Jump to content

Филмите, на които сте плакали


Recommended Posts

Рев няма.Все още няма азиатски филм или сериал,при който да се е стигало до такова нещо.Трудно се впечатлявам.

Имало е филми,които са ме депресирали за ден-два.Coffee Prince и "ледената кралица" например.По скоро заради привързаността с героите/всички серии една след друга.Няма начин/,отколкото от историята в сериала.Но напоследък ми липсва тази депресия :lol: С времето взеха да изчезват емоциите към азиатските драми/което е лошо,но такъв е живота/

Извън азиатското кино ,също не се сещам за рев.

Имам спомени ,че на 4-5 годинки съм плакал на "Черния красавец"и това ще да е май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен въпросът трябваше да е: "Има ли корейска драма на която да не сте плакали?"

Отговор-Не.

Такава съм си: ревлива.

Ама и вий едни теми пускате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-ревлив беше A moment to remember (а освен това и най-любимият ми филм мисля), на Daisy не можах да ревна много, въпреки че беше уникален филм. Току що изгледах Closer to heaven и се скъсах от рев ... :blush: тоя актьор не знам как е оживял след заснемането на филма - толкова да отслабне!!! Много плаках и на My sassy girl, но май най-вече от радост накрая, когато зацепих как се развиват нещата :):inlove:

 

И разбира се ако говорим и за сериали .. I am sorry I love you е класика. А също и What happened in Bali :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен въпросът трябваше да е: "Има ли корейска драма на която да не сте плакали?"

Отговор-Не.

Такава съм си: ревлива.

Ама и вий едни теми пускате ;)

 

Аз също (е това за темите не) .Много ми е страно да не ревна :lol: на нещо тъжно аз немога така и много се изнендах на някой коментари като на Alfons то това не е изненадващо обаче на мен ми е странно :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами много филми са ме оставяли дехидратирана от рев,аз затова и ги харесвам...

il mare,

do re mi,

virgin snow,

100days with Mr.Arrogant,

koizora,

heavenly forest

secret...

това са само някои от тях и силно препоръчвам да се гледат(съмнявам се някой да не ги е гледал,ама все пак)

а от драмите доста...само че след Илджиме ходих като призрак 2 седмици...до такава степен радостите и нещастията в живота ми се свързваха с тоя сериал,че след него все едно ми бихя изтръгнали душата (затова Джунки-то си ми е любимец)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От американските продукции съм плакала само на един - The Green Mile (този филм ме остави без психика след това :( )

От азиатските съм си подсмърчала на повечко - A Millioner's first love, Koizora, Dream на Kim Ki Duk, Bin Jip, Zettai Kareshi (макар че и аз не го очаквах), The worlds they live in, Devil beside you, Go, You're beautiful (че мойто момче не можа да вземе момата), 90 days time for love, Love letter.... те май край нямат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Май всички ревльовци сме се събрали тук... На много филми съм плакала,

но на "A moment to remember", "A millionaire's first love" и "Temptation Of Wolves" направо ревах.

Колкото до сериалите, вече трудно бих се навила да гледам подобни

на "Sorry, I love you", "Sad love story" или (опазил ме Господ) "Snow queen".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип съм си голяма ревла, и почти няма драма/филм, на който да не съм плакала. Най-много обаче плаках на Yuuki и Koizora ;( На Юки още от началото ревнах и накрая вече хълцах и не можех да говоря. Оуоуоу, и на 1 Litre of Tears. Там изревах повече от 1 литър! :lol: Изгледах цялата драма за един ден, като от 3ти до 10ти епизод не спрях да плача. Накрая, като излезнах от стаята и се погледнах в огледалото, не можах да се позная XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A Millioner's first love!!!То такъв рев му дръпнах по време на филма,и я се успокоя и хайде отново,сълзите напират да извират от мен(като фонтан) и така става винаги като гледам този филм.Също много ми харесва песента(DBSK-Insa)(majimak insa...sarang hamnida....fly away...fly away love..)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе не знам - но на мен тази тема много ми харесва - щом някой се е разплакал на даден филм , това означава че наистина е вникнал в него ... моя списък е толкова дълъг ... но ето тези които най-много са ме разтроили , а след това са ми станали любими : Dream , The king and the clown , Ikigami , The secret , Daisy , Lovers vanished , Bangkok love story (от азия) и Haven , Into the wild , Little ashes , Requiem for a dream (други) :) Радвам се страшно много че има такива филми които те карат да мислиш , да плачеш и да се промениш - най-важното , защото от всеки един съм извлякла положителна промяна за себе си .

 

 

 

еми... да мислиш... ОК-приемам! Но да твърдиш, че и промяна настъпва след това...

Аз лично си поплаквам на всеки възможен филмец, но имам афинитет към A moment to Remember.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз рева на всичко, но най- запомнящите се ревове съм теглила на "приказка без край" (бях малка и плаках не заради края, а заради самия факт, че филмът е свършил) и на "battle royale", колкото и странно може би ще се стори това на някои. или не? мазохизмът ми стигаше до толкова, че нарочно гледах някои сцени (също така и четох пасажи от книгата, но тук говорим за филми, нали?), за да плача на тях. смъртта на чигуса и "все пак ти си най- готиното момиче, което съм срещал някога." бие по точки всичко. всичко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не си падам много ревливка,доста филми и сериали са ме натъжавали ,но чак до рев и аз не съм стигала, в интерес на истината, (говоря за драмите) :) . Но от комедиите съм плакала което е доста странно! :blink:

Комедии:

1. Personal Taste

2. That Fool

3. You're Beautiful

Сега се сещам само за тези все пак че и в тях имаше доста драма,но сякаш комедийния елемент повече ми повлия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно преди 5 мин на Чуно... Което си е нещо, защото от толкова гледане човек закоравява, но пък азиятците си знаят работата. На толкова много други филми (Pearl Harbor, Into the wild и A walk to remember от американските), сириали и анимета съм плакала, че ако тръгна да пиша ще изпусна някой и ще е грехота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти няма азиатски филм или сериал на който да не съм плакала, къде от смях, къде от мъка... но май много ревах на What happened in Bali.... и досега като чуя баладата сълзите ми сами почват за текат... Save the last dance , Koizora първата любов на милионера и много ,много други никога няма да забравя

ами такава съм си, чувствителна и впечатлителна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принципно малко са тея филми но колкото и да е клиширано "A Love To kill" B)

после If only ,Koizora (movie),абе нещо корейските не могат да ме разплачат

..а пък първия филм на който съм плакала сякаш беше Big Fish .. не знам защо :D ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...