Jump to content

Kono Hatsukoi wa Fiction desu (2021)

Recommended Posts

Уоу! Бинго! Гениално! Разкриха го в един епизод. Всичко си дойде на мястото. Ето защо се крие. И майка му нищо не казва. И цялата мистерия около него.

Прекрасен паралел с децата-гении! Чак си спомних за Фрогсу заради амулетите с жабчето. @JoJolina

Обаче нямаше да успеят, без помощта на G-Dragon. Хаха!

Още не сме го видели (хайде, че нямам търпение!), но имаме малкия му образ.

Разкриха го! Разкриха го! Сам потвърди, че е въпросното хлапе, макар в писмена форма. 

Много умно майка му си върна плика, понеже трябваше да достигне до точния човек.

Нямам търпение да научим историята му. Като се замисля, колко други деца са минали през същия път. Голяма част от сценичните артисти са зопчавали кариерата си така.

Много готино! Томодачи, значи. Е, мисля, че е открил правилното място. 

Майка му наистина е голяма работа, но за излизането му от къщата трябва да се погрижат истинските приятели.

Ще го видим ли в следващата серия? Мистерията Собуе правеше така, че да очаквам с нетърпение всеки епизод. Дали магията ще се развали?!

Ще има на разположение над 10 епизода, за да се сприятели с всички.

Още малко и ще се разплача. Ноджи го видя. Каква сцена!

Не съм гледала докосваща училищна дорама в стил Нобута от векове. Такова чувство имам. Радвам се, че японците все още не са изгубили усета си за силни истории.

Ох! Изживявам всичко заедно с тях. Толкова е вълнуващо.

Ноджи взе правилно решение. Приятелството им е най-важно.

Следващата серия ще видим Собуе. Този път наистина.

Видяхме го! Видяхме го!

Разплаках се направо! Това дете е феноменално! Винаги съм мислела, че има някаква магия около него, още когато се появи в дебютния си филм. Сега отново усетих същото. Аригато!

Чакам с нетърпение енгеки театъра на Бункасая.

Очаквах, след появата на Собуе, всички да се сприятелят и заедно да работят по Боукен Бункасая. 

Не знам, как ще се отрази появата на новия герой,  но не ми е много по вкуса.

Това момче знае много за Собуе. Може да му е било колега в театъра. Само да не го върне отново в застой!

Тормозът в училище не е шега работа. Обаче, ако човек не го преодолее, ще го преследва вечно.

Визията на опънинга е променена. Добавили са Собуе. И Ендингът е много хубав с тези снимки.

Зарязаха Бункасая в последните 2 епизода. Ще ни го оставят за десерт, вероятно.

Posted (edited)

@ukio Шапка ти свалям! 33 последователни поста за по-малко от два месеца в тази тема без нито един на друг човек! Damn! :blink: Даже @ftisland и @Snowpanda_MSS с техните честитки за рождени дни и напомняния кой ден е "вече днес в Корея", не могат да се мерят с теб! :bow:

Edited by Erutan
  • Upvote 1

Какво се чуди Собуе? Разбира се, че трябва да избере приключението.

Ами, хайде! Включвайте се! Интересно е. Забавно и поучително.

Ще се върнете в детството.

• Like 1

Хаха! Срещите на Ноджи със Собуе винаги са забавни!

Като се замисля, двамата имат най-сериозен опит в киното със силни участия в качествени продукции. Всички останали са дебютанти, но не им отстъпват.

Бака, Собуе! Къде ще научиш най-много за киното, ако не в Япония? Там са големите майстори.

Ако не отиде на Бункасая и аз няма да му простя.

Ех! Боукенша-тачи! Какви приключенци бяха!

Този път се сетих за друг мюзикъл със същото име. @JoJolina, помниш ли онези мишоци?

Ама че прекрасни паралели ме карат да правя! Аригато!

Собуеее!