Jump to content

Спортни събития


Recommended Posts

Да се защитаваш от какво? Поста ми е с тематика Лудогорец за Левски съм наблегнал в няколко думи и не съм излъгал с нищо. Бяхте ли на 5-то място? Бяхте..е какъв е проблема тогава? С кое съм излъгал или преиначил? Цяла България знае как сте известни и всички, които не са ви фенове ви викат така както и на нас ни викат чорби. Аз проблем с тебе нямам по никакъв начин и не ме бърка и 10 поста да изпишеш срещу ЦСКА както и да отговоря на всичките. Защо трябва да чакам да се връщаш от еди кое си място за да отговоря като ти видя поста както правя и сега? Това е форум не е нещо друго и каква е разликата като го прочетеш тогава или сега? Не мисля и че съм заслужил такова отношение и то точно от теб при положение, че не съм те нападал директно по никакав начин или да кажа нещо от рода на

 

ти си бълнал един куп глупости и простотии, все едно това си чакал

 

Ако някой трябва да е разочарован то съм по скоро аз за съжаление, но си е твое право да си казваш мнението било то основателно или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само си погледни поста след старото ми съобщение- личи си, че си бил бесен, заради оформлението. Няма да коментирам с подробности, защото идеята не ми е да съм дребнава и пунктуална- самата аз допускам грешки и прочие. В случая ЦСКА нищо не са ми направили, че да ги плюя тях, както виждаш и на друг левскар му е направило впечатление как се държиш. Глупостите са това, с което обвиняваш този или онзи, относно любимия ти отбор нямам мнение, но не може да обиждаш и останалите ей така, защото са ти черни. Момче бъди обективен, щом си такъв поддръжник на истината- можеш ли да се заклееш в най-ценното за теб, че твоя отбор никога не е подкупвал, никога не е бил побутван и подкрепян от властта и тем подобни?! Хайде спрете с тия измислени "директиви" и че уж цял свят помага на Левски, пък после цялата страна ни плюела... последно кое е? В една омразна за теб религия, един омразен от теб свят човек го е рекъл- който е безгрешен, той да хвърли по грешния камък /перефраза/. Всички отбори от "А" група съм убедена, че по един или друг начин поне веднъж са стъпвали на криво. Да сте имали пари като този и онзи, да сте подкупвали... ама и да сте, няма да си признаеш. Не съм чак толкова отличен запалянко, не мога в момента да изкопча точен пример от статистиката /извън соц годините/ за вашия отбор, но има такива примери за съжаление. Нека сме мъжки момичета и момчета и си признаем и кривините, а не само да търсим външни виновни. Аз имам силата да кажа за моя отбор и се старая да го правя. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не напротив ти си си внушила някакви неща понеже не ти е харесал поста ми и сега един вид си го изкарваш на мен?! :blink: За какво? Да Миньор легнаха на Лудогрец който твърди обратното значи не е запознат с българският футбол и как стават нещата в него. Не казвам, че ЦСКА сме светци, но в последните години се вижда как играят едни определени отбори от "златната среда" и дъното срещу нас и как играят срещу други. Миньор и Славия са точния пример тази година от предишни мога да дам и други. Това с Присо дето стана точно след мача в Пловдив и реакцията на БФС и МВР говори достатъчно за това кой говори глупости и кой не. Защо Гара Демебеле при положение, че удари съдия и шофира пиян беше мерено с един аршин, а при нас с друг? Недей да ми обясняваш неща с които не си наясно понеже аз следя А група не от вчера или от днес. Аз съм обективен въпроса е ти дали си? И пак казвам начина по, който ми отговори е грозен и не съм заслужил по никакъв начин такива лични нападки и отношение. Разбирам, че не ти харесва факта, че не харесвам и уважавам любимият ти отбор Левски, но не това е начина. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ми е тая дали харесваш Левски или не, всеки има право на лош вкус. Ама е някакси фанатично все всички, сега и прокоратурата по твои думи да са срещу ЦСКА. И ето- искрено казах, че не съм ултра запалена футболна фенка и ти точно там ме ритна-

Недей да ми обясняваш неща с които не си наясно понеже аз следя А група не от вчера или от днес.

Аха, моят коментар те е обидил, ама аз като ти се обидих на теб- не можеше.. защото и тогава ти беше "прав", а аз "крива". Виждаш само в черно и бяло, ей това е дразнещото, но знам, че каквото и да ти кажа няма да променя мнението ти или характера ти, а и не ми е работа. Всеки е такъв, какъвто е. Но не очаквай, че с блеснали очи и благодарност ще сменя любимия си отбор, защото ти така се опитваш да ми "отвориш очите" за ситуацията в родния футбол. За разлика от теб никъде не съм казала, че Левски са с безупречно минало, настояще и бъдеще. Футболът отдавна е бизнес и машина за пари, не само в България, приятелю, а в цял свят. Това, че съм дама не означава, че кипвайки ми отвътре ще ти отвърна с одобрителна усмивка и няма да извадя ноктите. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деца я се стегнете..................ако ще продължавате да се дърпате за простотии .........има си скайпове и чатове.

