Jump to content

Recommended Posts

FM-GuioXMAI4Qbq?format=jpg&name=large

 

Off Topic

FM-IgwPVgAABCpM?format=jpg&name=medium

FMxrYbZXEAQ-i71?format=jpg&name=medium

 

Soundtrack #1 (사운드트랙#1)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Why Did You Come to My House
Период на излъчване: 23 март 2022 – 13 април 2022 г.
Време на излъчване: Сряда
Жанр: Музикален, Романс
Канал: Disney+
Епизоди: 4
Режисьор: Kim Hee Won (Vicenzo, The Crowned Clown)
Сценарист: Chae Yoon (She Would Never Know)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Han So Hee като Seo Eun Soo
Park Hyung Sik като Han Sun Woo
Kim Joo Heon като Woo Il

Lee Jung Eun като майката на Seo Eun Soo

Seo In Gook като Jay Jun (епизод 3)

 

Резюме: Двама души са приятели от две десетилетия, но само две седмици съвместен живот размиват тънката граница между любовта и приятелството.
Хан Сон У (Park Hyung Sik) е начинаещ фотограф, който не говори много, но е мил и сърдечен човек. Докато Со Ън Су (Han So Hee) е честна и пряма. Тя работи като текстописец, за да изкарва прехраната си. Двамата са много добри приятели от 20 години, но когато заради стечения на обстоятелствата заживяват за две седмици заедно в една къща, връзката им започва да се развива романтично…

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Линк към втората част :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудех се защо няма коментари, но само до момента, в който го изгледах – постничко, семпло и доста предвидимо. Не ме трогна историята по никакъв начин, а ми се струва, че и на актьорите им беше все едно какво снимат. Главният уж беше фотограф, а не знам дали и пет пъти го показаха с фотоапарат в ръка. Главната пък голям талант в писането на песни, чак ѝ трябваше помощ от приятел за целта... Дори Со Ин Гук не можа да ме зарадва, и той един такъв мазничък ми беше... Единствената свежа поява беше на И Джонг Ън – вярно, само на два пъти се появи за по две минути, но и толкова ѝ стига, за да завладее екрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махам го от списъка с чакащи за гледане. Ей за това трябва да се четат комантарите. Благодаря за спестеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За подобен проект ти трябва друг вид поглед. Защото между привидното се крие напълно задоволителна актьорска игра, добър сценарий - спокоен, красиво заснети сцени, добра операторска работа, плавно преминаване без излишни драматизации. Един проект, който си заслужава. И не съжалявам, че му отделих време. Напълно. Историята е от "света на хората", не е просто дописана с розов химикал. Оценка 8.0 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...