Jump to content

Спортни събития


Recommended Posts

Най-после – Рьою Кобаяши спечели първата си победа за сезона в ски скоковете! Още вчера, разбира се, ама аз докато се наканя да напиша... ДНес ще има нов старт. Състезанието беше в Закопане и замества предолимпийските надпревари, които заради коронавируса няма как да се проведат в Китай. Кобаяши беше четвърти след първия кръг, но успя да се пребори с конкуренцията. Победата е 17-а в кариерата му. Японецът се изкачи от 11-о до 9-о място в генералното класиране, но този сезон едва ли ще може да прогресира твърде много – 8-ият е на 12 точки пред него, но после разликата става 200+. Може би ще разчита на добро представяне на Световното първенство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно: Двете Кореи с обща кандидатура за Олимпиадата през 2032 година!

 

Правителството на Република Корея е изпратило писмена заявка до Международния олимпийски комитет за съвместна кандидатура с КНДР за домакинство на летните олимпийски игри през 2032 година, съобщава агенция "Йонхап", позовавайки се на правителствено изявление. През ноември 2020 година Сеул и Пхенян се договориха официално да уведомят МОК за намерението си да бъдат домакини на Олимпийските игри през 2032 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За любителите на фигурното пързаляне, които са си вкъщи в момента или имат възможност да гледат Евроспорт – излъчват Световното отборно, сега върви кратката програма на мъжете, буквално след 3-4 минути един след друг излизат Шома Уно, Юзуру Ханю и Нейтън Чън! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народе възродени, ще гледаме ли Евро 2020? Ай да разиграем тука един фен турнир, победителят може да бъде награден с опцията да редактира и след втория час... примерно :D

 

Джърмъни обяви състава, ама предвид групата съм леко скептична. Въпреки че уж това ще е последното бъркане в носа на Льов, та може и да се представи добре, като за последно :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюленче, можем - що да не можем да си спреднем турнирче, ама моето участие е обречено от сега :28558:. Така де, традиционен фаворит са англичаните, ще стискам палци на Шотланците. От времето на Недвед и компания си поткрепям плътно Чехите , така е и с Хърватите / скапани франсета/, по географска линия ще минат макетата и словаците. Обикновенно си харесвам някой от отборите, които имат шанс поне за финал - в повечето случай са били немците и сама виждаш, че няма как да ми се получи :896767:.

Честно казано по- ми е тръпка в момента финала в шампионската лига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам твърдо на Англия – че пак нищо няма да направят :P Ще се радвам да ме опровергаят, щото съм фен, ама изобщо не го вярвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тъй, истински фенки - скептицизъм до дупка. То не може "само наште, а, у...", а да сме кьорави за недостатъците :D

 

@Кева, ко му се радваш на тоз английски финал :P

 

Аз най се вълнувам за мондиала през декември догодина. Но все пак и сега съм се подготвила, опрала съм си пешкира :lol2:

 

413a21817bd976e8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюленче, как да не се вълнувам - нали е английски :ph34r:. С думи прости - всичките клубни купи трябва да са английски, че на национално няма как да хванат завалиите.

Аз от тия групи се чувствам прецакана, как можаха да наритат почти всички отбори, дето подкрепям по чисто емоционални причини в една група <_<.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си спомням големия английски резил 2010, придружен от късащите нерви вувузели и моя сърцетуп по младия и зелен Мюлер. Още търпя бъзици :D

 

Да разбирам, че си се заредила и за финала на ЛЕ довечера? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано мислех, че е другата седмица - преди пет минути ми просветна, че е днес :D. Ще го гледам, макар капка вяра да нямам в Оле затвори очички. 

Off Topic

Хубаво щеше да бъде и той да е английски, но с Арсенал е трудна работа :unsure:. Формата на английските отбори тоя сезон беше покъртителна, а стигнаха боя напред в Европа. Твоите хора бяха на крачка от финал и то, в толкова трагичен иначе сезон.