Стига сте спамели излишно.....................cool.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз какво да си помисля е жена? Ти твърдиш, че говоря глупости и простотии нали? Айде кажи ми кое не е така във всичко дето го казах в конкретният ми пост? Заслужават ли цялостно Лудогорец титлата при положение, че имат един 100% подарен мач от Миньор? Не казвам дали ние я заслужаваме те по този ли начин трябваше да вземат тези три точки, които се оказаха решаващи, а на нас перничани се хвърлиха заради парите на Домусчиев докато срещу разградчани не си оцапаха и гащите? Левски бяха 4 кръга на 5-то място дори стигнаха 6-то и се добраха едвам едвам до 3-тото и то благодарение на нас защото бихме Литекс. Кое от тези две неща за които ми триеш сол на главата не е истина и кой не е обективен и не следи нещата, които стават в нашето първенство? Хубаво си помисли върху тези върпоси и тогава пиши и ми обяснявай. Ако има нещо, което не понасям е да ме обвиняват за неща, които не съм правил, а като греша си признавам, но далеч не е такъв случаят тук.

 

ПП Yongi ок баце аз спирам просто ми дойде в повече и останах конкретно разочарован от госпожицата. Ето и сега не може да ми каже с доводи нищо относно Лудогорец и Левски и ме обвнинява, че съм повтарял. Ами ще повтарям като не получа смислен отговор на конкретни въпроси. А и да ме изкарват, че си измислям неща и един вид лъжа при положение, че за бг футбол мога да говоря много и по доста въпроси. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, нямам си друга работа, ще мисля по "твоите" въпроси. Аз си имам собствено мнение и ти обясних да не очакваш да си го променя. Да, говориш глупости и простотии и повтаряш едно и също като бъгнат запис. Твоя

 

Да, нямам си друга работа, ще мисля по "твоите" въпроси. Аз си имам собствено мнение и ти обясних да не очакваш да си го променя, както аз не очаквам и не желая да променям твоето. Да, говориш глупости и простотии и повтаряш едно и също като бъгнат запис. Моя е преценката как да нарека твоите думи, ти как все изтъкваш колко съм некомпетентна. Твоя воля, престани само да ми казваш какво да мисля, правя или чувствам, защото работата става дебела и наистина се измества яко в спама. ;) И за последно от моя страна- ако зависеше от мен и по някакво фантастично обстоятелство утре се събудя шеф на БФС, щях да изрушкам цялата "А" група, няма сини, червени, зелени, пембени... Сам ще видиш като отидат в Европата... всички се оакват в крайна сметка. Няма какво повече да коментирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като остават броени дни до Олимпиадата в Лондон, БНТ са направили специален сайт, в който можете да откриете актуални новини за ГОЛЯМОТО събитие :)

 

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите новини от Олимпиадата са прекрасни. Япония победи Испания в мач от футболния турнир с гол на Юки Отсу. Женският отбор също е стартирал с победа.

Южна Корея е завършила 0:0 с Мексико.

Линк

Инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на япончетата въпреки, че този отбор на Испания няма нищо общо с този, който спечели европейското мисля, че има само 2-3 играча от титулярният състав всичко друго е резерви и нови попълнения. Все пак победата си е победа, а и ако нашият национален отбор играеше срещу тези испански резерви щяхме паднем с разлика затова в Япония трябва да са доволни и да им се приповдигне самочувствието за по сериозните футболни форуми. cigarl.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Южна Корея и Япония се класираха за четвъртфиналите във футболния турнир. Корейците ще се изправят срещу Англия в следващия кръг, а японците - срещу Египет. Успех!

Вчера Япония спечели първите си два златни медала от игрите - в джудото и спортната гимнастика.

Таблицата на временното класиране подрежда Китай на първо място с 30 медала, от които 17 златни. Двете Кореи дишат във врата на САЩ и са на трето и на пето място. Япония остава девета, след изгубени две злата в бруста (Корея също изпусна да повтори победата на Пак от Пекин), където Коуске Китаджима доминираше през предходните два олимпийски цикъла.

Кохей Учимура стана олимпийски шампион по спортна гимнастика в многобоя при мъжете. Заслужено, след три световни титли през последните години, Кохей доказа, че е най-добрият гимнастик в света.

