Jump to content

България - Южна Корея


Recommended Posts

Искам да ви кажа, че според мъжа ми (понеже аз лично не видях) Сехи помоли отбора да се снимат с българската група. И те милите, въпреки че им беше разкатана фамилията от играта, загубата и умората от часовата разлика (никак не е за подценяване) се събраха като войници. Така че трябва да благодарите на Сехи. А колкото до нашето семейство - искрено подкрепяхме всяка точка на корейците, само се надявахме да не отнесем по някой в лицето, особено от DJ, гледаше много настървено. А голямата ни дъщеря дори се разплака, когато точките се обърнаха в полза на България, а преди това само викаше доволно - "Е, ама хубаво се изложиха българите". А накрая викахме и "Българи-юнаци", няма как. Иначе корейците се усмихват, особено когато губят или са смутени, за да прикрият неудобството си. И освен това се биха мъжки, по корейски, сякаш след тази игра светът свършва. И моля не ги подценявайте - сега като се приберат в родна Корея, ще започнат едни разбори кой, къде, как и защо сбърка и като се насъхят пак, нищо чудно и да ни бият някоя година, те са такива, работlиви, упорити, покорители на света, аз лично им се възхищавам! Ако само хиляда от корейците могат да дойдат и да заживеят в България, нашата прекрасна родна страна ще стане райска градина. Толкова от мене!

 

Само забравих да споделя една весела случка - накрая на мача тръгнахме да излизаме и аз държах малката щерка и един огромен български мъжага, който после се оказа волейболна звезда (ама аз нали не ги познавам) направо връхлетя върху мене, и аз по навик (като видя корейци започвам да мисля колкото мога на корейски) му викам "Чошим", внимавай. Той така и не ме разбра, де. Без малко да падна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви кажа, че според мъжа ми (понеже аз лично не видях) Сехи помоли отбора да се снимат с българската група. И те милите, въпреки че им беше разкатана фамилията от играта, загубата и умората от часовата разлика (никак не е за подценяване) се събраха като войници. Така че трябва да благодарите на Сехи. А колкото до нашето семейство - искрено подкрепяхме всяка точка на корейците, само се надявахме да не отнесем по някой в лицето, особено от DJ, гледаше много настървено. А голямата ни дъщеря дори се разплака, когато точките се обърнаха в полза на България, а преди това само викаше доволно - "Е, ама хубаво се изложиха българите". А накрая викахме и "Българи-юнаци", няма как. Иначе корейците се усмихват, особено когато губят или са смутени, за да прикрият неудобството си. И освен това се биха мъжки, по-корейски, сякаш след тази игра светътр свършва. И моля не ги подценявайте - сега като се приберат в родна Корея, ще започнат едни разбори кой, къде, как и защо сбърка и като се насъхят пак, нищо чудно и да ни бият някоя година, те са такива, работиви, упорити, покорители на света, аз лично им се възхищавам! Ако само хиляда от корейците могат да дойдат и да заживеят в България, нашата прекрасна родна страна ще стане райска градина. Толкова от мене!

 

Само забравих да споделя една весела случка - накрая на мача тръгнахме да излизаме и аз държах малката щерка и един огромен български мъжага, който после се оказа волейболна звезда (ама аз нали не ги познавам) направо връхлетя върху мене, и аз по навик (като видя корейци започвам да мисля колкото мога на корейски) му викам "Чошим", внимавай. Той така и не ме разбра, де. Без малко да падна...

 

Да, така беше. Тя им обясни (на мениджъра им или какъвто там се падаше), че сме фенове на Корея, че превеждаме филми и т.н. Те и затова се наредиха за снимка така бързо, въпреки че трябваше да почиват след тежкия мач. Затова и бяхме много благодарни на Сехи :)

 

А за другото - сигурен съм, че съвсем скоро Корея ще бият не само нас, а и другите световни волейболни сили. Видя се, че момчетата имат огромно желание да играят и да се борят за всяка една точка.

 

 

Те Хан Мингук, файтинг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимките и разказите! Друго е, когато има хора, присъствали на събитието. Така и аз почувствах част от преживяването. Върнахте ми спомените от шорттрека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са страхотни :)

Кога ли ще доживея такава среща в София :rolleyes:

Корея игра наистина чудесно и си заслужиха всяка една точка.

