Jump to content

Recommended Posts

FNyldDxaMAI4NF_?format=jpg&name=large

Off Topic

FN2ydLrVEAUJOxO?format=jpg&name=largeFN_GMw0XIAczVKF?format=jpg&name=large

FN-kANZUYAMblRk?format=jpg&name=largeFOBsw6NVEAYAqEZ?format=jpg&name=large

FNxvF8LVUAANtRj?format=jpg&name=largeFNxvFWwWUAYWIG-?format=jpg&name=large

275853412_4966618293420183_8570441628672275796174_4966618103420202_7743921902606

 

Be My Princess‎(影帝的公主)
Страна: Китай
Също така известен като: Ying Di De Gong Zhu
По новелата на: Xiao Jia Ren - "Ying Di De Gong Zhu" (影帝的公主)
Година на излъчване: 2022 – Март – 16 до 2022 – Април – 13
Време на излъчване: Понеделник - Петък 20:00
Жанр: Романс, Фентъзи
Канал: iQiyi, Mango TV
Епизоди: 30
Режисьор: Tien Jen Huang
Субтитри: Английски

 

Участват:
Jeremy Tsui като Mu Ting Zhou / Mu Yun
Zhou Jie Qiong като Ming Wei
Wu Jia Yi като Ming Qiao
Hu Yun Hao като Xiao Zhao
Xu Kai Xin като Chen Zhang
Li Shi Qi като Cheng Yao

 

Резюме: Студеният и темпераментен актьор Mu Ting Zhou (Jeremy Tsui), чието съществуване е като бог за феновете му, е самотен от раждането си. Всичко обаче се променя, след като той "загубва паметта си" заради катастрофа. Mu Ting Zhou започва да вярва, че той е великият магистър, високопоставен служител в древен Китай - Mu Yun. В същото време преводачката на непълен работен ден, която обича авторството Ming Wei (Zhou Jie Qiong) неочаквано е избрана за главна женска роля в предстоящата историческа драма с известният Mu Ting Zhou. Но след тежкият инцидент, той си спомня само Ming Wei, която защитава скъпо като принцесата в драмата. За да помогне на Mu Ting Zhou да възстанови спомените си, Ming Wei започва да се грижи за него...
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната актриса до скоро я  гледах  в музикално предаване и ми допадна, та сега с нея се прехвърлям тук :D Пък и като героинята си тук, има опит и с традиционните музикални инструменти,  само дето свири на пипа.  За Джеръми - знам, че може да играе :28558:

Харесва ми като има в сюжета такива фентъзи елементи  - на мен ми се струва, че не е само проблем със самоличността, а може и да са спомени от минал живот (ама пък..... китайците нали забраниха преражданията :28558:, та....)

 

Но най ме впечатли песен от ост-а към сериала :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошко може да играе. Гледам го успоредно и в другия сериал който излъчват в момента, там по ми допада. Тук с тоз мустак и като се ококори... Но сега вече съм кога катастрофира и само нея си спомня. Но сякаш и преди си я спомняше. Затова и я предпочете пред опитната актриса.  Гледам, но не съм очарована или да чакам с нетърпение сериите.

Off Topic

Но на Раба приказката е приказна, толкова красота има и  Двамата с Алън са толкова красиви. И играта им е добре. Дори Алън ми прилича на Сяо Джан

или обратното Сяо Джан прилича на Алън. Но... това е за друга тема. Понеже няма тема, затова написах тук.

И музиката в приказката е прекрасна

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana от сериала с Алън и Раба  

Off Topic

само музиката слушам там- добра  ;) ,че на точно такава фантастика не съм фен и само зазяпвам по някое клипче ...ама видях целувки - Алън май си е махнал забраната... или с дубльор :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тук го оставих малко да поотлежи, че честно казано - малко ми дотегна времето, в което главният е със спомените на героя си - можеше да го посбият малко. Попревъртях малко и дойде "екшънът" - Mu Ting Zhou се завърна

Off Topic

и като по учебник - не помни главната. Поне се разбраха мирно и кротко и не я смята за измамница..... но покрай нещата, които се случват си мисля, че ще започне да го стяга нещо в сърдечната област :28558: Обаче  главната е желязна - "спокойно, няма да искам нищо от теб...... обичах него, а не теб"

 

Към средата се появява и една неприятна особа, влюбена в главния - тази актриса ми е трън в очите още от сериала Fall in love (2019), дето го раздаваше подобна роля, та.... още по - неприятна ми става :nunchako:Евала на актрисата :28558:

 

7f3da9ce17b848beb1fe04a24a32d001.jpeg

 

А и тези двамата са големи симпатяги :)

435f5b05f4422818

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този не съм го почнала още. Като чета резюмето нещо не успя да ме грабне, но виждам стар любимец от Love Scenery- Hu Yun Hao.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които са го загледали - спокойно може да спрете и след 28 еп. - докато чаках последните 2 епизода  се чудех какво толкова ще стане в тях, а то - повториха историята и сцените на двойката от миналото  :( За финала 

Off Topic

попретупаха го малко :( да бяха посбили времето, в което главния бе в образа на Mu Yun . Също така -  линията с таткото на главната свърши сякаш в нищото, а пък можеше спокойно да мине и без нея - такива други неща можеха да развъртят с онази неприятната сестра на помощника...

 

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...