Jump to content

Recommended Posts

Summer x Summer
spacer.png

Страна: Тайван
Година на излъчване: 2007
Жанр: комедия/романтичен
Епизоди: 12+SP
Режисьор: Wang Ming Tai
Субтитри: английски и руски
Базирано на японската манга "Nice Summer" от Yachi Emiko.

Участват:
Joe Cheng като Ouyang Lei
Cai Yi Zhen като Xia Ya
Zhang Yu Chen като Ouyang Yu Yan
Ethan Ruan като Zhou Qiao Shan
Huang Hong Sheng като Chen Lang Zhu
Danson Tang като Tian Guang Zhen
Shin като Sean / Shang Tian Han
Li Li Ren като Gui Long Shi
Sandrine Pinna като Tina

Резюме:
Виновен за всички нещастия в живота на Ся Я се явява един долар.

Когато тя почти се е отчаяла, се появява ангел,

който й подхвърля долар й така спасява живота й. Или по-скоро го преобръща.

Ангелът е красив модел, който... се оказва, че учи в същото училище...

Лично мнение:
Типичната история за глупавото предано девойче и грубия самовлюбен младеж... в не лош вариант. laugh.gif

:essub:

 

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ - ТУК

Онлайн с бг субтитри

СВАЛИ с РУСКИ СУБТИТРИ

онлайн с руски субтитри

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, как може за таково свежо сериалче да няма нито един коментар? Никой ли не го е гледал? Чак се "ядосах". Ще взема тия дни да си направя един маратон из форума за тайванските сериали и да напиша по едно мненийце за всичко, което съм гледала. Лошото е, че за някои няма теми..... :unsure:

Та за сериалчето. Цяла година ми стоя на компа и все си поглеждах някои забавни моменти. Честно, имаше ситуации, в които си умирах от смях. Най- хубавото беше, че нямаше никаква драма, само забавни и леко трогателни моменти. Лошото дяволче се оказа не толкова лошо, а мацката....ех, да й имах ентусиазма.

С една дума, ако някой иска да се посмее и да си повдигне настроението, това е сериалчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно сериалче. Забавно и сладко, точно като за лятото. Главните не ми бяха чак толкова симпатични. Обаче Xia Ya беше голяма сладурка и упоритостта, и ентусиазмът й определено бяха заразителни. Изобщо много ми хареса образа, който й бяха изградили, защото намирам прилика с мен: пълна с енергия и много емоционална.

Впечатление ми направи и Ethan Ruan или капитана на отбора по кендо. Много готин актьор и колко сладко се усмихваше.

И голяма изненада и въодушевление като видях, че и Danson Tang участва. Макар и за кратко, пак ми напълни душата!

Като цяло освен, че е леко, готино и забавно, от сериалчето може да се извлече и поука: Никога не трябва да се отказваме от нещото, което искаме да направим, напротив трябва да дерзаем все повече и повече! И разбира се, колкото повече емоция и настроение влагаме в нещата, които правим, толкова по- хубаво и забавно ще ни е! Поне това е гледната точка на сериала и аз мисля да се съглася с нея.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага си вземам бележка и го тегля :)

Напоследак все почвам сериали и не го довършвам, може би защото са корейски, или взе да ми писва ли, не знам и аз B)

 

ПП Значи този сериал не можах да го догледам , стигнах до 5 еп.и по- нататък не ми достигнаха сили. Все си мислех, че по-антипатична актриса от Ариел Лин няма да видя, но това момиче разби на пух и прах убежденията ми, освен това и комедията ми дойде в повече , то по-скоро пародия трябва да го нарека. С едно изречение : прекалента комедия уби романтика и интереса ми към сериала също :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах сериалчето :) Не е лошо, забвно и от части поучително, вниаги мисли позитивно и вярвай, че промяната ще дойде точно когато трябва в твоя живот.

На моменти главната доста ме дразнеше, но пък много се смях с момчетата от кендо клуба :)

Summer+x+Summer+02.jpg

limp1-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eха ,по банален филм отдавна не бях гледала!!! Но, (да има едно,а може би две но та) глуповатата ми усмивка не слезе от лицето ми дори и на най-тъпите сцени. На кратко ,абе сериалчето си е много свежарско и аз с нетърпение очаквах всеки един епизод. Ако има някой който не го е гледал и харесва невинни романтични закачки, ами да не се колебае а да го гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зъбчо много го харесвам, но тук имаше моменти, в които адски преиграваше. Тези лигави муцунки ми дойдоха в повече (на Гъсока му се отдават повече).

Бернис, от друга страна, наистина беше през цялото време толкова лъчезарна и неуморима. Сериалът ми прилича малко на целувката, което определено ми се понрави. И аз като tucipaneva през цялото време стоях с една тъпа усмивка на уста :) Определено релаксирах и се забавлявах. Не е нищо особено като сюжет, но актьорите допринесоха за хубавото усещане от гледането на сериала.

 

Искам и аз да си налепя Зъбчо в стаята! Уникален е! 

 

П.С. Благодаря за превода!  :thanks:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UL5bJgILcsU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много обикновено и все пак много приятно, битово, ежедневно, без грам интрига, но леко и отпускащо и все те усмихва. Открих за себе си поразителна прилика на главните с тези от тайванската целувка. Особено героят на Джо Ченг, все едно гледах продължение на друго място и с друго момиче. Същият безизразен непукист-егоист, нацупен на целия досаден свят. Добре, че момичето този път не го изкараха толкова тъпо... само глуповато. Но пък беше сладък персонаж малката - толкова жизнена, енергична, позитивна и неуморима. Готини бяха и приятелката с кендо-капитана, но най се захласвах по очилатия дизайнер, много интересно лице. И имаше една много хубава песен в началото на всяка серия. Струва си да отпуснеш с този филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не можах да го изгледам. И с превъртане трудно изтърпях 6 епизода. Като сюжет може и да има потенциал, но каста беше направо ужасен. Главния беше прекалено възрастен, за ролята на ученик. И това флегматично говорене, направо да те влуди. Главната също не ми допадна, такава една опулена... Останалите актьори бяха с една идея по подходящи за ролите си, но и те не успяха да ме грабнат.

П.П. Благодаря на преводачите за труда, който са положили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатична приказка за Питър Пан и Тинкърбел. Малко позьоско. Много преиграване, но завладяващо и немалко романтично. Хареса ми и го изгледах с удоволствие, въпреки странните персонажи и още по-налудничавото "кривене" на актьорите:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...