Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Off Topic

FLtRTK8VcAI9TvV?format=jpg&name=large

FLos9pWaIAI3AYB?format=jpg&name=large

FLxK5tsVgAYFv3H?format=jpg&name=4096x409FLtRTK-UYAYWLEE?format=jpg&name=large

 

Dine With Love

(陪你一起好好吃饭)

 

Страна: Китай
Период на излъчване: 2022 – Февруари – 14 до 2022 – Март – 29
Жанр: Романтичен
Канал: Hunan TV, Mango TV
Епизоди: 16
Режисьор: Chen Gang
Субтитри: Английски и български

 

Участват:
Gao Han Yu като Yu Hao
Jade Cheng като Su Ke Lan
Wang Pei Han като Han Meng
He Lei като Jin Yi
Bai Xin Yi като Zhang Bi

 

Резюме:  Собственикът на платформа за прясна храна Ю Хао (Gao Han Yu) спонсорира и участва в готварско шоу за популяризиране на своята компания. Но поведението му разгневява екипа на шоуто, тъй като за него ефективността е приоритет, той не иска да прекарва време да се учи да готви, затова снима с дубльор.
Когато истината излиза наяве, недоволството ескалира.
Су Къ Лан (Jade Cheng) е назначена за директор по връзки с обществеността и поема отговорността да се справи с кризата,
като става и кулинарен учител на Ю Хао…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри:click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри:click: и :click: и :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този как му се точа. Главния ми е много любим, ама ще изчакам поне половината да излезе, че не мога да си причиня още един онгоинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже не издържах и прегледах първите епизоди - тук има истинска китайска манджа, че дава и рецепта за приготвянето (@Чингулинка  приготвяй тефтерът и идвай :)

Главната го раздава малко като Ms Yeah, дет готви в офиса :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сериала не знам, ама туй видео ме разби! Не ме впечатли толкова готвенето, колкото изобретателността на гладницата! С един нагревател на ютия какви чудеса направи! :rofl:

Благодаря ти, @vivivan, ще си приготвя тефтера и ще погледна. Главният изглежда като тотален борсук с тоя покерен поглед.

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Чингулинка написа:

тотален борсук с тоя покерен поглед.

Мдаа, това му е едно от най-силните оръжия. Закачам се и аз. То, като гледам, лигавник трябва да приготвя...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не издържах, предадох се и изгледах първи еп. Що тъй дълъг беше? Не, че се оплаквам, ама китайците обикновено около 40 мин на серия гравитират. Иначе съм доволна. Липсваше ми тоя поглед и тоя тембър :) Чуден, чуден Кидо тука. И главната е много симпатична, и за сега адекватна. Приготвям тефтера и аз. Месеца на азиатската кухня у дома започва сега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз приготвих тефтера, ама нещо останах излъганото камилче. Яйца с домати със захар и кетчуп?! Шиешие, ама не! Затвърди ми мнението, че китайските манджи са големи буламачи. Иначе главните са сладури, а изненаданата физиономия на главния надмина и покерния му поглед :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка забравих да те предупредя да не вярваш много на превода - покъртителен е - в 5 епизод обсъждат как приготвят кимчито.... а то си е обикновена туршийка pao cai :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, vivivan said:

@Чингулинка забравих да те предупредя да не вярваш много на превода - покъртителен е - в 5 епизод обсъждат как приготвят кимчито.... а то си е обикновена туршийка pao cai :lol2:

Верно преводът е покъртителен. 2 серии се чудих аз ли нещо изкуфях че грам не схващам за какво иде реч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/25/2022 at 2:29 AM, vivivan said:

@Чингулинка забравих да те предупредя да не вярваш много на превода - покъртителен е - в 5 епизод обсъждат как приготвят кимчито.... а то си е обикновена туршийка pao cai :lol2:

Виви, на мен превод не ми трябва, нали виждам какви буламачи готвят, а кетчупът си личи отдалеч :28558: И преводът, и манджите са покъртителни :slap: Добре, че е покерният поглед да подлюти малко сериала :ilovethis: Трети епизод стана даже доста пиперлив :inlove:

А субтитрите звучат все едно @seal_reinforce ги е писала :na2:

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-покъртителната фраза за свалка евър! "Ял ли си днес чесън или миризливи свински черва? Не? Я ела насам!"  :kissx: 

Бързо действа бест френдката, не си губи времето :rofl:

42c72dc642ce751a.PNG

 

8fba6bd582db0f69.PNG

 

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ЧингулинкаАз съм си харесала вече манджа - в края на 3ти епизод главната и майка и готвят едни нудели със заливка от запържена кайма и разни сосчета  и подправки - отдавна съм хвърлила око на тази манджа :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли? А аз помислих, че си си харесала манджата с пилешките крака без педикюр

Spoiler

d735253e28d37d4c.PNG

Можеше поне да им изреже ноктите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж кво, тука с манджите им няма да ме спечелиш, няма да ги кусна даже! Обаче химията между двамата главни доста ми хареса. Босчето е тапир, борсук и пън в едно ( @seal_reinforce тоя е баш твой тип ;) ), а покерният поглед откак стана кос и взе да го хвърля към подчинената си пиарка и да преглъща на парцали, направо ми влезе под кожата.

Тури моля ти се една снимка на сцената под душа, да видят хората за какви други неща иде реч, да не си мислят, че готвят само манджи в тоз сериал, а и други нещица стават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами баш котарак е, Гръмпи, как плющеше котешката храна и се облизваше без даже да разбере какво яде :rofl:

А котенцето на пиарката е баш реплика на боса

 

38df25d1508fbc39.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...