Jump to content

Recommended Posts

zwYyAsm.jpg

 

Off Topic

FLfStpDUcAEXxnv?format=jpg&name=largeFMK-JRyaUAQ81rI?format=jpg&name=large

FOOKKtwacAEyVYh?format=jpg&name=large

FLJSTgFWQAET_Mr?format=jpg&name=largeFLW77ixVgAE9JB3?format=jpg&name=large

FLJSVcbXwAQQ5Zj?format=jpg&name=largeFLJSUpNXsAImoJR?format=jpg&name=large

 

Don't Forget I Love You (不要忘记我爱你)
Страна: Китай
Също така известен като: Bu Yao Wang Ji Wo Ai Ni
Премиера: 14 февруари 2022 г.
Времетраене: 126 мин.
Жанр: Романс, Драма
Режисьор: Barbara Wong
Субтитри: Английски

 

Участват: 
Gulnezer Bextiyar като Xing Yue
Jasper Liu като Lu Yao
Zhang Xin Yi като Lu Hong
Edward Ma като Ma Xiu

 

Резюме: „Може би ще забравиш името ми, ще забравиш обещанието си, ще забравиш дните, когато бяхме заедно
но никога не забравяй, че те обичам“
След операция композиторът Lu Yao (Jasper Liu) развива мозъчно заболяване. Всеки ден той живее наново, той няма минало, няма утре и животът му е напълно разрушен. Появата на психолог-консултант Xing Yue (Gulnezer Bextiyar) прави огромна разлика - тя използва целият си ентусиазъм и енергия, за да накара човек да намери себе си отново…
 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click:  :click:

 

:subs: Онлайн с български субтитри :click: :click: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за чудесния превод, момичета!

 

Като цяло филмът не беше никак лош, но имах огромен проблем с главната героиня и това ми развали удоволствието.

Off Topic

Основно заради липсата ѝ на професионализъм – като се започне още от самото начало, със закъснението ѝ за сеанса, с оставения звук на телефона, с поглеждането на това кой ѝ звъни, докато тя е с пациент... Няма да коментирам как го взе за душеприказчик главния и още тогава си изля душата за бившия, още по-малко пък скоростното преминаване на границата между професионално отношение и лични чувства. Върхът обаче беше реакцията ѝ, след като разбраха, че е бременна – как веднага тръгна да му пищи, че не искал бебето, без да си даде сметка защо неговата реакция е такава. Ако един психотерапевт не разбира защо човек без краткосрочна памет не примира от щастие, знаейки, че ще има дете, което за него всеки ден ще е непознато, няма какво повече да си говорим. Всичко щеше да е прекрасно, ако просто тя не беше с тази професия – да беше провадачка, дизайнер, учителка или каквото и да е, само не и това, за което я представиха :)  

 

Заради възмущението ми от поведението на главната героиня не успях максимално да се насладя и на Джаспър, признавам си :

 

Иначе не очаквах историята да се завърти така, изненадаха ме с врътката

Off Topic

чие е бебето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах лек проблем с главната, поради същите причини описани по-горе, но пък искрено се забавлявах

Off Topic

какви трикове използваше, за да й дойде музата да пише текст на песен :D Спечели ме с пиенето на вино. :D 

и колкото повече гледах, толкова повече исках да разбера какво ще стане по-нататък. 

Хубаво филмче, а финалът е много трогателен.

Благодаря за превода, момичета. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, helyg написа:

Аз пък си изревах очите.:wub:

е, накрая и аз си поревах...

Иначе през цялото време, въпреки усмивките, които раздаваше героя на Джаспър, виждайки го и знаейки за здравословното му състояние, ми беше много мъчно за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...