Jump to content

Recommended Posts

@Чингулинка, чак сега изгледах спъването- "Бъди послушна" :28558:

Котаракът такива реплики вади :28558: В 12 еп. тя му вика " ставай, че ще закъснеем за работа", а той -" аз имам последната дума в моята компания" и я дръпна у леглото  :lol2:

 

А онази гадина ми лази по нервите с този кламер, дет го го е овесила на врата си ..... и страшно ме нервира де се вре:mad2:

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Чингулинка написа:

Как 13 епизод? Само до 12 са излезли.

Моя грешка ;)

 

Макар да се  предусещаше - видяхме от де ще дойде драмата :(

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде изскочи тая кламерка нагла??? Абе главния с кой акъл 

Spoiler

е бил влюбен в нея? Че тя е ужасна просто! 

Как можа такава злоба, на болна жена да праща такива снимки!

Беститата много ме кефят как се сдобряват, а мъжът как я тръшна на леглото и заяви, че трябвало да се оженят, за да продължат да хулиганстват с подкрепата на закона :rofl: Сладур!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan Чакам, чакам, кога ще ме поканиш да ги опитам? Много ти се подмазва тая снаха, надявам се че не я третираш като корейска свекърва :28558:

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинкааз съм зълвата... Нямаме проблеми с нея :D Често ми носи по нещо азиатско от Англия - книги, диакове с филми..... а сега ми взе и книгата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, vivivan said:

@Чингулинкааз съм зълвата... Нямаме проблеми с нея :D Често ми носи по нещо азиатско от Англия - книги, диакове с филми..... а сега ми взе и книгата :)

Корейските зълви да не са по-добри от корейските свекърви :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и в много сайтове да го пишат 24 епизода.... финиширахме след 16+ кратък спешъл (кариес да те хване от него :D)   Феновете на котките ще се порадват  на животинките в последните 2 епизода, а "котарака" на финала на спешъла се раздава на дансинга- може си го човекът :D 

 

Спешъл  епизода не съм го мяркала със субтитри.... ама те и не трябват - повече от половината е пълнеж със стари сцени - е само в началото и края са финалните кадри ;)

 

А за феновете.... и тук ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan Добре, че каза, че са го съкратили на 16 епизода, че да изгледам двата последни, че се бях затюхкала до 24 само с драмите ли ще ни занимават и го бях позарязала, а те пък били съкратени до минимум. Розов край буквално. :wub: Котараците бяха много сладки, накрая му се настаниха в къщата барабар с малките котета :lol2: А в петнайсети епизод физиономията на главния "Котарак" като му заговориха за кастрация, беше уникално смешна :rofl: 

Чакам сега Вивито кога ще сътвори последната манджа, свинско с вкус на риба :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що нещо изядох, докато го изгледам този сериал! Ама съм доволна! Приятно времето отмина с героите, котараците и манджите. Пържено харесвам, може и да пробвам нещо някой ден, макар готвенето да ми е една от слабите страни, но така добре са показани ястията в последователност на приготвяне, а пък някои от тях изглеждат и лесни... За котетата – фен съм на рижавия рошав господин, има лице и очи на тигър. Героите – Хан Ю се вихри като високомерен борсук и отново пълни очите, партньорката му ми хареса, лъчезарно момиче със слънчева усмивка, мисля, че направиха добър тандем. Много забавни са дружките и чичото, особено като се изживяваха като сводници, големи скици. Прекалиха със саможертвеното отношение на главната към майка ѝ, което след толкова повтаряне дразни. Но, като цяло съм много доволна, още една читава романтика с Хан Ю. Чаках българските субтитри, струваше си, благодаря на екипа за удоволствието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно сериалче! Имаше си от всичко, което е неизменна част за този жанр. Първата половина ми беше по-приятна и забавна. През втората половина ми дойде малко в повече тази саможертва на главната към майка й, това беше единственото, което ме подразни. Харесаха ми актьорите, котетата и с интерес гледах как готвят. Не се препоръчва за лица, които са на диета. :) Докато го гледах все нещо ми се хапваше. :) Не знаех, че при тях доматите с яйца са сред менюто им, признавам си без бой. :) Мен татко ме научи да ги готвя. :) Благодаря за субтитрите! :thanks: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...