Jump to content

Спортни събития


Recommended Posts

30 години плюс :28558:. Все съм си мислела, че нещата ще се объркат, но че точно така ще се сбъркат не съм предполагала :D.

Да питам : знаете ли къде мога да гледам стари мачове ? Аз намерих две да ги наречем платформи, но едната не тръгва от България, а другата изобщо не тръгва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Кева, питах катерицата, рече, цитирам: "За кво ми е да гледам стари мачове? Нали вече е ясно как са свършили" :D

Ще питам и мод-а на Футбола. Аз лично гледам само некви немски финали и си ги свалям от Замунда.

 

p.s. Ей това ми даде той: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не ми тръгна вчера, ще пробвам отново техническите си способности. Не знам кой е катерицата, но има една бира от мен :).

Аз искам стари сезони, неща, който помня учудващо добре.........абе пипнала ме носталгия . Искам да си гледам тримата глупаци :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е на катерицата заслугата, а на мод-а. Той каза, че си гледа редовно в тоя сайт, ей ся го питах.

Как не я знаеш катерицата, ще кажеш, че ме немаш у фейса. Е, @helyg го знае :D

 

Сайта гледам, че иска регистрация. Може и аз да си направя.

 

p.s. Нещо ми бави верификационния мейл, нищо не ми влиза в пощата. А, стана. Значи, като потвърдиш от мейла, после трябва да си дооправиш профила в сайта. Ник, дата на раждане и държава, без тях не те пуска да гледаш. Тръгва ми мача, с финала на мондиала 2014 пробвах. Ама е с немски коментатор, ахахаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На коя фаза си? Я му набий два-три пъти бутона да ти прати наново верификацията и му дай пак мейла си. На мен от три опита най-накрая ми прати линка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми праща линк, който ме препраща към часта с " дайте си пощата да ви пратим линк" и вчера беше така, най-вероятно грешката е в моя телевизор.

Сбърках века в който се родих и това е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, само ми казва, че пощата е вече заета. Ми май ще се наложи да тормозя родата за помощ, само се чудя кой да бъде жертвата тоя път. В интерес на истината преди ударих греда с регистрацията тук. Някъде на 6 месец гледане само на японско ми хрумна, да се отчета във форума. Не ми се получи и вместо 2010 се появих 2013 :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм. Не мога да кажа, без да го разровичкам.

Я ми прати у месинджъра некъв измислен ник и ква дата на раждане да ползвам. С ника ще направя една поща у абв-то и ще те регна, да видя кво ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цифри не помня и на всякъде си давам реалните данни, че да не стане сакатлък :D. Онова с тъп и упорет не беше случайно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай честито! Врътката е да го побъркаш да ти праща верификационни мейли, докато най-накрая приеме линка и ти отвори прозореца с профила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...