Jump to content

Recommended Posts

Мислех си, че трудно ще изкарат по-емоционален епизод от седми за въпросната история между младоците, но успяха да надградят още в осми и то много майсторски.  Голямо браво и за   младите актьори, които успяха да покажат героите си без преиграване и кривене, а напълно естествено. 

Направо са ми малко два епизода седмично.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тоя остров няма ли един човек, който да не е бременен, смъртно болен, депресиран, изоставен, излъган, самотен, беден или нещастен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Чингулинка написа:

Да му се отще на човек да ходи на меден месец на Чеджу! Направо му съсипаха реномето на острова!

 

Ами действителността  не винаги е лицеприятна. Бач от сутрин до здрач, за единия залък, така живее сигурно половината от населението на света.

Местните имат труден поминък, който е показан в не един сериал. Ония с хотелите са друга бира, естествено.

 

Апропо, аз не съм видяла никъде, където съм била такъв айляк, като в България. Целодневно, ежедневно, ежеминутно пълни кръчми и кафенета с народ от понеделник до неделя. Рай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, Lawandula said:

Апропо, аз не съм видяла никъде, където съм била такъв айляк, като в България. Целодневно, ежедневно, ежеминутно пълни кръчми и кафенета с народ от понеделник до неделя. Рай.

Ами то си ни личи, че не работим. Хората навсякъде работят и се стремят да живеят добре. Остров Чеджу не е изключение. Гостите на хотелите виждат едната страна на острова, а на работещите в тези четири или пет звездни хотели също не им е много лесно. 

А за меден месец си е супер. Но май не е евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, Lawandula said:

 

Ами действителността  не винаги е лицеприятна. Бач от сутрин до здрач, за единия залък, така живее сигурно половината от населението на света.

Е хайде хайде, видяхме им вече банковите сметки в първи епизод. Някой може да изглеждат зле и да кормят риба, ама пари и имоти имат изобилно. 

А по въпроса за бедността, то не е нужно да си милионер, за да спретнеш купон и да си изкараш весело. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем обикновено, съвсем човешко, с простички истини и сложни взаимоотношения. И когато гледаш, те заболява душата. Защото не трябва един сериал да е зрелищен, а да стига до сърцата на зрителите. В гонене на блясъка забравихме, че сме хора, а не състезатели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за превода! Надявам се повече хора да могат да го гледат, благодарение на вас, защото мисля, че заслужава да бъде видян. 

Съгласна на 100% с последното мнение на @bond

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко е актьор, какъвто не се среща често. Огромно удоволствие е да го гледаш. Няма роля, която да му се опре. Мислех, че тази роля няма да е подходяща за него, но не съм мислел правилно. Дори Шин Мин А играе по-добре с него, отколкото с всеки друг актьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gig911,  направо, жив да го оплачеш Батко,  43 години до сватбата без нея.:D

 

Та по същество

Гледам си двете серии седмично, естествено  с удоволствие и се чудя още  колко могат да ни изненадат сценаристите. Явно до самия край ще е така. Останаха шест епизода. Завързваха, завързваха, време е да почнат да развързват.:D 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лав, много бързаш за развръзката. Сега по традиция е ред на драмата, а развръзката чак в последния епизод.

Ама много се радвам на капитанчето колко щастливо се усмихва! Да е жив и здрав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Чингулинка написа:

Лав, много бързаш за развръзката. Сега по традиция е ред на драмата, а развръзката чак в последния епизод.

Ама много се радвам на капитанчето колко щастливо се усмихва! Да е жив и здрав!

Чингу, имах предвид, да почват да развързват по ред на номерата. Показаха ни много съдби, няма да успеят в последните пет минути по клише. Пък и до този момент бягат от всички клишета. Тия на Чеджу, явно са по-различни:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то какво толкова остана за развързване?

Off Topic

Батко да се събере с кака, бабата да умре и бебето да се роди. Другото май всичко е ясно - сватовете се събраха да живеят заедно, капитанчето си изясни проблема с лъжливата гмуркачка, чингутата се сдобриха...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завързани, развързани, важното е, че гледаме с удоволствие. Честно да си призная аз гледам и се радвам предимно на актьорската игра. Историите на всеки един от тях е бонус. Обичам такива човешки драми. Гледаш и си казваш: Няма как да не повярваш на това. А батко тук ми е един нов, различен и не знам как го прави, но просто не можеш да не му се възхищаваш. Актьор с главна буква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, bond написа:

Завързани, развързани, важното е, че гледаме с удоволствие. Честно да си призная аз гледам и се радвам предимно на актьорската игра. Историите на всеки един от тях е бонус. Обичам такива човешки драми. Гледаш и си казваш: Няма как да не повярваш на това. А батко тук ми е един нов, различен и не знам как го прави, но просто не можеш да не му се възхищаваш. Актьор с главна буква.

 Не си ли го гледал тук в леко подобна роля?

А за главната буква, спор няма- големец. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...