Jump to content

Спортни събития


Recommended Posts

loyola, аз съм фен на Милан (радвам се, че има още един росонер ;)), а Тото Ди Натале и Удинезе радват този сезон. Оформиха се като основен претендент за 3-то място в ШЛ.

 

Ацуто Учида наистина поизгуби позиции в Шалке. Онзи ден и на реванша с Виктория (Пилзен) също не игра. Ще го видим другата седмица с Твенте.

 

Снимка на Юто Нагатомо от днешния двубой с Узбекистан.

 

6f0a8647797c9077.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква шампионска лига пък ги сложи Удинезе? :D Турнира е Лига Европа бивша УЕФА. А 3-то място не знам как ще вържат при наличието на МЮ, ПСВ и испанците само в Серия А може да ги огрее бронз и то при положение, че Лацио олабят положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че Rie имаше предвид третото място в Сериа А, което дава право на участие в ШЛ. :) А за УЕФА/Лига Европа си е още много рано да се каже кой ще е шампион. Дори Металист Харков си имат своите шансове, тъй като сега играят с Олимпиакос, които не са неотстраними, а след това жребият винаги може да ги изправи срещу по-лек съперник, не че останаха много такива де... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ще да е! :D Просто така както го е написал си помислих, че ги точи за фаворити в лига европа, а по принцип са посредствен отбор не знам как тая година така се получи в калчото по принцип тази позиция за класиране ШЛ е резервирана за мердите, лацио или рома.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно 3-то място в Италия имах предвид, на което са и в момента Удинезе, и което ще им осигури участие на есен. Razzormaw не е схванал.

 

loyola, явно не ти е ден днес. Грешни прогнози и на 3-те фронта. ;) Аз гледах Германия и Франция и "моят приятел" от събота Паоло Талиавенто.

 

 

А Юто Нагатомо няма късмет и с двамата си италиански треньори - в клубния си отбор - "Мислителя" Раниери, а в национала - Дзакерони.

 

Razzormaw, аз съм ТЯ, а не ТОЙ. Не се стряскай, че и жени гледат и се интересуват много от футбол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С леко забавяне, но да обявя равносметката от преминалото преди няколко дни Световно първенство по фигурно пързаляне.

За съжаление, Изтокът изпусна най-големите отличия, но сега беше времето да се представи новото поколение, което тепърва ще навлиза с гръм и трясък в този спорт.

Много бъдещи таланти се появиха на пързалката. Бях удивена от способностите на младите китайци и японци (Корея нямаше сериозни представители в първенството - дори Ю На Ким не беше включена в състава). Китайците, по правило, показаха великолепни умения при спортните двойки, но и при жените вече водят конкуренция.

Японците са най-силни в женското пързаляне, но точно там се пропукаха тази година, въпреки блестящата изява на Акико Сузуки (това лъчезарно момиче заслужаваше дори титлата, стига да не я бяха наредили на 5о място в кратката програма) и третото й място. При спортните двойки японците също се сдобиха с медал, но най-добри изяви имаха в мъжката надпревара.

def82ea2d0d806b2.jpeg

Дайске и Юзуру - втори и трети на Световното по фигурно пързаляне! Юзуру е само на 17г и успя да се изкачи до третата позиция от 8мо място! Омедето!

Юзуру Ханю е бъдещата звезда на този спорт.

Дайске направи шампионско съчетание и мисля, че заслужаваше да спечели, но съдиите за пореден път показаха субективизъм. Не че не се радвам на първото място на Патрик Чан /той е китайче, което се състезава за Канада/, но Дайске е просто от друга планета.

7cc7a7c5a28142b8.jpg

527c4cef1625477b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чух нещо, че имало някакви япончета от Токио в Славия даже доколкото четох новината дошли да потренират футбол в София за няколко дена от 27. март статията ако някой му е интересно да види --->click.

Ето и как изглеждат мушмуроците на Овча Купел тренировъчното игрище е това предполагам

showimage600400aspx.jpg

 

123qxg.jpg

 

A тук са пред самият стадион

stadiumo.jpg

не знам какъв вятър ги е довял на гости точно в този клуб, който може да е един от най-старите, но в последно време е известен повече с лафовете на един пълничък чичко Венци Стефанов и съмнения за уговорени мачове (този с Левски тази пролет направо намирисваше от километри)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма да идат в "Славия" ,нали там има техен сънародник- Тайцуке Акиоши ,който между другото бил първият японец играещ в БГ отбор.Дори по телевизията даваха за него, водиха го на църква, механа ,поразходиха го да види как е живота в България човека.

4609061g.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз го знам този японец в Славия, но ме домързя го споменавам и да търся материали и за него хубаво е че ти го вметна хич не е малко, че човека е дошъл от толкова километри, че да играе точно в нашата А група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още миналата година Левски взеха на проби /юношите, мисля/ един японец- Саторо Ота, имаше и ТВ репортажи за него, но не мога да ги открия. Ето една статия, ще потърся и клипче- ако успея, веднага качвам:

статия Ама е голям симпатяга. Ама е бил временно, на разменни начала, жалко.. ;)

П.С. Razzormaw, знам че може да се деркаме "сини с/у червени" до Великден и по-нататъка, ама днес не съм в настроение за словестни двубой. :) И "говедата" сме хора.. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се връщам от хокейният мач между националните отбори на България и Китай.

