Jump to content

Филмите, на които сте плакали


Recommended Posts

Както ви е добре известно много от корейските драми водят до ефекта - рев, така че в тази тема може да споделите впечатления от най-мелодраматичните филми, които сте гледали .

 

P.S. Пък може и да сте плакали от смях ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа... A Moment to Remember ми води в класацията, на Гил Донг по едно време пролях някоя и друга сълза, на Windstruck комбинирах от смях и от тъга, като първите бяха повече...

А извън азиатските филми рядко се случва да се разчувствам, но колкото и странно да звучи ето този филм ме разплака накрая... :rolleyes:

brotherbearverdvdjo1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ръка на сърцето мага да кажа, че Първата любов на милионера е филма дето ме остави без сълзи... толкова рев... само като се сетя и пускам една сълза...

 

Но искам да отбележа един интересен факт... филмът на който са плакали най-много съфоромци по едно и също време е Икигами... аз лично не можах да се трогна толкова от тази филм, но подсмърчането в залата /на втория фест/ беше много показателно. Друг филм, на който форумци си поплакахме заедно беше 18 Май... като Джун го убият, кой няма да заплаче... няколко дружно отлети форумски сълзи имаше и на Краля и клоуна, но в залата беше тъмно и никой няма да си каже... ама че сме ревльовци в тоя форум...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са например:BOF,Koizora.Hong Gil Dong,Zettai Kareshi...Aз съм много особена плача на някой филми защото свършат и са били толково хубави,че неискам да свършат (като You're Beautiful ) :D ,а не че са били тъжни :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Millionaire's first love

Do Re Mi

Secret

Classic

Koizora

Daisy

Hero

House of flying daggers - ная-любимия ми фирм на всички времена,всеки да го гледа....

Ikigami

BOF

Snow Queen

Coffee Prince :D

Hana Yori Dango - на всеки епизод от втория сезон бях с карпичките.Невероятна игра <3

Nobuta wo Produce - накрая,когато един от героите заминаваше и класа му го изпрати на магистралата..охх беше толкова прочуствено..

Full House - когато героинята страдаше :D

HONG GIL DONG - от осми или девети епизод до края все ревах

Proposal Daisakusen :D

 

Eдитвам с..

Gokusen - малко се просълзих накрая хахх

Heavenly forest

The hotel Venus

забравила съм и Hello my teacher.. :DDDDDDDD

Въобще аз си рева...постоянно :lol:

 

Edit:

BAD GUY - най-добрата драма за 2010 <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кагато някой каже "тъжна корейска драма" единствената за която се сещам е Stairway to heaven (така и не я догледах,прескочих до последните епизоди...) беше адски тъжна ;(

а други които ме трогнаха са:

A Moment to Remember

BOF(тайванската версия също беше доста тъжна)

I'm Sorry I Love You

More than blue

...а от смях съм се смяла на всички комедийки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са, но сега си спомням само за тези:

1. Koizora

2. Love Letter

3. Heavenly Forest

4. 3- IRon

5. Spring, Summer, Fall, Winter, and Spring

6. My Girl and I

7. Sad Movie

8. Midnight Sun

9. Dare mo shiranai

10. Love Me Not

11. A Millionaire's First Love

12. Butterfly Lovers

Изобщо покрай тея азиатски филми станах много чувствителна... :D

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са много! Защо ли, ми избягвам ги признавам си, чета коментарите преди да захвана нещо а някой е казал, че ще пада рев накрая ,опс пропускам го. Разбира се няма как хич пък да не е имало рев и аз като тълпата на Първата любов на милионера пресъхнах, скръб обви душата ми на A moment to remember, пък да не ви казвам Welcome to Dongmakgol в каква мъка и в какви дълбоки размисли ме хвърли!

 

Пропуснах да спомена, че най-разстърсващият за мен филм правен някога е:

 

2260549w.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...