Jump to content

България - Южна Корея


Recommended Posts

И аз да се обадя...

Много, ама много приятно изкарване беше. При мен специално, груповата среща започна от петък вечер... и свърши в ранните часове на неделята. Невероятно изкарване. Дано и догодина да е във Варна, пък след това може да местят в София и световното по волейбол. За мен лично играта на нашите момчета, колкото и да си ги харесвам (особено №15) играха слабо, подцениха противника, което е супер обидно; направиха ужасно много грешки само от начален удар. Иначе компенсираха с невероятно добри блокади и забивки. Имаше моменти, които ми спряха дъха. Естествено бяха изпълнение на Тодор Алексиев. Нали, Сабрина? Много ме е яд, че не съм си купила билети за Бразилия, защото тогава интригата ще е голяма. Корейският отбор бе достоен, много атлетични момчета, като се изпотиха всички Ахнахме... Много усърдни бяха, но Уви, нашите и мързеливи им върви повече и са по-добри. Смятайте, ако играеха сериозно, какво щеше да стане!!! Това за играта.

Благодарности на Сехи за съдействието за снимките. Това беше огромен жест и от твоя и от тяхна страна. Аз съм много приятно изненадана. Усмивките на тези момчета бяха широки, независимо от всичко.

И Дари - въпросът кого гледам е излишен. Естествено, че гледам Румен :D. Но има вероятност точно на тази снимка да съм гледала една млада корейка, която след това се премести близо до нас и ти и Румен, май си говорихте с нея по някое време. Но иначе в паузите си гледах Тодор Алексиев. :D За първи път го виждам на живо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LX777 Теглих целия мач от арена и докато правих снимките от там го засякох ;)

 

Това е или някъкво чудовищно съвпадение или факт, незнам, но аз така го видях след поне 100 връщания на кадъра... от целия запис само в този момент се чува провикването значително ясно, през другото време е слято с виковете на публиката :rolleyes:

А Кате днеска и аз съм така ( визирам твойто Аджа аджа файтинг) :lol:

 

Пами ще да е било корейката щото Румен май беше някъде до мене :P:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че на предстоящото Световно първенство (в Италия, в края на септември) България е отново в една група с азиатски отбор.

Този път с Китай. Жалко, че Корея няма да участва, но за сметка на това там ще са япончетата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че на предстоящото Световно първенство (в Италия, в края на септември) България е отново в една група с азиатски отбор.

Този път с Китай. Жалко, че Корея няма да участва, но за сметка на това там ще са япончетата. ;)

 

 

Да не ги изкушваш за ескурзия до Италия? :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не ги изкушваш за ескурзия до Италия? :es:

Може. ;) Няма лошо. Но го казах само като инфо, докато сме още на тази вълна. ;)

Ще може да се насладим и на другите азиатчета, пък било и то само по телавизията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз и понеже вълнението ми започва да отшумява малко по малко, гледах отново записа и успях да изкарам няколко кадъра с подаръците на съдията :rolleyes: Ето и двете най-фрапиращи отсъждания на рефера, които направо издразниха яко, защото не само че ощети корейския отбор, ами даде и два жълти картона:

гадното е, че точно това положение е пред погледа му

 

05c9e8866647bfd1.JPG

3f61cf9d07ea3c4b.JPG

 

ние също бяхме доста близо и явно се видя, че топката мина поне педя (най-малко) от ръката на Канг

даже и нашето момче беше изненадано от решението на рефера...отсъждането беше, че топката е докоснала ръката

 

a186a84349f52c6d.JPG

 

а това е веднага след предното положение, втора точка подарък... коментатора казва " няма докосване на блокадата"- да няма, но има докосване с отскок на главата на наш спортист, което явно пак не беше видяно от прословутия съдия...

 

f0f6e79a1c3a720d.JPG

2185489d218edc9f.JPG

9d35415664dc1641.JPG

 

и естествено след това последва и 2 жълт картон за играч на Корея

 

e5ad960af7297bbc.JPG

 

Истината е, че втория ден нашите момчета толкова слабо играха, а за сметка на това корейския отбор (особено момчетата на JUMBOS-KOREAN AIR, от които е съставен над 80% от националният им отбор) беше наистина доста добър и тази явна подпирка от съдията издразни не само отборите, но и зрителите.... Сигурно ще си каже някой "Ама нали са наще, що ги плюеш?"... ами щото като им додат Бразилците няма им помогне и Господ с тая им игра и защото и аз като всички почитатели на волейбола искам България да е победител, НО реален победител- заслужено, а не с подаръци... :P

Въх, няма да гледам повече мача, че кой знае още к'во ще видя :D

 

направих и клипа на прословутия поклон и само да добавя не е съвпадение ;)

и само да предупредя звука е слаб усилете до дупка компа си :D за да чуете

 

http://www.youtube.com/watch?v=wVIM4CeNhIE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Давай да викаме докато чистят и е тихо!

- Добре! 3- и... Аджа аджа файтинг!

 

Прослушах и видеото с целия мач .. чува се по-ясно, от колкото на клипчето :(

Дари, трябваше да станеш да му се поклониш и ти :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Давай да викаме докато чистят и е тихо!

- Добре! 3- и... Аджа аджа файтинг!

 

Прослушах и видеото с целия мач .. чува се по-ясно, от колкото на клипчето :(

Дари, трябваше да станеш да му се поклониш и ти :lol2:

 

Еми трябваше , ама оная зад мен ме тровна да седна :( и сега съжалявам и то мнооооооооого

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аде,всички снимки от мен са качени ^^

Ще помоля момичетата с които съм се снимала да се тагнат ,за да ги знам кои са в бъдеще xDD

 

за мързелите - КЛИК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гале те сърцата на първия ден бяха за Деси, ама за втория..... няма да коментирам :D

 

Хаха, аааа там конкуренцията е била жестока. Не мога да се меря аз с тях. :rolleyes::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, аааа там конкуренцията е била жестока. Не мога да се меря аз с тях. :rolleyes::P

 

Недей така муцка, с тебе сме се разбрали преди да ги видя и ти си с предимство :D всъщност ти си знаеш :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...