Jump to content

Спортни събития


Recommended Posts

Крайни резултати от спортното зрелище в Търговище :lol:

 

При момчетата

1.Д.Иванов - Русе

2.В.Георгиев - Дигеста

3.П.Цолов - Русе

3.С.Николов - Шумен

 

При момичетата:

1.С.Исмаилова - Русе

2.И.Янева - НСА

3.М.Аризанова - Перник

3.Е.Петрова - Русе

 

.... ми какво да кажа, русенската мафия си знае работата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такахико Козука взе сребърен медал във световното по фигурно пързаляне при мъжете !!

 

http://www.youtube.com/watch?v=G9iyOG9VzhE

 

Дайске Такахаши не взе медал и имаше проблем с кънката в началото на съчетанието :( Но се представи добре!

 

http://www.youtube.com/watch?v=opWW2Jdu4kg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Световното индивидуално първенство по тенис на маса, преди броени часове приключи. Финалът (както се очакваше) беше изцяло китайски :lol:

Финал - мъже

Zhang Jike 4:2 Wang Hao

 

 

Финал - жени

Li Xiaoxia 2:4 Ding Ning

 

 

Р.S. ...искам да ви заостря вниманието на последните 2 минути от клипчето, когато Zhang Jike си разкъсва тениската B):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Р.S. ...искам да ви заостря вниманието на последните 2 минути от клипчето, когато Zhang Jike си разкъсва тениската B):lol:

Това го даваха по Eurosport! За съжаление само аз от компанията оцених "прелестите му". ;)

Китай са световна сила! Пожелавам ти да отидеш на подготвителен лагер някой ден там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го даваха по Eurosport! За съжаление само аз от компанията оцених "прелестите му". ;)

Китай са световна сила! Пожелавам ти да отидеш на подготвителен лагер някой ден там...

 

То прелести ли бяха, да ги опишеш :rofl:

Благодаря за страхотното пожелание!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мексиканска вълна за ЦВЕТИ ПИРОНКОВА :)

Цитирам:

"Най-добрата българска тенисистка Цветана Пиронкова се класира за четвъртия кръг на турнира от Големия шлем "Уимбълдън". Днес българката постигна страхотна победа с 2:0 сета над третата в световната ранглиста Вера Звонарьова от Русия."

 

Ще и бъде трудно срещу Винъс Уилямс, но в никакъв случай не е невъзможно ;) Така че, Цвети ... Файтинг !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

България на финалите на Световната лига по волейбол!

 

След измъчено 2:3 с Русия в последния мач. tongue.gif

Късмет за България при жребия.

 

Съперниците ни на финалите в Полша:

 

Група "Е":

1. Полша

2. Италия

3. Аржентина

4. БЪЛГАРИЯ

 

Група "F":

1. Русия

2. Бразилия

3. САЩ

4. Куба

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, браво на нашите, или по-точно... Благодаря, русначета. :)

Емо, сигурно ли е, че групите са така? :unsure:

На страницата на волейболната федерация все още нищо не пише,

а и американците имат да играят още един мач... Засега са с 20 т., а сърбите са с 21...

Жребият е очакван. Винаги е дирижиран... в полза на домакините.

А няма какво да се лъжем, в момента нашите играят най-слабо от всичките 8 отбора,

така че е нормално да сме в групата на домакина.

Сега остава да се стегнем и да ги изненадаме неприятно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съвсем.

Другия вариант е да се паднем с Бразилия, САЩ и Италия.

Дори САЩ да спечелят само 4 точки(от оставащите им мачове ;), а те със сигурност ще бият) няма как да се промени ......България да не е в групата на Полша.

Всичко е "дирижирано" за улеснение на домакините да избегнат Русия и Бразилия.

Скоро ще разберем..............така или иначе на финалите няма слаби отбориcool.gif

 

САЩ са били Пиерто Рико с 3:2 в първия мач.

