Jump to content

Spy x Family (2022-2023)


GFotaku

Recommended Posts

19507.jpg

 

Spy x Family

(Шпионин х Семейство)

 

Оригинална творба: Ендо Тацуя

Озвучават: Егучи Такуя, Танезаки Ацуми, Хаями Саори и др.

Тип: ТВ

Жанр: екшън, комедия

AniDB и MAL: AniDB //  MAL

Държава: Япония

Година: 09.04.2022 / 01.10.2022

Сезони: 2

Епизоди: 12+

Времетраене: 24 мин

Субтитри:  Български

 

Резюме: За агент Здрач няма нищо по-важно от мира. Шпионинът работи неуморно,

за да предотврати възможната война със съседна държава.

Сега Здрач получава нова мисия. Той трябва да разследва чуждестранен политик.

За да се приближи до целта си, шпионинът ще трябва да проникне в училището на сина на политика.

А за да постигне това, той трябва да направи спешно точно три неща:

Да се ожени. Да има дете. Да създаде семейство.

И то възможно най-скоро!

Защо пък да не успее да се справи за, да речем... една седмица?

 

Линкове: 
Сезон 1: 
Към плейлистата онлайн

Сезон 1, част 2: Към плейлистата онлайн

Сезон 2: Към плейлистата онлайн

 

Един трейлър, за разнообразие с български субтитри:

Ето тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 4. излезе още вчера, както вероятно всички вече знаят, но понеже споделиха с мен, че много хора не се ориентират в откриването на епизодите и трудно разбират кога излизат те, си позволявам да ви "светна".

Наличието на нов епизод на превежданите от мен анимета се отбелязва ето тук. В момента, в който новият епизод бъде качен за гледане онлайн, таблицата на страницата се променя, така че се нуждаете само от един рифреш, за да разберете кога се е появил. Разбира се, това можете да правите и с плейлистата.

А като цяло, нов епизод конкретно на "Шпионин х Семейство" има всяка събота, обикновено към 21:30, макар че се случва понякога малко по-рано или малко по-късно. Ако преводът поради някаква причина се забави, отмени или отложи, това ще бъде своевременно съобщено.

Толкова спам от мен. В духа на новия епизод - не забравяйте, че всички се нуждаем от ЕЛЕГАНТНОСТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За протокола, да се отбележа/ че все забравям :blush:/, и аз го следя с интерес.

Благодаря за превода!:bow:

Много приятна семейна историйка.

Чакам момента, когато ще си научат взаимно тайните, каква ли ще е веселба. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук да кажа, макар че целият интернет вече знае, сезонът приключи. Нови 13 епизода ще ни чакат наесен.
За линк към последния епизод - кликни на картинката на този отново посрамен Лойд:

 

Subs-Please-Spy-x-Family-12-720p-B48-EF4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук сме стигнали до епизод №10 (и номер 22 за цялата поредица).

(Най-слабият до момента от моя гледна точка, но тихо xD)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият сезон на анимето приключи, през вече настъпилата 2023-та очакваме, незнайно кога, нов сезон + филм~

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпионин (баща), наемен убиец (майка) и телепат (дете). Завладяваща история с много екшън, комедия и лека нотка на романс! :yes: Голям плюс е, че всичко е хубаво нарисувано, защото и това влияе, а и не гледам много анимета :lol:. Много се наслаждавам на този сериал и се радвам, че беше обявен втори сезон.

Мерси, че се зае и продължи с превода, GFotaku! :kissx:

Преди си мислех, че ще е страхотно да има игрален филм/сериал, базиран на мангата/анимето, но сега се страхувам евентуално да не го направят боза.  :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност плакатите са от миналата година. С няколко фена даже си играхме с тях. Мисля, че това ни се получи най-добре, но като цяло повечето (аз например) се полигавихме доста :lol:

Има още да чакаме филма...

 

Има специална видео реклама с коментари от озвучителите, която се намира из пространството, между другото. Доскоро обаче беше само с японски субтитри, сега не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...