Jump to content

Recommended Posts

FLR2t8MacAApzf9?format=jpg&name=large

 

Off Topic

FLR2ujKaUAIkDy5?format=jpg&name=largeFNtcPdmVgAE5bYp?format=jpg&name=medium

FNtcP-EVcAEJQeM?format=jpg&name=mediumFNtcQbSVsAIbs3e?format=jpg&name=medium

 

The King of Pigs (돼지의 왕)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Dwaejiui Wang
По анимационния филм на Yeon Sang Ho "The King of Pigs" (돼지의 왕)
Период на излъчване: 2022 – Март - 18 до 2022 – Април – 23
Време на излъчване: Петък - Събота 
Жанр: Трилър, Мистерия, Драма
Канал: TVING
Епизоди: 12
Режисьор: Kim Dae Jin (Less Than Evil, Kill Me, Heal Me, Hotel King и др.)
Сценарист: Tak Jae Young
Субтитри: Английски

 

Участват:
Kim Dong Wook като Hwang Kyung Min
Kim Sung Kyu като Jung Jong Suk
Chae Jung An като Kang Jin A
Han Soo Yeon като Park Min Joo
Oh Min Seok като Kang Min 
Jung Eui Jae като Jin Hae Soo
Lee Ji Ha като Hwang Kyung Min`s mother

 

Резюме: „Кралят на прасетата“ разказва за двама приятели, единият от които е жертва на насилие в училище преди 20 години и става сериен убиец, а другият става полицай, който рискува живота си, за да го хване.
Хуанг Гьонг Мин (Kim Dong Wook) е травмиран от насилието в училище преди 20 години, но сега крие тези чувства. Изглежда, че е щастлив човек, който се наслаждава на живота със съпругата си. Но неочакван случай кара скритите му емоции да се появят отново. Междувременно детектив Чонг Джонг Сок (Kim Sung Kyu) получава мистериозно съобщение от стар свой приятел, когото познава преди 20 години. Това го кара да си спомни насилието в училище, което се е случило тогава. Преследвайки мистериозното съобщение, той се опитва да спре още убийства с помощта на детектив Канг Джин А (Chae Jung An)…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

  • Харесвам 3
  • Мерси 2
  • Sad 2
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много искам да го гледам, но доколкото виждам на руски засега го превежда само една група и са го качили само във ВК. От няколко дена не ми се отваря ВКонтакте, друг има ли този проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, desini написа:

От няколко дена не ми се отваря ВКонтакте, друг има ли този проблем?

 

Ето тук се коментира този проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного добър сериал. Tой и A Superior Day са очакваните с най-голямо нетърпение от мен нови епизоди, няма как любим жанр.  Тежичък е за гледане заради насилието и гаврите в училище, но е динамичен, добър екшън и съспенс, добра актьорска игра. Интересното тук е, че и герои и зрители в един момент доста се объркват между доброто и злото, правилното и неправилното, заслуженото и незаслуженото, между отмъщението и състраданието. Но това е след изгледани само 4 епизода, да видим до къде ще ни изведат в края на сериала сценаристи, режисьор и прочее екип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан. Много ми хареса. Много силен сериал - интересен, въздействащ, разтърстващ. От тези, които те карат да се замислиш, а не просто да зяпаш. Най-хубавия сериал в жанра, който гледам в последните няколко месеца, заедно с One Ordinary Day.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази драма е ВЕЛИКА.Изгледах го за няма и 2 дни, още от първият момент те грабва.Атьорската игра , историята всичко беше на ниво.Това е може би най-интересният сериал от този жанр, нареджа ми се на първо място пред Mouse.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Harry написа:

Радвам се, че ви е харесал. ;)
Ако и да има малка, но интелигентна аудитория ;)

Тоест, тези, които не са го гледали, не са интелигентни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено човек трябва да е в подходящо настроение, за да го гледа - сериала е тежък и натоварващ, особено в началото. Но на мен ми хареса. Очаквах темата да е основно за насилието и отмъщението. Но с развитието на сюжета и задълбаването в историята, нещата постепенно се променяха. Различни герои - всеки със своите травми, тайни и вина, търсещи своите начини да облекчат бремето или някакво изкупление. Хареса ми как беше построен филма - интересен и въздействащ.

