Jump to content

Recommended Posts

Our-Blues-BG-poster-version-01-by-kbgp-2

Our Blues (우리들의 블루스)

 

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 9 април 2022 - 12 юни 2022

Време на излъчване: Събота и Неделя

Жанр: драма, семеен, романтичен, мелодрама
Телевизия: Netflix, tvN

Епизоди: 20

Режисьор: Kim Kyu Tae (Moon LoversLiveIt's Okay, That's Love, Padam Padam, IRISThat Winter, The Wind Blows

Сценарист: Noh Hee Kyung (LiveIt's Okay, That's Love, Padam PadamThat Winter, The Wind Blows)

Субтитри: Английски:subs:Български

 

Участват: 

Lee Byung Hun като И Донг Сок

Shin Min Ah като Мин Сон А

Cha Seung Won като Че Хан Су

Lee Jung Eun като Чонг Ън Хи

Uhm Jung Hwa като Ко Ми Ран

Kim Woo Bin като Пак Чонг Джун

Han Ji Min като И Йонг Ок

Choi Young Joon като Панг Хо Шик
Roh Yoon Seo като Панг Йонг Джу
Park Ji Hwan като Чонг Ин Гуон
Bae Hyun Sung като Чонг Хьон

и други

 

Резюме: Драмата разказва историите на различни герои, които по някакъв начин са взаимосвързани.

 

И Донг Сок е мъж, роден на красивия остров Чеджу, който продава стоки от камиона си, за да се издържа.

Той среща Мин Сон А - жена с мистериозно минало, която е дошла на Чеджу, за да избяга от този живот.

Пак Чонг Джун, капитан на кораб, се влюбва в И Йонг Ок - водолаз с ярка и жизнена личност.

Чонг Ън Хи - собственик на магазини за риба, се събира с бившия си любим - Че Хан Су.

Пътищата им се пресичат в Чеджу, когато той се връща, след като е осъзнал, че градът не е за него...

 

 

 

 

:essub:

 

:subs: Свали с Български субтитри :click: :click:

 

:subs: Онлайн с Български субтитри :click: :click: :click:  Телеграм

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: 

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да мога да спя до девети април. Знаете колко голям фен съм на Батко. Всички останали ми са бонус, но като гледам актьорите, няма слабо звено.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не конкурира Ча-ча-то?

На клона задължително!

Щом Батко е тук, няма как да е греда. Пък при това обкръжение- съвсем няма как! И Ким У Бин след болестта още съвсем!  Че и Шин Мин А, загряла от Ча-ча-то- черешката на тортата, кака на мегдана- бонус, Ча Сънг Уонг-още по-бонус,  а Хан Джи Мин закъде без нея купона!

Е те така, всички препинателни знаци турих- край.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонд тез добре ги познайва и се е наместил първи, не е като онез дет се  чудеше кои са.

Лав, тя пък няма и дет не познава. И аз все познати лица мяркам, ама тоз сценарий не е ли малко и той попознат.

Но да видим все пак.... 

9 април, след него и 10-ти, са бележити дати явно таз година.:P

 

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече гледах първи епизод. Само маркираха част от героите. И Бьонг Хон предвидимо се появи за 30 секунди. Ким У Бин много отслабнал. В историята има хляб, а за салам, ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, точно. За салама ще чакаме на опашка, серия след серия. Явно постепенно ще ни разкриват различните герои. В допълнение- морски пейзажи на фона на италианско ретро. 

Ала Ча-Ча-то, както и очаквах. Тук, май ще сме застраховани от Хамерикански привкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора затвърди очакванията от първа серия. Не е точно Ча-Ча, струва ми се, че ще липсва идилия. По-скоро ще гледаме хора с труден живот и напълно обезверени. Кой заради лично щастие, кой заради липса на средства. Такива работи. Но И Бьонг Хон е изключителен, а дори още не се е развихрил.  Целият актьорски състав е отлично подбран. Може и да има айдъли, ама аз не видях, защото много много не ги и познавам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой си може, го може. Всички участници са огън. Кеф е да се гледат, в какво и да. Батко пък, в такава роля, не бях си го и представяла. Трепач!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва изчаках да свърши втора серия. Образа на банкера ми е противен, образа на Han Ji Min е на островната лека жена. Поне така я описаха. Имах съвсем различни очаквания. И другите образи не са по добри.  Банкера се очертава главния герой в първите две серии?  Не виждам нещо което да очаквам от тук нататък. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепеляшка на Дисни от 50-те години на миналия век. Там всички са нарисувани по вкуса на зрителите. Горещо ти препоръчвам анимацията, вместо да те дразни тази драма. Обожавам въпросната версия на старата като света приказка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се направя, че не съм го прочел това, просто си изказах мнението. 

Our Blues MDL

7,1  не е нещо с което да се похвалиш. И коментарите там са интересни. Явно всички по света много лесно се дразнят. 

Приятно гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...