Jump to content

Recommended Posts

FS2OL0YVUAADsgS?format=jpg&name=medium

 

Off Topic

FQqm-HhaQAADDbX?format=jpg&name=900x900FRykwc0aMAAxBeb?format=jpg&name=900x900

 

Kiss Sixth Sense (키스식스센스)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Kiseusigseusenseu
По новелата на Gatnyeo "Kiss Sixth Sense" (키스식스센스)
Период на излъчване: 25 май 2022 до 2022 – ? – ?
Време на излъчване: Сряда
Жанр: Комедия, Романс, Фентъзи
Канал: Disney+
Епизоди: 12
Режисьор: Nam Ki Hoon (Tunnel, The Beauty Inside, Voice 3, Oh My Baby)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Yoon Kye Sang като Cha Min Hu
Seo Ji Hye като Hong Ye Sool
Kim Ji Suk като Lee Pil Yo
Lee Joo Yeon (ex After School) като Oh Ji Young

Lee Dong Gun като Hong Ye Sool's father

Hwang Bo Ra като Jang Eom Ji

Jo Hee Bong като executive

 

Резюме: От малка Йе Сул (Seo Ji Hye) притежава специална способност. Всеки път, когато устните ѝ докоснат някой друг, тя може да види бъдещето на този човек. Но Йе Сул няма представа дали предчувствието ѝ е за месец, година или няколко години напред. В момента тя работи в рекламна компания и много харесва работата си, но мрази шефа си Мин Ху (Yoon Kye Sang). Един ден, случайно, устните на Йе Сул влизат в контакт с врата на Мин Ху и Йе Сул вижда себе си и него голи в леглото заедно…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

  • Харесвам 7
  • Мерси 3
  • Хаха 1
  • Upvote 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво им става на тия корейци?! Явно тая пандемия им намести мозъците.

Два поредни дни, два сериала с актьори в главните роли! Направо не е за вярване. А тук в добавка  и вечният симпатичен  тъп ъгъл Ким Джи Сок, който  май пак ще е тъп.:28558: Явно на изчакване- нямаше го в първите два епизода.

Главният чаровник, Юн Кье Санг, по принцип добре си подбира сериалите, та да видим. 

Главната, хм. Винаги ми е била странно индифирентна. Няма някаква харизма и особен чар, но за тая роля май си е на място.

И за къде без айдълия, в случая бивша, за късмет.В ролята на кифла- идеална. На излишната- още по.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Со Джи Хье ми е малко трудна за понасяне, но да видим. И да се надяваме, че корейците се усетиха какво губят като ни пробутват айдъли. Айдълите на сцената, където им е мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдълите са доста приятни за гледане ;)  а и някои се справят с ролите :ilovethis:

  Драмичката до тук е приятна за гледане , химии мимии не видях , но пък режисурата е доста добра. Особено първите пет минути от първият епизод именно те дадоха преподставка за нещо по така :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая сериал, в който главния да прилича на реален мъж. а не на красиво фейоподобно създание, претендиращо да е специалист и бизнес гений на видима възраст около 14-15 години. И, разбира се, най-чаровната крива усмивка в цяла Корея - Ким Джи Сок. Жалко, че пак е от към губещата страна, но пък сценариста, ако е на кеф може и за него нещо да измисли. 

Чудесни първи 4 серии, корейците се събудиха явно от зимен съм. Пак се закачих яко на онгоинг кукичката и сега няма измъкване.

Благодаря и на нашите момичета за българските буквички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз на клона.-_-

След като чинно чаках драмите, които ме интересуват да свършат или да доближат финалните епизоди, вместо да започна някоя от тях, налапах кукичката и ще  чакам нови епизоди. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не е моята чаша чай този сериал - две серии скука и преиграване и няма да се мъча повече. @bond като гледам и аз съм за Варна, ама не обичам студената вода. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, jira said:

Нещо не е моята чаша чай този сериал - две серии скука и преиграване и няма да се мъча повече. @bond като гледам и аз съм за Варна, ама не обичам студената вода. :D

 

вчера не беше студена :P, не е съвсем лятната, но влизах в морето 3 пъти

 

аз чакам да излезе цeлия сериал и тогава ще го пробвам, симпатични са ми актьорите, а и в проектите, които съм ги гледала също са ми допаднали

и като добавим и фантастичния елемент :D, не мога да го подмина

Редактирано от Aretka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

55 minutes ago, Allanon said:

Къде видяхте, че целувката беше по врата? Аз друго видях в края на 1-ва и началото на 2-ра серия...?!

В резюмето нарочно дават подвеждаща информация, за да отсеят тези, които наистна гледат от коментиращите на общо основание. ;)


А иначе всички знаем, че както при нас филията винаги пада с намазаната страна върху килима, така в Корея спънатите мацки задължително се приземяват върху устните на супер готин мъж. При такъв мерник сигурно националния им отбор по стрелба няма равен в света. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюжетът не е нищо особено, но Юн Ке Сан докарва харизма

 и химия с главната. Чак и на теб да ти се прииска да го целунеш. Сериалът става за развлечение. Лъч слаба светлина в корейския тунел на зацикляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмичката определено върви много леко и приятно , почти не усещаш как се изтърколва единият час. Само ми е странно как ще набутат всички разкрития , развръзки и връзки в последните два епизода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то не остана да развързват,

Off Topic

освен задължителното познанство от детството. Как пък го не пропуснаха! Тъпите ъгли дадоха на заден ход, остана да видим розовият край.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой случайно да знае кой е изпълнителят и как се казва песента, която звучи в края на 9-та и в началото на 10-та серия. В 7-те OST-а, които са излезли я няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...