Сериалът е правен на основата на пълнометражен анимационен филм от 2011 година, който е печелил международни награди. Явно въпреки общата основа на сюжета, при двете има и доста съществени разлики и зрителите правят неволни паралели. Направи ми впечатление, че тези които харесват анимацията, не са доволни от сериала и обратното.

Когато прочетох резюмето, очаквах Kim Dong Wook да играе полицая, заради добродушното му изражение. Беше ми много интересно да го гледам в подобна роля, но бях още по-впечатлена от играта на Kim Sung Kyu. Докато серийният убиец беше приключил с терзанията и действаше целенасочено (и прекалено овладяно според мен), то при полицая имаше доста вътрешна борба, която той успя да покаже много добре. Между другото актьорите в по-младите им версии също играха много добре. Явно в Корея имат много надарени деца актьори, вече в много филми се убеждавам.

Като цяло - препоръчвам, но с предварителна настройка за подобен род тематика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.02.2023 г. at 21:52, Baioretto написа:

Определено човек трябва да е в подходящо настроение, за да го гледа - сериала е тежък и натоварващ, особено в началото. Но на мен ми хареса. Очаквах темата да е основно за насилието и отмъщението. Но с развитието на сюжета и задълбаването в историята, нещата постепенно се променяха. Различни герои - всеки със своите травми, тайни и вина, търсещи своите начини да облекчат бремето или някакво изкупление. Хареса ми как беше построен филма - интересен и въздействащ.

Сериалът е правен на основата на пълнометражен анимационен филм от 2011 година, който е печелил международни награди. Явно въпреки общата основа на сюжета, при двете има и доста съществени разлики и зрителите правят неволни паралели. Направи ми впечатление, че тези които харесват анимацията, не са доволни от сериала и обратното.

Когато прочетох резюмето, очаквах Kim Dong Wook да играе полицая, заради добродушното му изражение. Беше ми много интересно да го гледам в подобна роля, но бях още по-впечатлена от играта на Kim Sung Kyu. Докато серийният убиец беше приключил с терзанията и действаше целенасочено (и прекалено овладяно според мен), то при полицая имаше доста вътрешна борба, която той успя да покаже много добре. Между другото актьорите в по-младите им версии също играха много добре. Явно в Корея имат много надарени деца актьори, вече в много филми се убеждавам.

Като цяло - препоръчвам, но с предварителна настройка за подобен род тематика.

Здравей, искам да попитам от къде го изтегли да го гледаш, защото аз не мога да го изтегля от master's...няма рейтинг или сийд. Има ли го онлайн? Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, bibi88 написа:

Здравей, искам да попитам от къде го изтегли да го гледаш, защото аз не мога да го изтегля от master's...няма рейтинг или сийд. Има ли го онлайн? Благодаря! 

Има го онлайн в Телеграм :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, bibi88 said:

Здравей, искам да попитам от къде го изтегли да го гледаш, защото аз не мога да го изтегля от master's...няма рейтинг или сийд. Има ли го онлайн?

Честно казано гледах го с руски субтитри онлайн, защото не успях да го намеря онлайн на български. Ползвай линка от горния коментар. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Baioretto написа:

Честно казано гледах го с руски субтитри онлайн, защото не успях да го намеря онлайн на български. Ползвай линка от горния коментар. :)

Благодаря! 

Преди 22 часа, battle4thesunn написа:

Има го онлайн в Телеграм :click:

Благодаря! 

Преди 22 часа, battle4thesunn написа:

Има го онлайн в Телеграм :click:

Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...