 

Нашите момчета направиха подвиг и победиха с 6:3. :)

 

Въпреки че китайците бяха по-добри, българите показаха че с много дух, мъжка игра, невероятен вратар и малко късмет, всичко е възможно.

 

Страхотна вечер. :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тука и още за тоя японец при Славия явно чичо Венци е решил да заздравява отношенията със страната на изгряващото слънце и щял да вика и още. Тая японка дето е на снимката в линка не е зле душичката така като я гледам и все едно се смее на г-н Стефанов понеже се е хванал за главата..сигурно поради играта на белите. :D Следващият мач ЦСКА играем с тях и би трябвало да ги отупаме барабар с япончето! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се разписвала скоро тук, но днес има повод.

 

Отново японец е шампион на Германия по футбол. Шинджи Кагава и Борусия Дортмунд триумфираха с титлата в Бундеслигата два кръга преди финала на първенството с 8 точки аванс пред втория в класирането Байерн (М). Днешната победа над Борусия (Мьонхенгладбах) с 2:0 (вторият гол е на Кагава) бе напълно достатъчна за триумфа още през месец април на отбора ръководен от Юрген Клоп.

 

Честито, loyola, най-постоянни бяхте през сезона и заслужено спечелихте! Дано на есен се представите достойно в ШЛ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, БЛАГОДАРЯ, Rie! От вчера не мога да си намеря място от радост и съм постоянно с едно шалче на Дортмунд, не го свалям, даже спах с него! :lol: :lol:

novgol.jpg - това е точно второто попадение!

545585_336140979775142_152966144759294_866733_1855135504_n.jpg - А така са посрещнати след мача с Байерн - Илкай Гюндоган, Иван Перишич и Шинджи Кагава от своите съседи (и тримата живеят в една кооперация). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти кажа как - с много късмет и яко подпиране от говеждата подлога съдия на срещата Николай Йорданов - две дузпи не ни свириха едната от които почти 100% чиста, а Мораеш е известен с това че е от играчите, които рядко симулират! Не свири чист фал до наказателното второто полувреме и остави гърбушкото Христо Йовов да извади топката извън аутлинията и да стреля пред погледа на защитата на ЦСКА, целият стадион и ние зрителите пред телевизора...wtf?! Оставка за всички корумпирани органи в БФС начело с 80% от съдийската комисия и Перукан! :no: Христо Стоичков беше напълно прав човека с всичко, което каза срещу ГФС и шефа на съдиите, но му се изсмяха както преди на президента на Миньор, Стойчо Младенов за директивите, Цонко Цонев, Пламен Марков и десетки други хора пропищели от своеволията в пародията наречена А група. Иначе споко пак сме шампиони Крейзифорест нямат шанс, а говедата пак ще гушкат калъфките. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То аз не можах да гледам мача и преди малко се прибирам и брат ми БАМ, казва че сме паднали. И ми разправя за своеволията на съдията. Но какво да се прави ,все пак живеем в България.

Но ЦСКА винаги си е победител, поне в нашите сърца.Пък и нали сме шанпиони !!!!!!!!!!!!! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А добре, че не си го гледал голяма пародия беше. Аз се прибирам за първото полувреме и направо се хванах за главата и ми приседна болярката...С тоя състав така да ги притиснем и толкова положения евала му на Стойчо Младенов наистина ги възроди, а всички ни брояха за умрели началото на полусезона. Аз си мисля, че с победи над Ботев Вр и Миньор работата ще стане след това Литекс или разградчани съм почти сигурен, че ще вземем 3-те точки от един от двата отбора, но разбира се не е изключено и да се провалим всичко зависи от момчетата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие защо не ходите да коментирате в някой форум на ЦСКА?! Не смятам, че е справедливо точно тук да се говори така. Аз не си позволявам своеволия и винаги съм се въздържала от забележки и коментари, както и от злорадстване. ;) Голямата истина е, че и двата отбора не струват в момента. Да, не съм специалист, за разлика от почти всичките ми сънародници, не съм футболен експерт, ама много се дразня като правиш така Razzormaw... Има и други сайтове, аз например съм на друго място в групи на Левски и там коментирам каквото си искам. Тука обръщаш форума на фен-клуб на чорбарите... Аз гледах мача, но ще се въздържа от коментари относно играта и съдията, та току виж съм останала без някой зъб. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде сега обръщал съм форума ние се намерихме тука двама армейци на кръст ти веднага ни издърпа ушите. :rolleyes: Ми човека пита аз му обяснявам така както бих обяснил на всеки включително на приятелите ми левскари то така и си говорим с тях просто ти не си свикнала на такива ултрас-термини, които присъстват навсякъде официално и неофициално в медийното пространство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...