Jump to content
ivana93

Филмите, на които сте плакали

Recommended Posts

Хех плаках на ''Слонът моят приятел" ,сигурно съм бил 10-на годишен,но и тогава ме подведе семейството ,което цялото го беше ударило на рев,а той е заразителен. :P

A moment to remember, Koizora (на филма), A Love To Kill, Hello my teacher(колкото и странно да звучи) Millionaire's first love и Innocent Steps(много ме разчуства помня)

За сега мисля ,че са само тези, но пак не са малко де... хД

Сега мога да добавя и The Snow Queen, както и Тайната градина.

:rolleyes: много рев ,много нещо :P

Аз повече си падам по комедийните корейски сериали, но като се замисля май най-много досега плаках на Hello! My teacher - там историите на учениците бяха тежки, разни болни деца и самоубийствени тийнейджърки :blink: , също и на БОФ - около страданията на Джун Пьо :(

Чувствам че трябва и аз да се включа. Напоследък си рева и на комедииките :) последната от които е My girlfriend is a gumiho от 12 епизод до финала хем от мъка хем от щастие. Ледената кралица беше филмът с който започна това явление със сълзите при мен. Преди него нищо не можеше да ме трогне сега съм станал много чувствителен :) Сещам се още за Моето момиче на един момент само леко просълзих но то и това се брои. Като гледам коментарите за A Millionaire's First Love че всеки си е поплаквал на него май ще трябва и аз да го подкарам.

A Millionaire's First Love[този филм ме съсипва всеки път, когато го гледам..]

Koizora

The Road Home

На тези три филма съм плакала най-много..

Напоследък на почти всеки филм пускам по една сълза. Май съм станала прекалено емоционална :D

Тази тема е съвсем като за мен. Такава съм ревла, че на всяко по-драматично нещо рева. За да не пиша почти всичко, което съм гледала - ще напиша някои филми (доста), за които ясно си спомням, че съм ревала много. Списъкът е дълъг и неизчерпателен.

Secret - може би първият азиатски филм, който гледах; много ме впечатли;

A millionaire's first love - няма какво да говорим; като гледам почти всеки е ревал на него;

Koizora - сълзи не ми останаха, а гледах само филма;

Daddy long legs - толкова харесах историята, че все още търся книгата, но я няма нито нова, нито антикварна;

Il mare - ВЪЛШЕБЕН

Classic

Ditto

От сериалите:

MARS - гледах го между два изпита (а не трябваше); така ме болеше главата от рев, че не можех да чета;

Boys over flowers - мисля, че беше 12-13 еп. - когато в Макао Джан Ди и Джун Пьо се срещнаха на моста и се разделиха; точно на тази сцена попаднах във vbox-а и без да знам заглавието на филма, се започна едно лудо търсене да го намеря (от тук - и страстта ми към азиатското кино);

My girl - сцената, когато Джу Ю Рин заминаваше с баща си - и попълвайки бордната си карта си спомни какво е обещала (не съм виждала по-истинска игра и по-истински рев); в същия епизод - сцената, когато Сол Гонг Чан искаше да каже на дядо си, че обича Джу Ю Рин (много истински изиграно страдание);

Love story in Harvard - изнудването - "откажи се от делото и жена ти ще получи костен мозък, за да живее" беше свръх силите ми.

Има и много други, на които съм ревала, но са продукции на други държави.

Заключение - избягвам да гледам тежки филми (за сериали да не говорим), освен ако не искам да се нарева. Напоследък не гледам, но имам няколко в резерв, които мисля, че си заслужават главоболието. Последно гледах един турски филм за трагичната любов на мюсюлманка и християнин в Османската империя. От тогава съм на строго въздържание. На тези, на които им се реве - приятно гледане! :)

И аз съм си ревла от класа. Толкова са много филмите и сериалите, на които съм плакала. Днес най-пресния ми е Marathon. Леле, това момче (най-вече действията му и гласа му) направо ми подействаха разтърсващо. Толкова сме смешни и дребнави, наистина..

Не съм ревла но сериалите/филмите който са ме разплаквали са : Koizora, Snow Queen, Awalk to remember , Daisy.. но най -много си изплакнах очите на Koizora...толкова много рев изревах тогава и после няколко дена бях в депресия ..

Не съм свръхчувствителна, и не съм стигала до какъвто и да е рев... но филмите/драмите, от които съм гледала и са ме разчуствали поне малко са от последния епизод от драмата Boys Before Flowers, последния епизод от My girlfriend is a Gumiho и филма Give my first love to you.

Пускам си по някоя сълза от време на време..профилактично, но филмите на които не че съм плакала, ами направо края им изгледах без звук, в тишина, защото не можех да го понеса са "Есен в сърцето ми" (дано не бъркам заглавието) , "Снежната кралица" , както и "Съжалявам, обичам те". Безнадеждността е нещото, което ме съсипва. Оттогава насам, заставам в режим "отбранителен" щом надуша нещо такова.

Последно плаках на Tumbling...най-много съм плакала на Koizora,Tatta hitotsu no koi,Yuuki,Heavenly Forest,BOF и на почти всичко,което глледам и има тъжен или трогателен момент.Изобщо съм си ревла :)

От смях: Hanazakari no Kimitachi e, My Girl, Attack on the pin-up boys, You're Beautiful, Coffee Prince

От тъга: A love to kill, Koizora /драмата/, Iljimae, Тree of Heaven

От радост: Mars

Трудно се намира филм или сериал, на който не съм плакала. Просто винаги си се представям на местата на героите и рева започва. :D

Само на три филма съм усещал как сълзите започват да текат по бузите ми (без звуковите ефекти):

Ocean Heaven, Grave of the Fireflies & Shawshank Redemption (последната сцена, когато Ред върви към Анди през пясъка)...

Емоционален съм и някои филми ги преживявам, но не се съдирам от рев на всяко сантименталност :)

А от смях съм плакал на Just another Pandora's box - http://www.imdb.com/title/tt1612143/ - абсолютната кретения за мен, но трябва да си запознат с доста азизтаски продукции за да оцениш хумора и пародията :)

Плакал съм на повечето от сериалите които съм гледал.На местата с тъжни и трогателни моменти или местата когато героите наи-после осъзнават че не могат да живеят един без друг,признават любовта която изпитват един към друг .Сантиментален съм -признавам си :) .Иначе най-много сълзи изтекоха на The Snow Queen и A Millionaire's First Love .

Почти на всеки филм или сериал плача :D но последния филм, на който плаках беше "Snow prince", а последния сериал - "The snow queen" (все пак е зима :lol: )

Snow Queen ;

Koizora;

A Millionaire's First Love.. :rolleyes:

Отначало като започнах корейските сериали и филми всичко ме впечатляваше и си ревах почти постоянно. Те се смеят, аз рева. Попринцип на филми много плача. Иначе boys before flowers, милионера, койзората, май и на кофи принца съм ревала, а на you're beautiful доста сълзи излях. 71 into the fire, my little bride плаках от щастие ;d days with you, suicide circle и продължението noriko's dinner table също отнесоха, но дори не знам защо. Попринцип на филми с кървища не плача. А moment to remember .. Определено има още много, но в момента карам по памет.

Сега като върна лентата малко назад, филма, който наистина ме разтърси и дори мисълта за него продължава да го прави е On the beach. Така, не съм си ревала дори и на Титаник. Гледала съм го 1 път и това ми стига за цял живот :(. Хубаво си поплаках и на A Millionaire's First Love, Freeze, но The Snow Queen ми дойде в повече. Вече първо гледам коментарите и ако ще се проливат сълзи бягам надалече ;).