Супер много се зарадвах, когато чух някой да надвиква тълпата с "Faithing" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади и аз да си кажа, въпреки че още съм много развълнувана :D

 

1. Най- напред искам да благодаря на Сехи, че ни издейства снимка с отбора на Корея

СЕХИ мила златна си 00f0269b5f1af46d.gif

 

2. Много се ядосах на рефера задето така явно подаряваше точки на нашите момчета, та те са си достатъчно добри, за да победят.... (мен лично това ме издразни много)

 

3. Дълбок ПОКЛОН за момчетата на Корея, това което направиха за нас си беше ОГРОМЕН жест

Големи сладури.... (хахахах , а мъжа ми мислеше, че като ги видя на живо ще се откажа от манията ми по Корея- ако знае колко се е заблудил :D )

 

Ето малко снимки от ефира на БНТ- К1 (26.06):

тук сме из навалицата

 

2973bfb447561cff.jpg

 

Деси това обещаното сърце за теб в ефир :D

 

85710a8848415774.jpg

 

тука съм много любопитна Пами за какво ли си мисли :D

 

cb602733c2df2651.jpg

 

А ето и момчетата на които симпатизирахме нежната половинка от нашата агитка:

 

4d2057e61c6aea98.JPG

56c8d5733b11c520.JPG

790c67429a75167a.JPG

08cb888cd516408a.JPG

 

май имаше и още, ама....

 

след малко ще добавя и от 27.06. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е било, сигурна съм.

Останалите можем само да завиждаме!

 

sabrina1 ,

мерси за специалната снимка с Дарето. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако лигата се премести в София ще трябва да си подновя картата за влака xD

---

Та,снимките от мен може да видите във фейса ми КЛИК

По принцип качвам всичко,така че се надявам да няма недоволни!

Самите снимки не са правени с професионален фотоапарат но мисля че 17 пиксела не са за подценяване,така че се надявам всеки да остане доволен ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако лигата се премести в София ще трябва да си подновя картата за влака xD

---

Та,снимките от мен може да видите във фейса ми КЛИК

По принцип качвам всичко,така че се надявам да няма недоволни!

Самите снимки не са правени с професионален фотоапарат но мисля че 17 пиксела не са за подценяване,така че се надявам всеки да остане доволен ^^

 

Само на мен ли не ми се зарежда посочената връзка? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Папката е ограничена да се вижда само от приятели :)

И още малко снимки с добро качество ... благодарете на Мимето ... все пак има снимки с отбора ;)

es048.jpg

es049.jpg

es050.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пам ама не каза едно благодаря на фотографа ............тц тц.

мене тука ме няма даже ... :lol2: пак не разбрала, че ще има такава снимка ...

на моя фотограф съм му благодарила иначе .. и още мнооого имам да й благодаря ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене тука ме няма даже ... :lol2: пак не разбрала, че ще има такава снимка ...

на моя фотограф съм му благодарила иначе .. и още мнооого имам да й благодаря ;)

Памче аз ти казах, че отиваме при отбора...............ама ти бързаше много :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората част снимки от ефира на БНТ-К1 (27.06.) :

Първо искам да поздравя всички Българи с победата :D Да ни е честита!

 

9877a11ba8d6b378.gif

 

Продължавам с един много приятен жест от страна на Kim Hak Min и само да доуточня :D "Състезателите не чуват и не виждат нищо извън игрището" (така каза едно маце :) ), НО гледах кадъра 100 пъти и ако Емо се заеме да го направи на клип ще се убедите и вие :P ... на фона на тези два кадъра от публиката се чува ясно АДЖАДЖА ФАЙТИН (няма да споменавам кой беше :lol: )

ПОГЛЕД 1 кадър

 

b22a1b9a6ae9a3d4.JPG

 

ПОКЛОН 2 кадър

 

446aa3289a145071.JPG

 

Това е "веселата въртележка" на корейските момчета :lol: Много е забавно да го видите на живо :D

 

b16b6419983e9748.JPG

 

7f96cee62f4f6690.JPG

 

а тука ни замерват с топката ( и не питайте защо сме там)

 

c79039af9635f72f.JPG

 

и последно- познайте къде се изнесе нашата агитка на последният гейм :D

 

64713ef59d77eb92.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли не ми се зарежда посочената връзка? :blink:

Съжалявам.Веднага ще го оправя ^-^

Снимките от вчера ще ги кача по-късно днес!

---

Това с "веселата въртележка" изключително ме радваше всеки път xD

Ди Джея пък я изкоментира така:"Корейците пък се забавляват по изключително с транен начин!" и на мене ми идеше да скоча и да го удуша ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за дъбъл поста!

 

ilian1 може ли да пуснеш линк към клипа и минутите в които се вижда това @.@ умирам да го видя кога е било!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...