Jump to content

EASTERH сингъл Топ 20


EASTERH сингъл Топ 20  

44 гласа

  1. 1. Гласувате за?

    • EXILE-Rising Sun
    • the GazettE-Remember The Urge
    • C.N. Blue-In My Head
    • JYJ-In Heaven
    • G.NA-Top Girl
    • JYJ-Get Out
    • Kim Bo Kyung-It Hurts
    • SISTAR-So Cool
    • Zia feat. K.Will-I Hope Its You
    • Jewelry-S -Forget It
    • Super Junior-A-CHA
    • Brown Eyed Girls- Sixth Sense
    • Jay Park-Demon
    • Kara-Step
    • Davichi-Don’t Say Goodbye
    • Jang Geun Seok- Gotta Getcha
    • Verbal Jint feat. The Black Skirts-Good Show
    • Huh Gak feat. Jun Hyung of BEAST & Lee Hyun Jin- Hello
    • Wei Chen-Goodbye Goodbye
    • Lee Hom Wang-Open Fire


Recommended Posts

В Корея на мода са бой бандите - дискриминация е, но пък аз лично не съжалявам. :lol2:

Гърлите напоследък не ме радват особено. E има и изключения, но да не се отплесвам от темата.

Та тук направо застреляхте. Чудих се, чудих се и накрая се изгласувах за Infinite.

Според мен са най-горещото предложение за момента, въпреки, че и Топ заслужено обира гласове и овации.

2ПМ пък напоследък са в застой, защото се поразпръснаха в разни предавания и като добавим и участието им в турнето на Уондърките

се получава една неособено приятна комбинация, но няма лошо да се даде път на новите попълнения.

Предлагам за следващия път да се добави Kan Mi Yeon в компанията на Mir и Joon с парчето "Crazy".

Супер страхотна и свежа песна :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще добавим.

Станаха много корейските изпълнители.За сметка на съседните страни.Невероятни парчета има в Тайланд и Китай,но никой не гласува.Повече се гледа на известното май. :D

Пак да си подчертая,че може да се гласува за повече от един изпълнител.

Аз принципно съм непристрастен,но гласувах за 3-4. :lol: За съжаление все те отпадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да се прави. Слушам и тайвански и китайски , но наистина не съм в час с новите изпълнители там.

Иначе фаворит естествено ми е Danson Tang, но не в дуета си с Амбър, а в изпълнението му на Hui Se He Di.

Малко ме дразни тайванската музика, защото песните са по 5 минути най-малко и докато започнат да пеят вече съм заспала :lol2: То това тяхното е филм, а не песен.

Японското предимно го слушам, а не го гледам, защото вижъула им ми идва в повече - не мога да го превъзмогна, но работя по въпроса.

Та дори в Япония доста корейски певци пробиват и наводняват музикалния пазар. Примерно C.N.Blue, DBSK, BOA да не я споменавам и др.

За това според мен съществува такъв превес на корейците. Поправете ме ако греша.

А ако трябва да бъда честна - пристрастна съм към почти всички парчета в класацията и гласувах единствено по признака на "слушаемост" (не намирам по-подходящ глагол) на песента.

Примерно на Infinite я слушам всеки ден и ми харесва все повече и повече, докато така известната Bonamana на SJ имаше обратния ефект върху мен.

За това и мисля, че толкова бързо изпадна на задни позиции от класациите в чартовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея на мода са бой бандите - дискриминация е, но пък аз лично не съжалявам. :lol2:

Гърлите напоследък не ме радват особено. E има и изключения, но да не се отплесвам от темата.

Та тук направо застреляхте. Чудих се, чудих се и накрая се изгласувах за Infinite.

Според мен са най-горещото предложение за момента, въпреки, че и Топ заслужено обира гласове и овации.

2ПМ пък напоследък са в застой, защото се поразпръснаха в разни предавания и като добавим и участието им в турнето на Уондърките

се получава една неособено приятна комбинация, но няма лошо да се даде път на новите попълнения.

Предлагам за следващия път да се добави Kan Mi Yeon в компанията на Mir и Joon с парчето "Crazy".

Супер страхотна и свежа песна :yes:

 

на мода са дрънци , това че си женка и ти текат лигите по някакви красавци е друга тема ....

ето попитахме средно статистичен кореец какви групи предпочита в София и основната част бяха женски банди !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опасен си значи. Гледал ли си съотношението мъжки - женски групи в поне една музикална класация,

че да ми твърдиш, че бой групите не са на мода? И какво се продава?

 

Плюс това е етествено жените да точат лиги по бой банди, а мъжете по гърлите.

Мисля, че този спор е безмислен също както примера ти, защото ако беше попита средно статистична корейка отговора щеше да е различен <_< <_< <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опасен си значи. Гледал ли си съотношението мъжки - женски групи в поне една музикална класация,

че да ми твърдиш, че бой групите не са на мода? И какво се продава?

 

Плюс това е етествено жените да точат лиги по бой банди, а мъжете по гърлите.

Мисля, че този спор е безмислен също както примера ти, защото ако беше попита средно статистична корейка отговора щеше да е различен <_< <_< <_<

да ма заразлика от теб аз съм питал корейци , ти не (: така че не се осланай само на някакви си класацийки. Защото хората имат значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В близко време няма кой да измести Т.О.П (поне от ушите ми :lol: ), но предлагам нещо доста приятно и различно за новата седмица.

Ваннес е пич, но когато рапира е още по-приятен...песента е интересна и като колаборация...Мацката е Sammi Cheng - актриса и разбира се певица.

Тази песен (от супер якият й и различен госпел - поп албум) се казва "Crime and Punishment" и я предлагам с гост изпълнител VanNess Wu :P .

http://www.youtube.com/watch?v=C36WH5pMyas

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз много се радвам,че на мода са бой бандите,че ми е омръзнало от жени (е те там са по талантливи от тези тук и в Америка няма спор обаче са ми писнали) --- Love ya ---

lollipop-bigbang2.jpg

Big Bang

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 място-TOP - Turn It Up (16 гласа [11.94%])

2 място-SS501 - Love ya (14 гласа [10.45%])

3 място-Big Bang-Tell Me Goodbye (13 гласа [9.70%])

4 място-Rain-Hip song (10 гласа [7.46%])

5 място-Super Junior-Bonamana (9 гласа [6.72%])

 

Отпадат:

 

Navi (ft. K.Will) - We Really Did Love Each Other (2 гласа [1.49%])

YUI - Please Stay With Me (2 гласа [1.49%])

w-inds. - Addicted To Love (2 гласа [1.49%])

Big Bang - Hands Up (2 гласа [1.49%])

coldrain - Die tomorrow (1 гласа [0.75%])

 

 

Нови предложения:/корейска инвазия тази седмица.Щеше ми се нещо японско и китайско,но се съобразявам с препоръките.Та другия път./

SS501-Let Me Be The One

FT. Island - Brand New Day

the GazettE-Shiver

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...