Jump to content

Recommended Posts

Hotaru no Hikari 2
mOZbJf.jpg

 

Епизоди: TBA
Период на излъчване: 2010
Тематична песен: Ikimono-gakari

Участват:
Ayase Haruka като Amemiya Hotaru
Fujiki Naohito като Takano Seiichi
Itaya Yuka като Yamada Sachiko
Yasuda Ken като Futatsugi Shouji

Kamisawa Yuki като Takebayashi Atsushi
Osamu Mukai
Usuda Asami

 

Оригинално произведение: Hotaru no Hikari от Hiura Satoru
Продуцент: Mikami Eriko (三上絵里子), Uchiyama Masahiro (内山雅博)
Режисьор: Yoshino Hiroshi, Nagumo Seiichi, Ishio Jun (石尾純)

:essub:

 

Линк към Сезон 1 :click:

 

Свали с български субтитри: :subs: :click: :click: 

 

Онлайн с български субтитри: :subs: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри: :click:

 

Свали с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение превода. Сеиалчето е много отпускащо и забавно. Малко приличам на Хотару, но не съм чак толкова разхвърлена, което ми доставя още повече удоволствие от сериала. най-вече с нетърпение го очаквам заради Мукай Осаму. :D Обещаващо е ;ДДД

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна с дането и аз доволен:) определено е много веселяшки. Бях забравила каква шматка е Ахомия и как се въргаля по пода като прасе в кал :) В този сезон ми хареса, че вкараха малко интрига. Тоз любовен петоъгълник дето го заформиха ... мн ми допадна. Определено със Сено си бяха лика прилика кат два стръка стръстика, но пък само шефа можеше да я контролира, а какво е силата без контрол :) Малко края... не че не ми хареса, ама един такъв остана все едно ще има още серии. Може нарочно да са го направили така с идея за трети сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая. Преведох го, изгледах го и съм много доволна. Невероятен втори сезон.

Филма се нарежда сред любими автоматично.

 

 

А Браво!

А за другите дечица линкче за преведени субтитри няма ли да има!? Само дразним публиката ли? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Супер! Супер :es: Първият сезон е много хубав, сигорна съм, че и вторият ще е такъв! :yes: ОЧАКВАМ ГО С НЕТЪРПЕНИЕ! :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не дразним никого. Субтитрите са готови отдавна, просто нямаше свободен редактор. Вече има и са в процес на обработка. Кагато са готови ще бъдат качени на сайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук може да се свали с руски субтитри.

 

 

А тук- онлайн с руски субтитри

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айй вече нямам търпение да гледам втория сезон :es: , пък и участва един мой любим актьор - Мукай Осаму :rolleyes:

 

daneto, да разчитаме ли, че скоро ще може да гледаме втория сезон на сериала и със субтитри на български? Намери ли се един мил, усложлив и свободен редактор :rolleyes: , ако се налага да помагаме, казвай? ( с подкуп - модкуп ще се жертваме, превода го налага ;) )

Освен ако не става въпрос, че е готов превода на първия сезон в темата за втория :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го както първи,сега и втори сезон,на мен лично първият повече ми хареса и в този не липсваха забавни моменти,но някак не ме заплени толкова,колкото първи сезон ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторият сезон е Върхът! :yes: Харесва ми много повече от първия!

Има надграждане на образите и много по-голямо задълбочаване във взаимоотношенията между героите.

:thanks:

 

 

Шефът бил звяр в любовта :i love this: , както той сам се определя.

Вторият сезон имаше повече драматични моменти, но все пак хепи еднът го отпраща в комедийният жанр :up:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво сериалче. Хотару беше много готин персонаж, а как разпускаше с бира след работа...

Hotarunohikari.png

 

Хареса ми как японците разграничават работата от личният си живот. В първите серии, на работата си я беше страх да погледне шефа си в очите, а като се приберяха вкъщи го правеше луд :) .

 

Много ми допадна къщичката. Ако се вгледаш когато я дават отгоре, ще забележиш че цялата и площ е малко по-голяма от апартамент, но пък беше толкова готина и си имаше всичко.

Да пиеш вечер бира в тая малка градинка сигурно наистина си е супер преживяване :) .

 

А иначе в момента се снима със същите актьори "Hotaru no Hikari" игрален филм, който продължава историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата сезона много ми харесаха!Голям смях падна! :lol:

Всички персонажи бяха много забавни, а главните - големи

скици.Влюбена съм в тях!

Теглете, гледайте и се забавлявайте! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам, че вторият сезон ще бъде още по-невероятен от първия, ако това е възможно :lol: С нетърпение чакам да го гледам, но с български субтитри. Разбрах(от другите коментари) че вече са преведени, ако е така качете ги, за да могат хората да се насладят на филмчето на родния си език, не че е проблем на английски- просто се губи усещането :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да поизтупам темата от прахта.

Браво и благодарско на преводача за работата, с която съм уверен, че ще зарадва много хора тук. Ама година и три месеца за редактиране/сори, но така излиза/ не е ли малко прекалено множко :rolleyes::dunno: Скоро ще можем ли и ние със слаб англииски и никакъв японски да се насладим на сериалчето?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже няма друга тема, където да се коментира напредъка на субтитрите, ще се нацепя тука :D Редакцията по субтитрите се възобнови. Да се надяваме, че в скоро време ще можем всички да се зарадваме на втори сезон, че като слушам и филм ще има скоро. Да не ви заблуждавам, ще спомена, че субтитрите няма да са готови преди септември. И да не забравите да проверявате темата, че като са готови, първо тук ще се обяви :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре вярно ли ще пускат филм екстра значи! Тва ми е в топ 3 на екранизациите с Аясе и при все, че беше отлична комедийка доста неща отанаха да висят след този втори сезон и определено има нужда от някакво продължение. Връщайки се в спомените и впечатленията от този втори сезон честно казано първият ми хареса повече понеже хумора беше малко по-добър там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...