Jump to content

Recommended Posts

Преди 9 часа, bond написа:

Благодаря, че ми напомни. Гледал съм го, но ще си го пусна пак. 

 Да си призная, вече я свърших тая работа. И  във филма Батко е супер, но в сериала, както се  се казва, може и да не говори и пак ще разберем, какво иска да каже и покаже. Действително е великолепен в тази нетипична за него роля.Гроят му, може би е най-цветен от всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен той е най-добрият корейски актьор. Щом и в тази роля така се потопи, едва ли някой скоро ще го надскочи, а вече не е чак толкова млад. Целият актьорски състав на сериала е на супер ниво, но тук става въпрос за друго измерение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познах, че идва драмата, ама изобщо не е откъдето я очаквахме :o

Иначе любимият ми момент е чичовците като носеха малката и тя се чувстваше като шефка на пазара, уникално як момент! :wub:

А Батко и този път се беше избарал с едно модно сакенце, лелелелелеле! Ослепителен!

cc5de3378b4c1a1b.PNG

 

1e13373473c51958.PNG

 

Ама пък му ходи! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, bond said:

Тук вече аз умрях от завист. Знаете ли от кога търся точно такъв чепик?!

Заповядай - можеш да си поръчаш - 12 лв ватирани галошки от интернет. Слагаш на единия едно малко дайренце да дрънка и си готов да конкурираш Батко

 

46bd5f1f6d4acd05.PNG

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тъжен 17 епизод, много. :cry:

Но все си мисля, че 

Spoiler

трябва да стане чудо накрая и да се оправи бащата, не може така да завърши без никаква позитивна нотка, как иначе ще продължат нататък със сериала?!

Надявам се да не ни оставят в неведение до последния епизод, много ще е жестоко спрямо зрителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два вида класации на GOOD DATA -  Top Most Buzzworthy Drama  и  TV Search Response за първата седмица на юни.  След приключването на My Liberation Diary , на първо място излиза Our Blues, следван по петите от новия силен сериал Why Her. 

 

Top Most Buzzworthy Drama:

  1. tvN “Our Blues”
  2. SBS “Why Her?”
  3. tvN “Eve”
  4. KBS2 “Bloody Heart”
  5. JTBC “Cleaning Up”
  6. MBC “Doctor Lawyer”
  7. tvN “Sh**ting Stars
  8. KBS2 “It’s Beautiful Now”
  9. KBS2 “Gold Mask”
  10. SBS “Woori the Virgin

Top Most Buzzworthy Actors:

  1. Seo Hyun Jin (“Why Her?”)
  2. Seo Ye Ji (“Eve”)
  3. Go Doo Shim (“Our Blues”)
  4. Lee Byung Hun (“Our Blues”)
  5. Kim Hye Ja (“Our Blues”)
  6. Ki So You (“Our Blues”)
  7. So Ji Sub (“Doctor Lawyer”)
  8. Hwang In Yeop (“Why Her?”)
  9. Lee Joon (“Bloody Heart”)
  10. Yum Jung Ah (“Cleaning Up”)

TOP10 Drama TV Search Responses (1st week of June)

 

SBS’s “Why Her”

tvN’s “Our Blues”

MBC’s “Doctor Lawyer”

tvN’s “Eve”

KBS2’s Bloody Heart”

KBS2 “It’s Beautiful Now”

KBS2 “Gold Mask”

JTBC’s “Cleaning Up”

MBC’s “From Now On, Showtime!”

JTBC’s “The Woman Who Lives in Misfortune”

 

TOP 10 Drama Cast Keywords

 

Seo Hyun-jin (SBS’s “Why Her”)

Seo Ye-ji (tvN’s “Eve”)

Im Soo-hyang  (SBS “Woori the Virgin“ , MBC’s “Doctor Lawyer”)

Park Byung-eun (tvN’s “Eve”)

Jung Eun-hye (tvN’s “Our Blues”)

Kim Jung-hwan (tvN’s “Our Blues”)

Heo Jun-ho (SBS’s “Why Her”)

Lee Sang-yeop (tvN’s “Eve”)

Kwon Sang-woo (SBS’s “Why Her”)

Yoo Sun (tvN’s “Eve”).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го отлагах, за да мога да му се насладя без едноседмични паузи и сега му дойде времето. От изгледани два епизода мога да кажа, че въздържанието определено си заслужаваше. Актьорската игра е брилянтна. Два часа пълно блаженство пред телевизора и довечера ме очакват още два :es:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък изобщо не съм доволна от края. Какви бяха тези спортни игри?!! Съвсем различен стил от сериала до сега, не ми се връзваха, цапнати наникъде за край. Въобще последният половин час, който и без това беше свръх обикновеното времетраене на сериите, можеха да ни го спестят. 

Аз си падам по всеопрощаването, трябваше до там да спрат. Беше ясно какво ще стане нататък, да го бяха оставили така с отворен край, а не да показват в детайли 

Spoiler

смъртта на бабата, скръбта на сина и всеобщата радост. 

Като цяло брилянтен сериал с изключение на последния половин час, който изобщо не ми остави оптимистичен привкус, както явно им се е искало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингута, нали искаше купон. Е,  дадоха го на отрудения народ. Ся пък нЕмало нужда.  :P

 

На мен пък ми хареса краят. Трудно или не, с  мъка или без мъка, животът продължава и от всеки си зависи как ще го живее. И никой не може да живее този на другия и не може заради него да се радва и страда, прощава или не. Както казват- адът е тук на Земята.

И много по корейски- родното място дава сила и да посрещнеш смъртта и да продължиш да се радваш на живота.

Всички  герои ги събраха на Чеджу, да си ги припомним и да си вземем довиждане с  тях и прекрасния сериал. А той действително беше такъв и не можеше да завърши песимистично.

Едва ли могат изкара тази година, нещо по смислено и изпипано, че и непоамериканчено на всичкото отгоре,  с толкова можещи  и истински актьори на едно място.

 

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал, прекрасни актьори.

Обожавам такива житейски истории, които показват различните страни на живота. А краят беше точно на място, за да си припомним всички герои с техните истории и вълнения и да приключим всичко с усмивка и надежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал, с действителни персонажи и човешки съдби. Рачувства ме, разсмя се, съпреживях всяка една история. Отрази живия живот. Онзи на отрудените хора, които правят всичко възможно да изкарат прехраната си; на наранените и страдащи хора, опитващи се да излекуват раните си; на тези, които винаги са с намерение за любов и приятелство; на хората, които колкото и да е трудно не се отказват от мечтите си; на онези, запазили мекотата на сърцето и добротата си; на хората, които дават най-доброто от себе си във всеки един момент, като през това време са готови да подкрепят близките си. Наред с това обърна внимание на важни житейски теми. Всичко беше доставено по изключително достоверен и емоционален начин. Страхотен актьорски състав. Любими сценарист и режисьор. Музиката беше перфектна. Все по-редки са вече такива сериали. 

Благодаря за субтитрите! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжен 3ти епизод. :cry:Банкера беше много измъчен образ. Беше ми тъжно и за Ън Хи. Само работа, няма събота, неделя , празник.. Всяка сутрин да ставаш по тъмно за работа - бррр:huh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяяяя, впечатлена съм! За първи път виждам в корейски сериал да включат човек със синдром на Даун-14 серия.:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...