Jump to content

Recommended Posts

Image

 

Off Topic

FOBQXoyaMAIhw-Y?format=jpg&name=medium

 

Shooting Stars (별똥별)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Byeolddongbyeol
Период на излъчване: 22 април 2022 – 11 юни 2022 г.
Време на излъчване: Петък – Събота 22:40
Жанр: Романтична комедия
Канал: tvN
Епизоди: 16
Режисьор: Choi Young Woo (The Witch's Diner)
Сценарист: Lee Soo Hyun (Kairos)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Lee Sung Kyung като Oh Han Byul
Kim Young Dae като Gong Tae Sung
Yoon Jong Hoon като Kang Yoo Sung
Lee Jung Shin (C.N.Blue) като Do Soo Hyuk
Kwon Han Sol като Hong Bo In
Ha Do Kwon като Choi Ji Hoon
Lee Seung Hyub (N.Flying) като Kang Shi Duk
Kim Yoon Hye като Park Ho Young
Sojin (Girl's Day) като Jo Ki Bum
Kim Dae Gon като Han Dae Soo
Jang Hee Ryung като Baek Da Hye
Jin Ho Eun като Byeon Jung Yeol
Shin Hyun Seung като Yoon Jae Hyun
Lee Si Woo като Jin Yoo Na
Jung Ji Ahn като Kim Mi Nyeo
Yoon Sang Jung като Chae Eun Soo
Lee Han Ik като Kang Min Kyu
So Hee Jung като Kwon Myung Hee

Park Jung Min като Park Jo Eun (епизод 1)

Kim Seul Gi като Happy (епизод 2)

Lee Ki Woo като Ahn Joon Ho (епизод 3)

Lee Sang Woo като Han Seung Il (епизод 4)

Chae Jong Hyeop като Ham Yoo Jin (епизод 5)

Kim Dong Wook като Lee Jung Hoon (епизод 8)

Jin Ki Joo като Kim Jin Kyung (епизод 11)

Bong Tae Gyu като CEO Sung Woo Joo (епизод 13)

Uhm Ki Joon като Yoon Jang Seok (епизод 13)

 

Резюме: Сериалът разказва романтичната история на топ звездата Гонг Те Сонг (Kim Young Dae), споделящ връзка любов-омраза с О Хан Бьол (Lee Sung Kyung), ръководителка на PR екип в развлекателна агенция…

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,6% рейтинг на първа серия. Перифразирайки един коментар-това нещо си търси сюжет, обаче му лисва късмет да го намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е доста приятно, поне след изгледани четири серии. :D Главните са хубава двойка, карат се нон-стоп и има доста забавни моменти. 

Бонус е появата на ветерани актьори, а мениджърът на Tae Sung е страшна скица. Чудя се откъде го изкопаха този актьор, разби ме при сцената с прането. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам руският превод да приключи и ще го преслушам. Малко не се спогаждаме със Сонг Гьонг, защото романтиката на героините ѝ понякога е грубовата и сякаш цели да убие всяко чувство, но факт е, че съм харесвала всичко досега с нея и се надявам, че пак е направила добър избор. Пък може сега да ни покаже истински женствена героиня...

Още с руски субс :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, kitket said:

И аз чакам руският превод да приключи и ще го преслушам. Малко не се спогаждаме със Сонг Гьонг, защото романтиката на героините ѝ понякога е грубовата и сякаш цели да убие всяко чувство, но факт е, че съм харесвала всичко досега с нея и се надявам, че пак е направила добър избор. Пък може сега да ни покаже истински женствена героиня...

Още с руски субс :click:

Аз пък ще изчакам Вещиците.

On 4/24/2022 at 8:20 AM, dido100 said:

1,6% рейтинг на първа серия. Перифразирайки един коментар-това нещо си търси сюжет, обаче му лисва късмет да го намери.

IMDB рейтинг 8,4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ме вълнува какви са рейтингите. Сериалчето за момента е свежо, забавно и разтоварващо. Тя е оправна Пи Ар, а Той го играе идеалната звезда пред другите и борсук пред нея, което му поведение си има предистория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana ако си на първа серия, дай му шанс. Първа наистина е малко хаотична, диалогът идва нанагорно, аз за малко да спра на нея, но продължих да гледам и сега си го следя. :icon_sunny:

5-и и 6-и бяха много интересни. 

Spoiler

Стана ясно най-накрая защо Хан Бьол се държи така с него. Милата си е била влюбена, но връзката му с актрисата й е разбила сърцето. 

 

Много ми хареса неговият жест за брошурите в университета.