 

П.П. 2010 не я помня, старателно съм я изтрила от паметта си :nunchako:.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трупат ти се бирите, аз си записвам :P

 

Оф, Арсенал... немам нерви, там е тотал щета. Затуй съм се съсредоточила върху вероятно последното Евро на Мюлката и бая на Сане да бъде достоен заместник :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Арсенал чак тотал щета не са, реално има доста неразгърнат потециал в тоя отбор. Аз лично съм раздвоена - съзнавам, че трябва да се даде време, но се съмнявам, че Артета е точният човек да развие отбора. Виж за Олето съм сигурна, че не му е мястото в юнайтет, даже понякога ме е яд, че е още там. Колкото и странно да прозвучи, искам силен юнайтет.

Сане ми е слабост и несбъдната мечта, както и Мейсън Маунт :blush: - в един идеален свят щяха да живеят на север, да са облечени в червено и да творят история в града на битълс :D. Обаче, колкото и да ми е слабост Сане, сам няма как да избута цял отбор - още младост и качество трябва , около него за да се получи.

Уж в Англия не липсва, класа, качество, че и младост, но ми се струват обречени на това европийско - вярно в защитата им е пълно с идиоти, ама не са чак толкова зле :D.

 

П.П. Колко бири станаха, че им загубих бройката? А за какво е последната ( за финала ме подсети таблета - малко те изпревари ) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми няма да има последна, щото МЮ не взеха финала :D

 

Ще видим дали ще има дежавю на идиотизма на английската защита, то не е отсега, знаеш :D 

Въпреки че тая работа "11 държави, 11 града" по време на пандемия, сама по себе, ми се вижда идиотска. Тамън хубаво ще се омешат всички възможни щамове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, seal_reinforce написа:

Еми няма да има последна, щото МЮ не взеха финала :D

 

Ще видим дали ще има дежавю на идиотизма на английската защита, то не е отсега, знаеш :D 

Въпреки че тая работа "11 държави, 11 града" по време на пандемия, сама по себе, ми се вижда идиотска. Тамън хубаво ще се омешат всички възможни щамове.

Само да не прецакат връщането на публиката в Англия от следващият сезон :unsure:, а тая лудост с вируса рано или късно ще приключи.

До снощи вярвах, че Олето е на нивото на Улие и Бенитес - неотговарящ на духа, традициите и нивото на отбора, който води, неспособен да постигне нещо значимо в Англия , но все пак може и да донесе някоя друга купа , ама той не заслужава и с тях да ги сравнява човек.Мен ме яд като ги гледам, па какво остава за горките им фенове :D.

Иначе пък беше забавно да гледам как Вили Вуцов се пеняви в студиото :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@NyXe, виждала ли си я – много е сполучлива :)

 

spacer.png

 

Не съм му фен, но се пребори за титлата, така че да му е честита!

 

И понеже все се задава въпрсосът кой ще спечели най-много титли от Големия шлем в кариерата си...

spacer.png

 

предлагам Новак да вземе още една, да се изравни с Роджър и Рафа, и да се отказват групово :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bealonenomore, еее, малко ми е грозен тук! Иначе очаквам да вземе още един голям шлем тази година :D Idemo!

Моята машинка е луд! Дедо вчера падна в Хале, не го знам какво ще направи на Уимбълдън. Рафата не съм му най-големия фен, че много "пипкав", но качеството си е качество. Да им се порадваме още някоя година, после ще имаме нови любимци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, гледате ли Олимпиадата?

Нямам много време да следя любими спортове, но надзърнах в класирането и видях, че Япония и Китай водят по медали. Браво! Да вървят напред!

Чаках откриването с нетърпение заради заявките за силна програма, която дадоха японците преди 4г, но останах леко разочарована от факта, че беше много вяло и нямаше на преден план повече традиции. Връзката с културата на страната ми липсваше, както и живо изпълнение на официалната песен. Иначе отчитам, че зърнах много познати физиономии в каста, включително артистите Мирай Морияма, Мая Мики, Ебизо Ичикава.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...