Шъ
Vivian Sung като Ми Хун
Gingle Wang като Пинки
Umin Boya като Призрачна Глава
Hong Sheng De като Конско Лице
Joelle Lu като Волска Глава

 

Резюме: Алън Шъ (Кай Ко) умира от мълния и губи спомените от живота си. Той работи като бог на любовта, който свързва хората с червени нишки. Но докато напредва със задачите си на Земята, най-голямото му предизвикателство е да завърже червена нишка на жената, която е обичал най-много докато е бил смъртен, спомняйки си тяхната голяма любов. Но за да я защити от надвиснала опасност, Алън Шъ трябва да я свърже с друг човек...

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click:  :click:  :click: 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от felicyti
добавени линкове за онлайн с бг суб
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на темата за  "червените нишки" и близо половин година му чакам субтитри на този филм:D 

Ето още един трейлър, в който показват и забавната част на филма :)

 

И малко допълнително инфо, което бях намерила...

Off Topic

Главният герой ( намирах го с 5 различни имена по сайтовете :lol:) умира от мълния, но след смърта си е избран да бъде нещо като небесния сватовник. Заедно със своята помощничка Pinky, двамата намират подходящите хора за двойка и ги свързват с червен конец. Той усилено се опитва да си спомни как е живял като човек, докато един ден не среща жената, която е обичал. Тя все още страда за него, а "сватовникът" осъзнава, че трябва да намери подходящият човек, с който да я обвърже, за да може тя да го забрави напълно и да продължи напред. Но май и тя има някакви " вселенски" сметки за уреждане и ще трябва и някой да я опази жива 

 

А рускините като са сложили в каста най- отпред името на Marcus Chang, та ме хвърлиха в размисли какво точно съм гледала в трейлъра и защо чакам друг в главна роля :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan пиши дали си струва като го изгледаш, защото при рускините мненията хич не са хубави. И какво, по ягодите, играе Маркус Чен? Как така не е в главната роля? :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@IndiraПрочетох от коментарите при рускините, но пък в драмалист са хубави отзивите :unsure: Аз ги харесвам такива шантави тайвански, та ще си го пусна да видя как е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е много хубаво. Успя да ми бръкне в сърцето. Оставям настрани кой е в каста, и кой не е. 

Историята е смислена и добре разказана, има доза хумор, има и места за сълзи и кърпички. Е, има и неща, т.е. определен герой, които не разбрах, защо точно така трябва да бъде представен, но ...бял кахър. 

Бих могла да доредактирам инфото в спойлера от първи пост, но нека да има тръпка и бъдещите зрители сами да открият разликата. 

Лично аз го препоръчвам, както за романтични души, така и като подходящ за гледане около св.Валентин и прочие подобни празници, вкл. и от личен характер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много шантаво филмче, но колкото повече гледах, толкова повече исках да разбера какво ще стане. Имаше хубави моменти и от първата и от втората си половина. имаше баланс между забавното и драматичното и е трудно да се направи прехода между двете, но тук според мен са успяли. Искаше ми се акцента с червената нишка да го усетя повече, някак покрай лошко, не успях да почувствам драмата и силата на червената нишка, която свързва двама души. Интересно ми беше как бяха изложили възможността за прераждане и в какво би могла да се прероди една душа.

Финала е адекватен и ми допадна, а финалната сцена беше много готина. :D 

Благодарности за превода. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...