Jump to content

Recommended Posts

Преди 18 часа, meri2003 написа:

А някой случайно да знае кой е изпълнителят и как се казва песента, която звучи в края на 9-та и в началото на 10-та серия. В 7-те OST-а, които са излезли я няма.

 

Tова е последното излязло.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви, коригирайте броя на сериите в началната информация, защото жестоко се прецаках.

Помислих, че са излезли всички и се нахвърлих да го гледам, а сега ще трябва да чакам края другата седмица.-_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Amaia написа:

Моля ви, коригирайте броя на сериите в началната информация, защото жестоко се прецаках.

Помислих, че са излезли всички и се нахвърлих да го гледам, а сега ще трябва да чакам края другата седмица.-_-

 

Готово. 12 са, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не беше корейско, щях да напиша- да им се чудиш на акъла на тия сценаристи, но понеже е корейско ,  не би трябвало да им се чудя, камо ли да го напиша, но тия толкова прекалиха накрая, че хем  им се чудя, хем го пиша. Недоумявам, как може

Off Topic

от  двама,съвсем уравновесени(като изключим свръхспособностите)  обичащи се хора, да ни поднесат за край  в последните пет минути, двама тотални истерици, поведението на които, не се връзва никак  с предишните 11 часа и 55 минути гледане.Освен, да са искали да ни покажат, че любовта води до психически увреждания.:D А изводите всеки да си прави сам.;)

 

Редактирано от Lawandula
  • Харесвам 1
  • Мерси 1
  • Хаха 2
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Lawandula написа:

Ако не беше корейско, щях да напиша- да им се чудиш на акъла на тия сценаристи, но понеже е корейско ,  не би трябвало да им се чудя, камо ли да го напиша, но тия толкова прекалиха накрая, че хем  им се чудя, хем го пиша. Недоумявам, как може

  Скрий съдържанието

от  двама,съвсем уравновесени(като изключим свръхспособностите)  обичащи се хора, да ни поднесат за край  в последните пет минути, двама тотални истерици, поведението на които, не се връзва никак  с предишните 11 часа и 55 минути гледане.Освен, да са искали да ни покажат, че любовта води до психически увреждания.:D А изводите всеки да си прави сам.;)

 

Според мен това нещо са го предвиждали за 20 серии, но внезапно са го отрязали. И сценаристът (ката) напук прави последната серия като за идиоти, с корейски край.  Затова и страничната линия с двамата доктори, която започна интересно и обещаващо, просто изчезна. А тя ми беше дори по-интересна от основната линия. Жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bond написа:

Пропускам. @Lawandula, благодаря, че ми спести 12 часа, защото подобни издънки в края най не мога да търпя.

 

Може спокойно да гледаш, без последните пет минути. И без тях си  е  прилично. На мен поне ми хареса и както писа и Дидо и второстепенните персонажи не са досадни, а напротив, а айдълията е за цвят, не се набива на очи дотолкова, че да дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса сериала, започна добре , към края малко откачиха.  Добре ,че беше Seo Ji Hye да краси сериала. Последното криминално отклонение можеха да го пропуснат.  Иначе е клише до клише миксирано със свръхчовешки способности. Като нямат какво да покажат сценаристите и набутват една  криминална тъпотия накрая.

Off Topic

Ама трябва да си много тъп, като виждаш бъдещето да не можеш да го избегнеш.  И като знаеш точно кога ще се случи. Имаме рана с нож, ами че логично е веднага да си вземеш една бронежилетка най нисък клас за да се защитиш от ножа.  Ама то трябва да си гений, че да се сетиш.  Тя реши в САЩ да замине, ама незнайно защо изведнъж се разхождаше сама по тъмни улички???  Особено като знаеше ,че я преследват???  Просто счупиха тъпомера, ама то е редовна случка при корейците. Тя не беше от най умните, това стана ясно много рано, но поне беше красива.  Като шефа и постоянно оправяше кашите които тя беше забъркала. Пък накрая каква беше тая истерия, не стана ясно. С докторите същата работа, тя както скъса с него и изведнъж завой на 180 градуса, бебе и сватба???  Голяма чуденка на главните беше да спят или да не спят заедно.  Актрисата(дето прилича на Oh Yeon Seo) също красеше сериала. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Off Topic

Последните епизоди бяха лишени от всякакъв смисъл. Недоумявам как можаха да превърнат главните герои в такива откачалки. От нормалните човешки отношения, които имаха /изключая притежаваните способности/, се преобразиха в абсолютно изтрещяли. 

