Jump to content

Спортни събития


Recommended Posts

Япония е новият шампион на Азия! Честито!

Без контузеният Кагава, не им беше никак лесно. Мачът се реши в последното продължение с гол на резервата Таданари Ли, който е кореец по произход. Той се превърна в герой за отбора си, докато Ейджи спечели приза играч на мача, след като спаси 15 удара към вратата си.

Интересно, накрая не ги наградиха с медали, а с мини-купи.

 

И още награди:

* Голмайстор на турнира с 5 попадения - Ja Cheol

* Награда за феърплей - Ji Park

* Най-значим играч - Кейске Хонда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрата игра на Япония на Шампионата на Азия си казва думата вече и на трансферния пазар: Ryo Miyaichi вече е собственост на Арсенал, но май, май е даден веднага под наем на Фейенорд, тъй като е много млад още - на 18. Yuto Nagatomo е вече част от Интер, като идва от Чезена. Shinji Okazaki последва адаша си от Дортмунд, Atsuto Uchida(Шалке04), Томоаки Макино(Кьолн) и Kisho Yano(Фрайбург) в Германия и вече е собственост на Щутгарт. Във Франция също имаше трансфер на японец, но не помня кой беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя (06.02) от 18:00ч. по Диема ще се излъчи пряко двубоят м/у Челси - Ливърпул

 

Краен резултат 1:2 (и Челси казват чао на титлата, а Пуул се борят да влязат в 4-ката, но вероятно няма да успеят) ;)

0:1 Джерард

1:1 Калу

1:2 Суарез (един от любимите ми играчи)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

top.jpg

 

Национално първенство за мъже и жени - кумите и ката

 

 

Място: зала Сиконко , ж.к. Люлин, ул. 701 , гр.София

Дата: 05 февруари 2011 г.

Час: 13:00 - 19:00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които не са гледали снощния мач м/у Челси и Ман Юнайтед... резултат: 2-1

Челси за пореден път доказаха, че са по-добрият отбор ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които не са гледали снощния мач м/у Челси и Ман Юнайтед... резултат: 2-1

Челси за пореден път доказаха, че са по-добрият отбор ;)

 

По-добрият отбор?! Нещо се пообърка май ;) Мачът беше напълно равностоен. Ако бяха изгонили Давид Луис (което беше задължително), можеше и да не свърши с победа за Челси.

 

Основна вина за загубата на МЮ има САФ... не трябваше да пуска същия отбор в два поредни мача... хем си знае и все пак го направи. Влизането на Гигс и Бербо беше наложително веднага щом започна второто полувреме. Това са футболите, които знаят как да задържат топката и да диктуват темпото на играта.

 

За пореден път се убедих, че мястото на Нани е в трансферната листа... пълен егоист и лигльо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак това е отборна игра ! Резултата в края на всеки един мач не се дължи на 1-2 човека..факт е, че второто полувреме Челси бяха по-добрия отбор на терена и заслужено си извоюваха победата.

Спорих с един приятел, който твърдеше че отбора на Челси бил с човек повече (+съдията :lol: ). Но със или без негова помощ, щеше да се стигне до втори гол от страна на сините така или иначе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нямаше как да стане, ако бяха изгонили Луис (отново повтарям, че това беше повече от ЗАДЪЛЖИТЕЛНО). Съдията оказа много решаваща роля. А това, че било отборна игра... не е съвсем така. Един човек може да промени развоя на мача за секунди (примери много).

Каквото и да говорим, няма смисъл ;) Мачът приключи, Чесли направиха голяма услуга на Арсенал, борбата за титлата (м/у МЮ и Арсенал) стана ожесточена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях за Манчестър Юнайтед. Двата отбора си размениха по едно полувреме и логичния резултат беше равен. Съдийството си беше тендециозно, особено второто полувреме, където всички спорни ситуации се свиреха за Челси, като се спестиха и не се забелязаха много нарушения срещу играчи на Юнайтед, съдията откровено буташе отбора домакин ... но това е нормално, по-принцип съдията свири повече за отбора домакин ... Аз обаче съм доволен, Челси показаха, че не представляват нищо особено ... с такава игра пред домакинска публика нямат шанс в първенството. Колкото до Арсенал ... обикновено в този етап на сезона с толкова много мачове и натоварване, техният отбор винаги се срива :), контузиите при тях в резултат на натоварването започнаха ... отборът им за мен не е подготвен добре физически и това не е от 1 или 2 години ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна приема мачовете Япония - България от Световната лига

Мачовете на Япония в Световната волейболна лига бяха преместени в Европа заради ядрената криза в АЕЦ Фукушима 1, съобщи агенция Киодо.Японският отбор е в предварителна група "В" на Лигата заедно с отборите на България, Германия и Русия.

Според първоначалната програма "лъвовете" трябваше да гостуват на "самураите" на 25 и 26 юни в град Вакаяма,но двубоите ще се играят в България на същите дати, потвърдиха от японската волейболна централа.Домакинските срещи на Япония с Русия и Германия ще се проведат на руска и германска земя.България стартира тазгодишното си участие в Лигата на 28 и 29 май, когато във Варна гостува отборът на Германия.

Срещите ще се играят във Варна, в "Двореца на културата и спорта". Ето и самата програма:

28 и 29 май 2011 год. България - Германия

4 и 5 Юни 2011 год. България - Япония

10 и 11 Юни 2011 год. Русия - България

18 и 19 юни 2011 год. Германия - България

25 и 26 юни 2011 год. Япония - България

30 юни и 1 юли 2011 год. България - Русия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15-17 април ще се проведе "Държавно индивидуално първенство за юноши и девойки до 18год." в гр. Търговище.

Начало: 14:00 часа

 

П.С. Хора, стискайте палци да се представя добре :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15-17 април ще се проведе "Държавно индивидуално първенство за юноши и девойки до 18год." в гр. Търговище.

Начало: 14:00 часа

 

П.С. Хора, стискайте палци да се представя добре :unsure:

 

Успех, ако не, идваш да ни учиш тука заухавите тенисмасисти. Ако е тенис на маса де :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оллее, ама аз наистина съм много зле!!! Забравила съм да напиша, че състезанието е по тенис на маса :rofl:

А който има мерак с удоволствие бих му показала основните движения (за хората от eastern spirit e безплатно :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оллее, ама аз наистина съм много зле!!! Забравила съм да напиша, че състезанието е по тенис на маса :rofl:

А който има мерак с удоволствие бих му показала основните движения (за хората от eastern spirit e безплатно :lol: )

 

Ами само кажи кога и може да направим двуобой в спортната зала, таман да науча нещо от професионалистите :rolleyes: А по-интересното е къде в Габрово има клуб по тенис на маса и къде тренирате :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против да спретнем един двубой ;)

Та... в Габрово местата, на които може да се играе са 2:

1. Халето под стадион Хр. Ботев

2. В ОУ " Ран Босилек"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...