Jump to content

Спортни събития


Recommended Posts

Аз го следя и гледах мача с Бахрейн. Корейците не са взимали азиатското от 60-те години и сега са много надъхани да се докажат. Мачовете след групите ще станат още по интересни. :) Сега чат пат, се падат някакви много лесни отборчета като Индия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз докато се преориентирам да не ги търся в клубните им отбори, форумът ще свърши.

Вчера гледах мача с Австралия и се ядосвах много, понеже корейците можеха спокойно да спечелят, но накрая трябваше да се задоволят с равен резултат. Ja-Cheol е с най-много попадения до момента - 3 на брой. Има шансове да стане голмайстор на първенството. Дано да продължат напред повече отбори от нашия регион! Най-малко два имат реални шансове.

Не виждам в програмата на Евроспорт да са заложени всичко мачове от групите. В понеделник ще дават Саудитска Арабия-Япония (от 15 часа+повторение от 23:30).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китай отпаднаха. В последния си мач направиха 2:2 с Узбекистан и останаха на трето място в групата.

 

Утре играят японците, а във вторник любимците ми от Южна Корея ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се чудех, кой от двамата ще направи хеттрик? Шинджи спечели. Той взе приза и за играч на мача.

На 21-ви януари Япония ще срещне Катар на четвъртфинала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21-ви януари Япония ще срещне Катар на четвъртфинала.

 

Този мач няма да е лесен, още повече, че Катар са домакини... Но ще викаме за "нашите" япончета! ;)

 

Мими, благодаря за линка. Надявам се утре пак да ни зарадваш с линкче, за да гледаме и корейчетата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи 45 мин.

Ю. Корея - Индия

3 - 1

 

Аз успях да го подкарам от ТУК

Евроспорт тръгнали ми дават Австралия - Бахрейн dry.gif

 

Краен резултат

Ю. Корея - Индия 4:1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евроспорт тръгнали ми дават Австралия - Бахрейн dry.gif

 

Съвсем нормално. Това беше по-заплетеният мач все пак. Победата на корейците беше 101% сигурна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък Евроспорт все изключват важни събития от програмата си. Важното е, че Корея също продължава напред. Голям дъжд се изля вчера по време на мача. Днес би трябвало да играе Северна Корея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега най-голямата изненада се очертава последната група на Иран, Ирак, ОАЕ и Северна Корея. Ирак е по-слабия отбор от ОАЕ и Северна Корея и със сигурност Австралия (моите любимци в "Азия") биха били доволни от това да играят с иракчаните, а не с коравите отбори на С. Корея и ОАЕ. Кувейтците разочароваха тотално след силните игри в кфалификациите и класирането им за сметка на стабилния отбор на Оман. Лошо за Китай - кризата се задълбочава... :Х Узбеките все повече радват напоследък и мисля, че няма да имат проблем на четвъртфинала срещу Йордания. Най-хубавия сблъсък се очертава Иран : Южна Корея. Мача ще си заслужава определено. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мился че малко бъркаш , попринцип Иран са много силни в Азия , те с анай-големия кошмар за Южна Корея. Така че страха трябва да идва от там. Надявам се и Северна Корея да се класира, но ше им е трудно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иран нямах предвид, че е изненада, но ИраК, това вече си е изненада да се класират пред Северна Корея и ОАЕ, което вече е и факт. Иран знам, че са едни от най-силните азиатски отбори последните 20 години и ще им е много трудно на Южна Корея с тях, точно затова и писах, че техният мач ще е най-интерсен от четвъртфиналите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е неприятно заради един гол да останеш втори, но затова са си виновни корейците...

 

Освен че ще срещнат Иран, след това ги очаква и Узбекистан (не вярвам да загубят), което също няма да е лек мач...

 

Въпреки това... финал Южна Корея - Япония ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото се сещам Ирак е настоящия носител на купата на Азия.

Така че не виждам нищо изненадващо, че се класираха напред.

 

Е то вече няма слаби съперници и ако Корейците искат да спечелят..............трябва да бият всичко по пътя си до края :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...