Едва ли няма да си вземат двете точки и от втория мач wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбирай погрешно. Тази група много ми харесва!

Чак не мога да повярвам на късмета ни. ;)

Гледах мачове на всички силни отбори тази година...

Срещу Бразилия и Русия нямаме никаква шансове! А срещу САЩ и Куба винаги играем трудно.

Италия и Аржентина не са чак толкова силни.

Ако се напънем и имаме късмет, може и да ги обърнем.

А Полша са слаби като нас...

Дано късметът ни не се изчерпал само до мачовете с Русия... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://gong.bg/view_article.php?article_id=211199

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=313261

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2715157

 

Щом в повечето спортни сайтове.............не ми се ровеше в други ;)

Сме в групата с Полша, Аржентина и Италия...............и играем първия мач с поляците.

Мисля, че няма в какво да се съмнявамеlaugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вероятността да сме в група с Бразилия, Русия и Куба е много голяма. <_<

Ако САЩ бият Пуерто Рико 3:2, отиват в групата на Полша, Италия, Аржентина.

Искаш ли да се обзаложим как ще свърши техният мач? Залагам на 3:2 за САЩ. :lol:

Няма значение. Така или иначе не играем особено добре

и шансовете ни за класиране във финалната четворка са малки на този етап, в която и група да сме.

Поне ще играем още 3 мача със силни отбори и ще можем да се обиграем. ;)

Следва много по-важното състезание - Европейско първенство. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не, тъй като по регламент не може да се паднем в група с Русия, т.е. два отбора от 1 група не може да са заедно и в следващия кръг. САЩ и Бразилия ще са в една група, защото домакинът не можел да играе пак срещу тях :) Лудата нагласена работа ;) От което ние печелим де :П

 

И все пак нека изчакаме официалните групи от FIVB :)

 

Въпреки че шансът ни е минимален, то съществува... благодарение на домакините :) Моята прогноза е, че ще изненадаме всички и ще бием Полша и Аржентина. От Италия ще паднем 3:2 или ще бием 3:2 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбрах, че ще сме в една група с Полша, Италия и Аржентина.

Но голямата новина е,че София ще бъде домакин на Световната лига по волейбол пред 2012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че шансът ни е минимален, то съществува... благодарение на домакините :) Моята прогноза е, че ще изненадаме всички и ще бием Полша и Аржентина. От Италия ще паднем 3:2 или ще бием 3:2 :)

Румба, оптимизмът ти ми харесва...

По твоята прогноза сме на финал. Ставаме първи в групата и на полуфинала играем срещу Русия...

Те, разбира се, ни подценяват и ги бием. ;) А срещу Бразилия на финала... кой знае.

Обикновено по-слаби отбори, които се класират в последната минута и изненадващо,

поднасят най-големите изненади! ;)

Дано стане и сега така!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза Стойчев.... винаги има по една приятна и една неприятна изненада :) Ние неприятната няма как да бъдем, защото не сме сред фаворитите. Остава да сме приятната ;) Стискаме палци... пък каквото стане ;)

 

 

Поне е ясно, че и догодина ще сме на финалите... като домакини :lol: Освен ако не променят регламента за нас ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезаваха се и за световното по футбол през 2018 и 2022 редом с Япония, но този път отделно. Уви не спечелиха нито едната кандидатура, нито другата. Япония пък се беше отказала от своята за 2018 и беше заявила, че ще има 3Д мачове ако спечели домакинство през 2022, но и те не го получиха<_<

 

А ако някой го интересува К-1 ето линк за K-1 World MAX 2011 63kg Japan Tournament FINAL от 25.06.2011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва,че когато гледам волейболните ни национали във важен мач,то все едно гледам мач на запис. Всеки път едно и също .Достойните победени (((((((( Само дето историята помни победителите.Как може един път поне,една много важна точка да не можем да вземем,всеки път така. Справка миналата година загубата от Куба и още много подобни ( . Нямам думи,нямам нерви просто ...................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...