Актьорската игра беше на ниво. Юн Кье Санг и Со Джи Хье добре влязоха в образите си, харесаха ми отношенията, които изградиха. Ким Джи Сок беше страхотен, както винаги. Не знаех, че Джупал участва. Може би, ако бях видяла по-рано щях да се откажа, но изненадващо ми допадна как изгради героинята си без много да ме издразни. Не съм я гледала в сериал никога, не съм слушала много песни на групата й, като цяло нямам наблюдения за нея - само знам, че имаха "скандал" с Джи Ди. Актьорите от рекламната агенция - жестоки образи. Ким Га Ън и Те Ин Хо също ми харесаха много. Жалко, че връзка на героите им остана някак недовършена. Имаше потенциал в развитието на отношенията им и на моменти ми бяха по-интересни от главните, за което допринесоха и самите актьори. 

Подходих с предубеждение, но ми хареса, въпреки някои нелогични моменти и финалните епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мислех да го гледам, защото на постера не ми допадна главния, външно естествено, пък и главната нещо не ме впечатли. Той не е по калъпа на красавците, с които сме свикнали от романтичния екран, няма вид на романтик и някакси го свързвам с екшъни и трилъри този актьор, а тя – стандартната красавица, без нищо специално. Ама нали обичам да чета коментарите в темите, а отскоро се забавлявам и с тези в текущите преводи, защото открих,че поясненията или по-скоро словесните примамки на преводачите, съпътстващи поднасянето на поредния преведен епизод са ми много интересни и понякога култови. Та така стигнах до трейлъра и още няколко клипчета и разпознах Seo Ji Hye от Crash Landing on You. Това ме спечели за сериала, защото там за мен беше най-красивата жена, но по-важно – много я харесах като игра и като излъчване тогава, загадъчна, вглъбена и леко драматична. А като загледах, оле, колко въздействащ се оказа Yoon Kye Sang! Какъв поглед, каква харизма, завладяващ! И какъв кеф, как ми харесва така – да тръгна скептична и лека полека да ме превземат актьорите, да ме оборят и променят мнението ми от "хм-кхм" към "йеее"! Страхотно е да гледаш хора, които могат да играят! Ся, че сценаристите накрая взеха да оригиналничат, това е друга бира, но се преглъща, пък е и малко, а и все пак странно интересно. Големи благодарности на преводачите за труда и за удоволствието да гледам на моя си език, бъдете здрави, момичета и дерзайте! 

Силно препоръчвам сериала, @bond, върни се, дай му шанс, ще го харесаш!     /Мисля, де... :dunno:/

Гледайте, романтици!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен, сериала е приемлив. Хареса ми, като изключим последните два епизода,

Off Topic

в които забъркаха глупава, криминална сюжетна линия, и това, че главните "изтрещяха" от любов.............. и това че са се познавали като деца, и единия помни, а другия - не...... не знам защо беше необходимо. Ако нещата си се бяха развили съвсем спокойно, (в работна среда и т.н) мисля че пак щеше да е интересно за зрителя.

Иначе много съм доволна от избора на актьори, ролите, които изиграха, музиката, идеята за целувката и проблема с главния.... Въпреки наличието на фентъзи елементи, то те не бяха натрапчиви. Много ми хареса, че освен романтика, зрителя се потапя и в малка част от работния процес за създаването на тв реклама. Много ми беше интересно, и всички от екипа бяха големи образи. Лудата братовчедка на главната, също беше класен герой, заедно с доктора. 

Ким Джи Сок си го харесвам и той беше една от причините, за да си изгледам сериала. И видях повече химия между него и главната. ....

От двамата главни, Юн Кье Санг беше този, които показа повече страст и пръскаше любов само с поглед. Со Джи Хье също се справи добре, но повече я бива в сладките, закачливи сцени, когато си говори сама например, и си разсъждава някакви неща. :D 

Като цяло - много приятен сериал. Не се сещам за нещо, което да ме е подразнило, като изключим това в спойлера.

Благодарности за превода. :bow::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...