Адвокатчето както работеше само от 9-5, сега нещо взе да увеличава работното време. :lol2: Неговата колежка в офиса се оказа доста пряма, хареса ми как го нареди. Другата серия ще е партито в неговата къща, ще има шоу. 

 

Имам една чуденка, тези моми какви заплати взимат, че са всеки ден по ресторанти? :D Верно нямат семейства, ама все пак. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами офисни работници в големи фирми може да вземат  4000-5000$. Тия сигурно стигат до 3500-4000$. Ама то и с техните цени там и наеми, това май не е много. Тия дето са на почасови работи(куриери на храна) вземат 2000-2500$. Това поне съм видял по сериалите. 

 

ПП: За да сме по точни, тъкмо гледах 4-та серия и показаха заплата на Oh Han Byul - 3460000 вона, което според курса е някъде около 2720$.  Колежките и явно вземат и по малко. Явно заплатите в агенциите не са от най големите. Като си поглежда телефона и под сумата на заплатата и има една друга сума, която предполагам е общата наличност по сметката и,  и така се виждат СМС-ите за няколко месеца, та на нея явно и остават 500000- 1400000 вона преди да си получи заплатата.  Тоест живее месец за месец. Та на месец тя харчи 2700000-4000000 вона. Освен ако не превежда някаква сума по друга сметка за да я спести. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния свеж полъх на корейския фронт. За един ден изядох всичките 6 епизода и сега се започва ужаса с чакането на онгоинг. 

Сигурно ще се повторя, но историята на мен ми е супер интересна, а каста брутален. Особено мъжкия. Не знам къде по-напред да гледам. То главния, то мениджъра, то адвоката...За начинаещите звезди няма да говоря :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звездата много явно търси главната, то само сляп няма да го забележи. Мениджърката(с черен пояс) си е харесала главния мениджър.  Не им е лесна работата особено с някои по млади и неопитни звезди.  Оная новобранка актриса с богатия татко си живее в неин свят и изобщо не и пука какво става около нея.  Не могат да я накарат да се преоблече заради сцената. Тя направо ме убива. Спечели ролята щото на прослушването си помислиха, че тя вече била влязла в ролята, а тя си е просто такава - егоцентрична.  А оня актьор дето се влюбва всеки ден в нова актриса. Не можел да живее без любов. Кошмара на PR отдела. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 8-ми епизод, когато главния се срещна с бившата си (Мун Га Йонг), доста се заиграваха с Find Me in Your Memory. Явно сценаристите много обичат да слагат такива препратки във филмите си. Особено, ако главните са отишли на кино - почти задължително филмът, който гледат е от репертоара на някой от каста. Но не винаги успявам да ги хвана. :slap: Повече драми трябва да се гледат, еййй! :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Song Ji Hyo също се показа за момент. Много ми е смешно как супер звездата вехне по главната героиня, а тя нищо не забелязва. А всички около нея вече знаят какво става. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах голямо очакване от драмата, но тя ме опроверга....... :D До тук доста забавна ,лека и свежа . Има си от всичко по малко . Главните не са големи красавци , но пък физиономиите които правят направо къртят :ilovethis: Нямам търпение за следващите серии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На финалната права сме и последните епизоди изглеждат пълни със забава. 

Може би едно от най-хубавите неща на тази драма е, че независимо от тежките теми и ситуации, винаги успяват да те накарат да се усмихнеш, както се получи на финала на 14-и епизод. :icon_sunny:Човек има нужда да повярва и че в реалния живот това е възможно. 

 

Камеотата са също уникални, Джин Ки Джу, Капитанчето бяха супер, че и заигравка имаше с Топ Старши. :D

Spoiler

166955fa82ac9cdb377a693f393f39cf6a8084df

 

47d71999eb2bb400f433f3ac56ad1175c40aa317

:wub:

jD5DJ_3f.jpg

 

EWeWW_3f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала става все по добър. Първите 7-8 епизода бяха бавни, но сега нещата започнаха да се развиват. Всичките двойки са доста сладки и смешни. Има комични моменти. Актьорите са доста приятни. Сериала наистина оправя настроението. Ама то останаха само два епизода до края. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.06.2022 г. at 18:34, jira написа:

Камеотата са също уникални, Джин Ки Джу, Капитанчето бяха супер, че и заигравка имаше с Топ Старши. :D  

  Покажи скритото съдържание

166955fa82ac9cdb377a693f393f39cf6a8084df

 

47d71999eb2bb400f433f3ac56ad1175c40aa317

:wub:

jD5DJ_3f.jpg

 

EWeWW_3f.jpg

Ай, Суперзвезата ми, то за мен било. Не трябва да изпускам значи.:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...