Jump to content

Спортни събития


Recommended Posts

На 22-30 май се проведе световното отборно първенство по тенис на маса в Москва.

За първото място при мъжете яростно се бореха отборите на Германия и Китай, но в крайна сметка китайската машина победи с 3 на 1 игри, въпреки отчайващите немски опити за пробив. За отбора на Китай играха: Ma Long, Ma Lin, Zhang Jike, Xu Xin и Wang Hao (това е отбора + резервите).

На трето място имаше два отбора - Южна Корея и Япония ;)

На първото място на почетната стълбичка при жените се качиха отбора на Сингапур след ожесточена битка с отбора на Китай. Това бе първата загуба на китайския нац. отбор от 20 год. насам. И така с огромно разочарование и нежелание на второ място се нареди отбора на Китай. На двете трети места се класираха отбора на Германките и отбора на Южна Корея.

 

Световното първенство по футбол започна :) /11 юни - 11юли/ !!!! На него участват отборите /от източно азиатска страна/ на 2те кореи, а също така и отбора на Япония. Северна корея няма почти никакви шансове, тъй ката е в група с Бразилия, Португалия и Кот Д'Ивоар. Южна Корея /според мен/ има добри шансове стига да победи отборите на Гърция и Нигерия.

 

Още едно спортно събитие през лятото - световното по волейбол.

 

Група А: Бразилия, БЪЛГАРИЯ, Холандия, Република Корея

Група В: Италия, Сърбия, Франция, Китай

Група С: Русия, САЩ, Финландия, Египет

Група D: Куба, Аржентина, Полша, Германия.

 

Българският нац. отбор гостува на Бразилия, два дена подред. Българите се бориха срещу бразилските тупалки :D но в крайна смета Бразилия си е Бразилия - нашия национален отбор трябваше да си тръгне с подвита опашка, но не към България а към Ин Чон, защото там ни чакаха нашите жадни за победа съперници от групата - Южна Корея. Но за наша радост и за тяхно съжаление, вече озлобени от загубата с/у Бразилия българският отбор победи корейците при първата им среща с 3-0 гейма. Втората среща предстои да се изиграе утре /13 юни/ в 8,00 сутринта /бг време/ на живо по БНТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти озлобени наще бяха като зверове :lol: така крещяха при точка че изкараха акъла на корейците :lol2: Въпреки че не беше голяма изненада победата срещата беше интересна корейците имат интересни начини за преодоляване на блокадите на по-високи от тях отбори (малко звуча като коментатор :lol: )

 

А за Световното по футбол за съжаление аз не мисля че ще стигнат много далеч Япония и Кореите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Победа Победа и пак Победа :lol: :lol: :lol: срещата с корейците днес много затрудни момчетата по волейбол, но все пак отново взехме пълната победа 3:0 :es:

вече си имам и любим корейски волейболист Moon Sung-Min ;) наистина завиждам на варненци сега така ми се иска и аз да мога да ги гледам на реваншите....

утре с/у Холандия стискайте палци да ги бием и тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа на момчетата. Да се надяваме като дойдат във Варна пак да бият, че поне там ще сме в публиката. Само трябва да научим как е мрежа на корейски да им викаме на корейците "мрежа мрежа"! :lol::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като отидете на мача подкрепяите и корейците тяхната публика беше много добра :) и пяха и песента която е за световното :D и много файтинг да надъхвате и наще момчета. Ако не бях в сесия щях да изненадам някой съфорумец да му дойда на гости нищо че не се познаваме :lol: :lol:

искам снимки да знаете ако може и по-близък план на Владо Николов и Николай Николов <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еххх тази Варна ... за втори път ми се налага да ходя до там и за втори път няма да мога :wacko::(

P.S. Напишете и някое коментарче за тениса - това също е велик спорт :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита побена на националния ни отбор по волейбол срещу Корея. :es: :es:

Малко ми е кофти, че корейците така се излагаха два дни.Като цяло са добър отбор и това, че участват на световната лига го доказва (учасват 16-те най-силни в света).

От една страна нашия отбор е на много високо ниво (жалко е, че все се нареждаме на 2, 3, 4-та позиция и никога не сме първи) и бяха много нахъсани, но пък корейците не играеха сериозно.

Много ми харесаха как се засилеха в третия гейм, но пак не им стигна, за да ни победят. От врема на време такива топки ни забиваха, че българите не знаеха от къде им идва, преминаваха през тройна блокада без никакъв проблем, а не можеха да хванат по-слабите топки.

Какво да се прави нашите са прекалено добри :D :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 21 юни до 04 юли ще се проведе тенис турнитър Wimbledon.

Мисля, че нямаме българско участие, но пък за това има доста азиатски тенесисти.

Мъже:

Yen Hsun Lu - Taйван

Go Soeda - Япония

Жени:

Yie Zheng, Zi Yan, Na Li - Китай

Su Wei Hsieh, Chia Jung Chuang, Kai Chen Chang, Jung Jang Chan - Тайван

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разрира се ще качим снимки и за Корея ще викаме, че чак набелязахме с кои корейци да се снимаме! ^^

Ей шматке!!! Няма да викаме за корейците.Внимавай да не те оставя да седиш на стълбите Крис !! :D :D :D :D :D

Българи юнаци! ей така ще викаме!

 

като гледахме мачовете в събота и неделя вика на телевизора за България,пък ся в спортна да не се объркаш !! :D :D :D :D

а инъче със Мун,Шин,Ким т.н.... ще се снимаме бе споко

 

 

 

 

Вчера изтървах футболния мач Германия (забравих срещу кой xD) А казаха че мачът бил най-добрия за сега....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей шматке!!! Няма да викаме за корейците.Внимавай да не те оставя да седиш на стълбите Крис !! :D :D :D :D :D

Българи юнаци! ей така ще викаме!

 

като гледахме мачовете в събота и неделя вика на телевизора за България,пък ся в спортна да не се объркаш !! :D :D :D :D

а инъче със Мун,Шин,Ким т.н.... ще се снимаме бе споко

 

 

 

 

Вчера изтървах футболния мач Германия (забравих срещу кой xD) А казаха че мачът бил най-добрия за сега....

 

Хахахаха щом ще вика за Корея я слагаме до Пам..............и се местим поне два реда назад...........сира кат ги бият ще е по хубав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sung Min Ли беше дет са ядоса! xD

Да Мун се ядоса...ама като се ядоса пак нищо не направи.Той е един от най-добрите в национала им.Момчето е супер играч,ама наще са НАЙ-ДОБРИТЕ :P :P

 

Хахахаха щом ще вика за Корея я слагаме до Пам..............и се местим поне два реда назад...........сира кат ги бият ще е по хубав.

Няма спор ще ги биееем...

Ама съм сигурна че Крис ще си вика за наще момчета!! Все пак нашето си е най-хубаво :P ^^ :rolleyes: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xaxaxa пак станах за резил споко ще викам за България просто ще успокоявам Sung Min :D

 

Ако Корейците играеха с някой друг............можеше да с прежаля да викам за тях...............ама срещу Българите..........НИКОГА!

Имам само един проблем............всичките ми тенджери са със стъклени капаци...............не стават да вдигам дандания с тях :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...