Jump to content

Our Blues (2022)

Recommended Posts

Our_Blues_BG_poster_version_01_by_kbgp_2022.png

Our Blues (우리들의 블루스)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 9 април 2022 - 12 юни 2022

Време на излъчване: Събота и Неделя

Жанр: драма
Телевизия: Netflix, tvN

Епизоди: 20

Режисьор: Kim Kyu Tae (Moon LoversLiveIt's Okay, That's Love, Padam Padam, IRISThat Winter, The Wind Blows

Сценарист: Noh Hee Kyung (LiveIt's Okay, That's Love, Padam PadamThat Winter, The Wind Blows)

Субтитри: Английски

В момента сериалът се превежда от Eastern Spirit. За прогреса следете тук.

Участват: 

Lee Byung Hun като Lee Dong Seok

Shin Min Ah като Min Seon Ah

Cha Seung Won като Choi Han Soo

Lee Jung Eun като Jung Eun Hee

Uhm Jung Hwa като Go Mi Ran

Kim Woo Bin като Park Jung Joon

Han Ji Min като Lee Young Ok

Резюме: Драмата разказва историите на различни герои, които по някакъв начин са взаимосвързани.

И Донг Сок е мъж, роден на красивия остров Чеджу, който продава камиони, за да се издържа.

Той среща Мин Сон А - жена с мистериозно минало, която е дошла на Чеджу, за да избяга от този живот.

Пак Чонг Джун, капитан на кораб, се влюбва в И Йонг Ок - водолаз с ярка и жизнена личност.

Чонг Ън Хи - собственик на магазин за риба, се събира с бившия си любим - Че Хан Со.

Пътищата им се пресичат в Чеджу, когато той се връща, след като е осъзнал, че градът не е за него...

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: 

Онлайн с руски субтитри :click:

• Thanks 3
  • Upvote 1

Няма да мога да спя до девети април. Знаете колко голям фен съм на Батко. Всички останали ми са бонус, но като гледам актьорите, няма слабо звено.

Edited by bond
  • Upvote 2

Това да не конкурира Ча-ча-то?

На клона задължително!

Щом Батко е тук, няма как да е греда. Пък при това обкръжение- съвсем няма как! И Ким У Бин след болестта още съвсем!  Че и Шин Мин А, загряла от Ча-ча-то- черешката на тортата, кака на мегдана- бонус, Ча Сънг Уонг-още по-бонус,  а Хан Джи Мин закъде без нея купона!

Е те така, всички препинателни знаци турих- край.:D

• Upvote 2

Бонд тез добре ги познайва и се е наместил първи, не е като онез дет се  чудеше кои са.

Лав, тя пък няма и дет не познава. И аз все познати лица мяркам, ама тоз сценарий не е ли малко и той попознат.

Но да видим все пак.... 

9 април, след него и 10-ти, са бележити дати явно таз година.:P

Edited by lukreciana
  • Haha 1

На 7.03.2022 г. at 23:23, Lawandula написа:

Щом Батко е тук, няма как да е греда.

Ох! Ох, ох, ох, ох!

• Haha 2

Вече гледах първи епизод. Само маркираха част от героите. И Бьонг Хон предвидимо се появи за 30 секунди. Ким У Бин много отслабнал. В историята има хляб, а за салам, ще видим.

@bond, точно. За салама ще чакаме на опашка, серия след серия. Явно постепенно ще ни разкриват различните герои. В допълнение- морски пейзажи на фона на италианско ретро. 

Ала Ча-Ча-то, както и очаквах. Тук, май ще сме застраховани от Хамерикански привкус.

• Haha 2

преди 23 минути, Lawandula написа:

Тук, май ще сме застраховани от Хамерикански привкус.

Което е по-добре за нас.

• Upvote 1

Втора затвърди очакванията от първа серия. Не е точно Ча-Ча, струва ми се, че ще липсва идилия. По-скоро ще гледаме хора с труден живот и напълно обезверени. Кой заради лично щастие, кой заради липса на средства. Такива работи. Но И Бьонг Хон е изключителен, а дори още не се е развихрил.  Целият актьорски състав е отлично подбран. Може и да има айдъли, ама аз не видях, защото много много не ги и познавам. 

• Like 1

Кой си може, го може. Всички участници са огън. Кеф е да се гледат, в какво и да. Батко пък, в такава роля, не бях си го и представяла. Трепач!

• Upvote 4

Едва изчаках да свърши втора серия. Образа на банкера ми е противен, образа на Han Ji Min е на островната лека жена. Поне така я описаха. Имах съвсем различни очаквания. И другите образи не са по добри.  Банкера се очертава главния герой в първите две серии?  Не виждам нещо което да очаквам от тук нататък. 

• Haha 1

Пепеляшка на Дисни от 50-те години на миналия век. Там всички са нарисувани по вкуса на зрителите. Горещо ти препоръчвам анимацията, вместо да те дразни тази драма. Обожавам въпросната версия на старата като света приказка.

Ще се направя, че не съм го прочел това, просто си изказах мнението. 

Our Blues MDL

7,1  не е нещо с което да се похвалиш. И коментарите там са интересни. Явно всички по света много лесно се дразнят. 

Приятно гледане.