5140d97095f194ab.jpg

49de5caf55f38d2d.jpg

da7ff821c5ed4bcf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност още в понеделник японците спечелиха първото злато в джудото, след като наказаха румънката за непозволена техника и така тя остана със среброто. За спортната гимнастика: там на многобоя Учимура ги смачка и бе най-стабилен от всички, което за съжаление не можеше да се каже за него по време на отборното, когато за малко японците да останат без медал. Добре че протестираха на края за последната оценка, та да могат да се намърдат на второто място, оставяйки англичаните трети, а Украйна без медал. Разбираемо китайците тогава бяха недостижими. Иначе китайската машина работи повече от добре, тъй като имат медали от доста спортове, а в такива като тенис на маса, скокове във вода, вдигане на тежести (там и севернокорейците се представят страхотно), са си направо резервирани. Навлизат и в плуването, както и южнокорейците. Там японците са както винаги стабилни, но златото им се изплъзва постоянно и трупат втори и трети места. Освен това Китаджима не е това, което беше, а и има нови лица, които искат своето. САЩ както винаги си разчитат на определена бройка медали от плуването (8 златни, 6 сребърни, 4 бронзови засега + още неясно колко - има още 12 дисциплини) и леката атлетика (която не е започнала) и затова са все още близо до Китай. :) Футболът не мисля да го коментирам изобщо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Манга вдъхновила Коухей Учимура, за да стане гимнастик. Нова реклама с негово участие и с още няколко световни звезди

http://www.youtube.com/watch?v=t42qFxeyPO4&feature=player_embedded

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е Учимура. Много добри спортни данни и технически може да бъде перфектен. Имаше изпълнения на елементи по учебник - абсолютно чисто. Тренирала съм и двата вида гимнастики, следя състезания с години и много се радвам, когато видя подобна форма в спортист.

Обаче съдийството беше безобразно, особено в женския многобой. :no: С тази игра как изобщо дадоха медал на рускините, още повече пък сребърен. И Китай, и Румъния заслужаваха място на стълбичката... но всяка година е едно и също. Винаги са били толерирани и винаги "дребни" грешчици им се прощават, а състезателите от другите нации биват порязвани през кръста.

П.П. Германецът ме изкефи на макс - със зъби и нокти си извоюва медала. Това му се казва спортна психика! Не да ми ревеш на подарен медал, че не бил златен...<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прескокът на Учимура беше едно от изпълненията по учебник. Скоро не бях виждал толова добро изпълнение (само на прескока имаше оценки над 16 на няколко души). :) За рускините съм напълно съгласен, толкова грешки и накрая медал... :mad: Освен германеца и Орозко от САЩ, който завърши на 8-мо място мисля, ако не беше направил една огромна грешка на коня с гривни (който се оказа препъни-камък за много хора, само 1 оценка над 15!!! ), щеше да е с медал. 5 от 6-те му уреда бяха на много високо ниво. Много стабилна игра и на украинците и на отборното и на многобоя. И другото, което не трябва да се забравя: китайците не очастваха! Явно е, че се пазят индивидуалното по уреди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А китайците не успяха да влязат във финала на многобоя, мисля, не че пазят сили. Но това не изключва, разбира се, медали сега на индвидуалните. Довечера ще видим. Ууу, радвам се, че има с кого да си коментираме. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли не са се класирали?! Това е голяма загуба за тях, при положение, че има вероятност в женската гимнастика също да не се сдобият с отличия. Китайците винаги са участвали на всички уред в спортната гимнастика.

Нямам възможност да следя на живо развитието на игрите и гледам само откъслечни материали.

Снощи имах шанс да гледам награждаването на 200 м бруст при жените и там видях на второ място Сатоми Сузуки, едно усмихнато момиче, което ми заприлича на актрисата Такимото Миори.

285099a949cd749d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано много ме съмнява да не са могли, при положение, че смачкаха всички други нации на отборното, по-скоро както в бадмингтона: там играха симулативно за по-добър жребий и си го получиха, като ги дисквалифицираха и порицаха дори от собствената им федерация, а тук според мен не са искали да хабят сили. :mellow: Японката има бронз също така от 100-те метра, където стана голямата литовска изненада. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно сега да не хабят сили? Защо, при положение, че това е най-престижния форум в света?

Спортната гимнастика стана много субективен спорт в последно време и ако съдиите си наумят да дадат на някого медал /или да не дадат/, те ще го направят.

Току-що завърши надпреварата на уреда халки и видях, какво направиха съдиите, за да не присъдят златото на Чен Ибин. Доколкото разбрах, и двете първи съчетания са били с еднаква трудност, но бразилецът имаше лека стъпка при приземяването накрая, а Чен си направи финала чист.

Споменаха, че китаецът е бил с контузия преди Олимпиадата, но това не му попречи да изиграе съчетанието си чудесно.

Нещо става в техния отбор. Вчера отново изгубиха ценна титла при коня с гривни, който си беше тяхна запазена територия дълго време. Единствено на земя са повторили титлата си от Пекин, благодарение на Zou Kai. Коухей Учимура е спечелил среброто там.

 

8710c70eb0eb6795.jpg

Снимката е от 4 август, когато смесената щафета 4 по 100 метра за жени на Япония взе бронз, а в мъжката надпревара японците са втори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях за китайския състезател, но бяха на кантар нещата... За оценката на трудността не съм компетентна, но от това, което видях като изпълнение - бразилецът игра чисто, беше много стабилен, не трепна и много отчетливо изпълняваше силовите елементи. Направи крачка, така е, но мисля, че са му взели само една десета за нея. Не смятам, че това е грозно подарен медал. Със същия успех можеше да спечели и Чен Ибин, но понякога е въпрос на шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...