Jump to content

Филмите, на които сте плакали


Recommended Posts

Хех плаках на ''Слонът моят приятел" ,сигурно съм бил 10-на годишен,но и тогава ме подведе семейството ,което цялото го беше ударило на рев,а той е заразителен. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A moment to remember, Koizora (на филма), A Love To Kill, Hello my teacher(колкото и странно да звучи) Millionaire's first love и Innocent Steps(много ме разчуства помня)

За сега мисля ,че са само тези, но пак не са малко де... хД

Сега мога да добавя и The Snow Queen, както и Тайната градина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз повече си падам по комедийните корейски сериали, но като се замисля май най-много досега плаках на Hello! My teacher - там историите на учениците бяха тежки, разни болни деца и самоубийствени тийнейджърки :blink: , също и на БОФ - около страданията на Джун Пьо :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувствам че трябва и аз да се включа. Напоследък си рева и на комедииките :) последната от които е My girlfriend is a gumiho от 12 епизод до финала хем от мъка хем от щастие. Ледената кралица беше филмът с който започна това явление със сълзите при мен. Преди него нищо не можеше да ме трогне сега съм станал много чувствителен :) Сещам се още за Моето момиче на един момент само леко просълзих но то и това се брои. Като гледам коментарите за A Millionaire's First Love че всеки си е поплаквал на него май ще трябва и аз да го подкарам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Millionaire's First Love[този филм ме съсипва всеки път, когато го гледам..]

Koizora

The Road Home

На тези три филма съм плакала най-много..

 

Напоследък на почти всеки филм пускам по една сълза. Май съм станала прекалено емоционална :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е съвсем като за мен. Такава съм ревла, че на всяко по-драматично нещо рева. За да не пиша почти всичко, което съм гледала - ще напиша някои филми (доста), за които ясно си спомням, че съм ревала много. Списъкът е дълъг и неизчерпателен.

Secret - може би първият азиатски филм, който гледах; много ме впечатли;

A millionaire's first love - няма какво да говорим; като гледам почти всеки е ревал на него;

Koizora - сълзи не ми останаха, а гледах само филма;

Daddy long legs - толкова харесах историята, че все още търся книгата, но я няма нито нова, нито антикварна;

Il mare - ВЪЛШЕБЕН

Classic

Ditto

От сериалите:

MARS - гледах го между два изпита (а не трябваше); така ме болеше главата от рев, че не можех да чета;

Boys over flowers - мисля, че беше 12-13 еп. - когато в Макао Джан Ди и Джун Пьо се срещнаха на моста и се разделиха; точно на тази сцена попаднах във vbox-а и без да знам заглавието на филма, се започна едно лудо търсене да го намеря (от тук - и страстта ми към азиатското кино);

My girl - сцената, когато Джу Ю Рин заминаваше с баща си - и попълвайки бордната си карта си спомни какво е обещала (не съм виждала по-истинска игра и по-истински рев); в същия епизод - сцената, когато Сол Гонг Чан искаше да каже на дядо си, че обича Джу Ю Рин (много истински изиграно страдание);

Love story in Harvard - изнудването - "откажи се от делото и жена ти ще получи костен мозък, за да живее" беше свръх силите ми.

 

Има и много други, на които съм ревала, но са продукции на други държави.

Заключение - избягвам да гледам тежки филми (за сериали да не говорим), освен ако не искам да се нарева. Напоследък не гледам, но имам няколко в резерв, които мисля, че си заслужават главоболието. Последно гледах един турски филм за трагичната любов на мюсюлманка и християнин в Османската империя. От тогава съм на строго въздържание. На тези, на които им се реве - приятно гледане! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм си ревла от класа. Толкова са много филмите и сериалите, на които съм плакала. Днес най-пресния ми е Marathon. Леле, това момче (най-вече действията му и гласа му) направо ми подействаха разтърсващо. Толкова сме смешни и дребнави, наистина..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ревла но сериалите/филмите който са ме разплаквали са : Koizora, Snow Queen, Awalk to remember , Daisy.. но най -много си изплакнах очите на Koizora...толкова много рев изревах тогава и после няколко дена бях в депресия ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм свръхчувствителна, и не съм стигала до какъвто и да е рев... но филмите/драмите, от които съм гледала и са ме разчуствали поне малко са от последния епизод от драмата Boys Before Flowers, последния епизод от My girlfriend is a Gumiho и филма Give my first love to you.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам си по някоя сълза от време на време..профилактично, но филмите на които не че съм плакала, ами направо края им изгледах без звук, в тишина, защото не можех да го понеса са "Есен в сърцето ми" (дано не бъркам заглавието) , "Снежната кралица" , както и "Съжалявам, обичам те". Безнадеждността е нещото, което ме съсипва. Оттогава насам, заставам в режим "отбранителен" щом надуша нещо такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно плаках на Tumbling...най-много съм плакала на Koizora,Tatta hitotsu no koi,Yuuki,Heavenly Forest,BOF и на почти всичко,което глледам и има тъжен или трогателен момент.Изобщо съм си ревла :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От смях: Hanazakari no Kimitachi e, My Girl, Attack on the pin-up boys, You're Beautiful, Coffee Prince

От тъга: A love to kill, Koizora /драмата/, Iljimae, Тree of Heaven

От радост: Mars

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на три филма съм усещал как сълзите започват да текат по бузите ми (без звуковите ефекти):

 

Ocean Heaven, Grave of the Fireflies & Shawshank Redemption (последната сцена, когато Ред върви към Анди през пясъка)...

 

Емоционален съм и някои филми ги преживявам, но не се съдирам от рев на всяко сантименталност :)

 

А от смях съм плакал на Just another Pandora's box - http://www.imdb.com/title/tt1612143/ - абсолютната кретения за мен, но трябва да си запознат с доста азизтаски продукции за да оцениш хумора и пародията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плакал съм на повечето от сериалите които съм гледал.На местата с тъжни и трогателни моменти или местата когато героите наи-после осъзнават че не могат да живеят един без друг,признават любовта която изпитват един към друг .Сантиментален съм -признавам си :) .Иначе най-много сълзи изтекоха на The Snow Queen и A Millionaire's First Love .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти на всеки филм или сериал плача :D но последния филм, на който плаках беше "Snow prince", а последния сериал - "The snow queen" (все пак е зима :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отначало като започнах корейските сериали и филми всичко ме впечатляваше и си ревах почти постоянно. Те се смеят, аз рева. Попринцип на филми много плача. Иначе boys before flowers, милионера, койзората, май и на кофи принца съм ревала, а на you're beautiful доста сълзи излях. 71 into the fire, my little bride плаках от щастие ;d days with you, suicide circle и продължението noriko's dinner table също отнесоха, но дори не знам защо. Попринцип на филми с кървища не плача. А moment to remember .. Определено има още много, но в момента карам по памет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като върна лентата малко назад, филма, който наистина ме разтърси и дори мисълта за него продължава да го прави е On the beach. Така, не съм си ревала дори и на Титаник. Гледала съм го 1 път и това ми стига за цял живот :(. Хубаво си поплаках и на A Millionaire's First Love, Freeze, но The Snow Queen ми дойде в повече. Вече първо гледам коментарите и ако ще се проливат сълзи бягам надалече ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...