Jump to content

Recommended Posts

FOrMHmSWUAgkBCC?format=jpg&name=large

 

Off Topic

FOoN_MSVQAUoOfv?format=jpg&name=large

k8J0r_3f.jpgFOoOV_CaQAIOREr?format=jpg&name=large

 

 

Paternity Appraiser  (亲子鉴定师手记)
Страна: Китай
Също така известен като: Paternity Tester
Година на излъчване: 2022 – Март – 25 до 2022 – Април – 29
Време на излъчване: Петък 12:00
Жанр: Романс, Криминален, Мелодрама
Канал: iQIYI
Епизоди: 15
Режисьор: Jack Zhao
Субтитри: английски, български

 

Участват:
Julio Wan Yan като Джан Си Да
Xu Xiao Han като Дун Нин Шу

Xiao Ran като Лян Дзъ Ян
Jiang Yu Wei като Джу Съ
Ge Bu като Уей Ай Юн
Zhou Xian Xin като Фан Ман

 

Ревю:

Обичате ли нестандартните двойки? Омръзнаха ли ви баналните клиширани девойки, мигащи на парцали и момчета-рицари, които тичат при всяка сълза на любимата? Писна ли ви от този шаблон? Интересна ли ви е професията на генетика? Какво става зад стените на една ДНК лаборатория? Ако на някои от въпростите сте отговорили с „Да“, то това е вашият сериал.


Динамичен сюжет, истории от ежедневието на генетиците, любов, мъка, предателства и една голяма семейна драма

върху която трябва да изковат щастието си нашите герои.
Тя е лекар-генетик, име, доказало се в медицинските среди, студена, умна и красива.

Професионалист до мозъка на костите си, рязка и принципна, но с меко и добро сърце.
И той е безгрижен, весел, шегаджия, флиртаджия, богат, писател и интернет сензация.

Но под всичко това се крие узрял мъж, на когото може да се разчита. Мъж, готов на всичко за любимата.
За да разберем как се завърта историята им, защо един писател решава да инвестира в ДНК център,

защо предпочита да спи в приемната на центъра, защо нарича прекия си ръководител „шефке“, въпреки че на нея не й харесва,

и какви тайни крият семействата и на двамата, трябва да отгърнем първата страница от романа „Историите на ДНК специалиста“.

А! Чакайте! Всъщност това е романът, който пише главният герой, а ние можем да проследим цялата история като зрители.

И то от първия ред.

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click: 

 

Онлайн с български субтитри: :click: :click:  :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи интересно, обаче, Индира, би ли ми го написала по-просто, че да стане ясно на такива като мен,

на които  им е малко трудно за дешифриране. Лекинко усещам какъв е смисъл, ама не съвсем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, lukreciana написа:

Звучи интересно, обаче, Индира, би ли ми го написала по-просто, че да стане ясно на такива като мен,

на които  им е малко трудно за дешифриране. Лекинко усещам какъв е смисъл, ама не съвсем.

:) Ами, това което аз разбрах е, че става дума за хора, които се занимават с провеждане на ДНК тестове за откриване на бащинство и роднинска връзка. Явно всеки случай, с който се заемат ще има различна история (предполагам яко драматична), в която по някакъв начин ще бъдат въвлечени главните герои. А трейлъра ме навежда на мисълта, че и те също ще разберат някакви дълбоко крити истини за семействата си. Това са моите съчинения по картинка и зададена тема :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря, Индира!

Off Topic

Доколкото прочетох и от друго място, май и главните ще имат един и същ баща.

Което няма да е никак радостно, ако са влюбени.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, lukreciana написа:

 

  Покажи скритото съдържание

Доколкото прочетох и от друго място, май и главните ще имат един и същ баща.

Което няма да е никак радостно, ако са влюбени.

 

Аз мисля да му хваля едно око като ми пристане време, но  от трейлъра видях на няколко пъти да споменават такива неща :blink: Кой на кой баща, коя майка.... май ще нищят семейни истории, че и с криминални моменти....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко, ала корейско ми се видя в трейлъра. Да, аз попрегледах набързо първа серия.

Не ме впечатли кой знае колко видяното, от постера ми лъха на разачароващо нежна брато-сестринска любов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как така! Аз исках яка романтика с крими елементи и лееееекинко драма. Харесвам главния, какви са тия братско-сестрински изпълнения ала Гейм ъф тронс???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линкът към playtube не работи и 4 епизод го няма там. Пише, че го има, но като го отвориш  го няма, а 9 епизод въобще не излиза.

Редактирано от Sword
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...