Jump to content

Спортни събития


Recommended Posts

Изненада си е според мен, тъй като въпреки, че през 2007-ма спечелиха, периода от тогава насам не е хич "послан с иракски килими" (така да се каже). Един път федерацията им беше отстранявана от ФИФА, върнаха я, втори път я отстраниха за няколко месеца, преди окончателно да се оправят нещата. Самата ситуация в страната също влияе много. Та затова. Традиции си имат иракчаните и добър футбол, дори един път ако си спомням правилно стигнаха и до 4-то място на олимпиада, но не са като съседите си от Иран или като Саудитите, от които се очаква винаги максимума, дори и да са в криза. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да го казвам, но нашите момчета няма да минат повече от 4-т финал. Любимци са ми, но съм реалист. На магиая се класираха за финалите на световното, тук малко по- убедително, но с тези трудни съперници нищо не очаквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спечелиха! Как се радваха само. Кагава е играч на мача! С два гола и асистенцията за третия.

Това си беше истинска битка. Момчетата не се предадоха след получения втори гол и червения картон. Играха, за да победят.

Ацуто Учида го нямаше. Това означава, че наистина може да е получил контузия в предишния мач. Но пък хлапето, което го замести се справи отлично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже днес на полуфинала кои отбори ще играят? :rolleyes:

 

Япония - Република Корея е ранният мач, след това е Узбекистан - Австралия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк

Корея поведе, след дузпата, която току що изпълни.

 

Япония изравни. Прекрасна комбинация между Хонда, Накатомо и Маеда.

Страхотен футбол показват и двата отбора. Коментаторите са очаровани.

 

Щи ма продължения. И дузпи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен мач 1:1 в редовното време.

 

В продълженията също 1:1

 

Япония - Ю. Корея 2:2

 

Драмата е пълна.

 

 

И сега дузпиии tongue.gif

 

Корейците тотално разочароват на дузпите.

 

Япония на финал

Краен резултат: Япония - Ю. Корея 5:2 (3:0 при дузпите)

Жалко за фаворитите ми Корея.....................този мач трябваше да е финалJC_rant.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхте ли гола на корейците в последната минута... :es::yes::lol2:

Япония : Корея 3:0 на дуспи.Браво на японците страхотен мач

:lol::o:( Незнам да се радвам ли или не, още в началото бях решила, че няма значение кой ще победи, защото бях и за двата отбора.

А всъщност ми е толково кофти за горките ми корейчета :(

Сега Япония отивана финал, но ясно ли е срещу кого ще играят, че аз не съм в течение :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че в края на краищата, нещата се подредиха, както трябваше да станат. Страхувах се от пагубна намеса на съдията, каквато той направи при дузпата за Япония. Но вторият гол на Корея отново изравни везните.

Няма да се учудя, ако Ейджи е обявен за играч на мача. Той за пореден път доказа, че е вратар от световна класа. Корейците изпуснаха психологическото преимущество, което имаха, след попадението в последната минута, докато Хонда взе поправката с отличен.

 

Да, това трябваше да е финален мач.

Финалът за 3/4 място е в петък, а завършващият мач е в събота.

Успех и на двата отбора!

Май ще чакат Австралия на финала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, финалът е Япония - Австралия. Японците ще срещнат много силен противник. За това говори и резултатът:

Uzbekistan 0 - 6 Australia

Хари Кюъл се намира в чудесна форма и бележи почти всеки мач, а както се вижда не е само той ;) Дано япончетата да издържат и да победят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мача Япония-Корея, няма какво да се говори.Да, беше интересен до последната минута, но и двата отбора правеха елементарни грешки, при които един по-опитен футболист, щеше да се възползва от тях и да ги вкара всичките.Сигурно за азиатското първенство, са нормални такива неща, не знам, но ако беше в Европа или Южна Америка и на двата отбора мрежата,щеше да им е пълна постоянно.Друго нещо, което ми направи впечатление, е че нито японците, нито и корейците като, че ли нямаха сила да ритнат топката, може и топката да е била фалшива, знам ли.Ако, не беше това, че се раздаваха до последната минута на 110%, щях да изключа мача още на 2-та минута.

ПС:Съдията, няма какво да го коментирам,тези които са гледали мача си знаят :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, не знам, но съм раздвоен! Много си харесвам, австралийците, но и ми се ще Кагава да стане шампион, така ще му дойде апетита за още с Дортмунд! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри новини! Владимир Зографски днес спечели първо място на Световното първенство за юноши по ски скок :)

 

 

265207.jpg

 

 

Малко инфо и за откритият турнир на Австралия по тенис (Australian Open)!

 

След близо 4 часа игра, Анди Мъри успя да се наложи над испанеца Давид Ферер и по този начин си осигури място на финала (беше страхотен мач!). Там той ще срещне Новак Джокович (моят фаворит :rolleyes: ). Финалът при мъжете ще се излъчва пряко по eurosport, час..все още не знам :lol:

 

Финалът при жените ще е не по-малко ожесточен: Na Li vs Kim Clijsters

Ще стискам палци на На Ли да победи Ким Клайстерс, че е крайно време и Китай да се порадва на първо място и в тениса (на корт :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро свършва турнира English Open /по тенис на маса/ 26.01- 30.01. Който има интерес, може да го гледа пряко ето на този сайт. В момента се излъчва много интересна среща Китай - Южна Корея, полуфинал при мъжете (на двойки).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...