Jump to content

Recommended Posts

FNeBtG4XwAAVAoK?format=jpg&name=large

Off Topic

FNca6OSX0AAsGOL?format=jpg&name=largeFNZTTvtVgAEYOGH?format=jpg&name=large

FNdO26taUAI4TNJ?format=jpg&name=largeFNdPS1sUcAAWaSz?format=jpg&name=large

FNeo24YVcAEJYC9?format=jpg&name=medium

FNeo3tXVIAEsju-?format=jpg&name=medium

 

Legally Romance‎ (才不要和老板谈恋爱)
Страна: Китай
Също така известен като: Cai Bu Yao He Lao Ban Tan Lian Ai
По новелата на: Ye Feiran– „Don’t Fall In Love With The Boss“
Година на излъчване: 2022 – Март – 10 до 2022 – Април – 08
Време на излъчване: Четвъртък - Събота 20:00
Жанр: Романс, Комедия, Фентъзи
Канал: Tencent Video
Епизоди: 33
Режисьор: Xue Ling
Субтитри: Английски

 

Участват:
Zi Tao като Lu Xun
Song Zu Er като Qian Wei
Garvey Jin Ze като Li Chong Wen
Zhong Li Li като Mo Zi Xin
Li Bai Hui като Liu Shi Yun
Yan An като Qian Chuan

 

Резюме: На двадесет и осем години Qian Wei (Song Zu Er) се очаква да бъде жена с кариерата. Въпреки това, работейки като помощник-юрист за Lu Xun (Zi Tao) досега се оказа всичко друго, но не и страхотно. Таил злоба, която датира от дните им като студенти, Lu Xun се е погрижил животът на Qian Wei да е нищо друго освен истински ад. Но когато Qian Wei става жертва на трагичен инцидент, всичко се променя…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези някой гледа ли ги? Още съм в началото, но са ми много забавни. Главната ми е голяма сладурана, а секси тембъра на Zi Tao го бях забравила. Само оная чума от Once we get married ми разваля идилията в момента, но поне за сега ролята и не е кофти. Ще видим по нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/15/2022 at 11:36 PM, Indira said:

Тези някой гледа ли ги? Още съм в началото, но са ми много забавни. Главната ми е голяма сладурана, а секси тембъра на Zi Tao го бях забравила. Само оная чума от Once we get married ми разваля идилията в момента, но поне за сега ролята и не е кофти. Ще видим по нататък.

 

Тъй като са ти забавни, да очакваме ли и това може евентуално да бъде част от следващите проекти??? :lol2::lol2::lol2: Обичам избора ти за превод на сериали. :wub::wub::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ubuto0o0o написа:

 

Тъй като са ти забавни, да очакваме ли и това може евентуално да бъде част от следващите проекти??? :lol2::lol2::lol2: Обичам избора ти за превод на сериали. :wub::wub::wub:

Да се измъкна първо от 40 епизодната шпионска любовна история и тогава ще му мисля :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се забавлявах! И ми беше интересно развитието на историята. Не харесвам прескачането във времето, но тука беше много добре направено и все се питах какво ще се случи сега. Отлично представяне от актьорите, но най-силно впечатление ми прави Тао. Всяко чувство на лицето му беше правдиво и убедително. Браво, раздаде се изцяло. И изглеждаше играта му лека и естествена, все едно си е наистина с приятелите от детството. Препоръчвам! Струва си времето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...