Jump to content

Recommended Posts

Image

 

Off Topic

FOF6zIlWUAEXA0V?format=jpg&name=900x900

FLHr6s2aAAAcNYx?format=jpg&name=medium

 

Tomorrow (내일)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Naeil
По уебтуна на Ra Ma "Naeil”
Период на излъчване: 1 април 2022 – 21 май 2022 г.
Време на излъчване: Петък - Събота 22:00
Жанр: Екшън, Драма, Фентъзи
Канал: MBC, Netflix
Епизоди: 16
Режисьори: Kim Tae Yoon (Retrial, Cruel Commuting and Mr. Joo: The Disappeared VIP), Seong Chi Wook (Special Labor Inspector Jo Jang Pung, Kairos, Mouse)
Сценарист: Ra Ma (webcomic)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Ro Woon (SF9) като Choi Joon Woong
Kim Hee Sun като Goo Ryun
Lee Soo Hyuk като Park Joong Gil
Yoon Ji On като Im Ryung Goo
Kim Chae Eun като Kim Hye Won

Kim Hae Sook като King of Heaven

 

Резюме: “Tomorrow” разказва историята на Че Джун Унг (Ro Woon), който попада в нещастен инцидент, докато се бори да си намери работа. В резултат на това пътят му се пресича с този на мрачните жътвари Гу Рьон (Kim Hee Seon) и Им Ньонг Гу (Yoon Ji On), които работят заедно, за да спасят живота на онези, които обмислят самоубийство. Заради тяхна грешка Че Джун Унг изпада в тригодишна кома, оставайки без душа в тялото. След като връщат душата му, той остава нито жив, нито мъртъв, получавайки работа в екипа за справяне с кризи в най-изтъкнатата компания за жътвари в подземния свят. Работата му се състои в това да се грижи за хората с висок риск да извършат самоубийство и да им помага да продължат да живеят….

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:


Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

  • Харесвам 4
  • Мерси 6
  • Sad 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, lazeto написа:

Ro Woon

Нищо с него не гледам. Освен това е по уебкомикс, значи малоумен сценарий.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това нещо не мисля да го гледам, но рейтинга е такъв защото първия ден е петък а вторият е събота. А в събота имаме новият It’s Beautiful Now с 24,5%, 25/21  със спадане до 9,6%,  Синоптиците с 5,6%, Love (ft. Marriage and Divorce) 3  със спадане до 8,6%,  The King of Tears, Lee Bang Won  расте до 10,1%.  Конкуренцията в събота е сериозна, а в петък Tomorrow  май няма никаква конкуренция, не се споменава за друг сериал който да излъчва тогава.  Та какъв е реалният рейтинг на Tomorrow не е ясно. Може би около 5%, но явно неговите рейтинги ще бъдат такива разнопосочни според деня на излъчване. Но тази седмица 25/21 и Синоптиците свършват. Ще видим какво ще ги смени. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо различно, значи ще се гледа  ;) на клипчетата изглежда добре

Рейтинги не ме интересуват, важното е на мен да ми хареса :D а и Ro Woon  и Kim Hee Sun  са ми симпатяги

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каста е супер. Стайлингът и някой моменти са ми любими.

Вече съм на 10 епизод и нямам търпение за следващият.

Някой ще направи ли тема за Yoon Ji On.

ЗА първи път го гледам някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До осми епизод съм и супер много ми харесва този сериал.

Рейтинги и мен не ме интересуват, реших да дам шанс на тандема

Lee Soo Hyuk и Kim Hee Sun и не съжалявам. Да има си бели конци в сюжета,

но все пак това е сериал за жътвари, а не мелодрама от реалния живот. 

Единствено Rowoon ме дразни на моменти и яко преиграва, но се търпи заради

любимото дуо. Харесва ми това, че показват и засягат наболели за корейското общество теми.

Тупърва отношенията между двамата главни жътрави ще се разгръщат, загатвайки ни

някои неща за тях и оттам съдя, че имат доста общо минало помежду си.

Тази роля е направо като ръкавица на Су Хьок, определено е направил впечатление на доста фенове.

В ЮК може и да не се харесва сериала, но западните фенове явно не споделят корейския негативизъм /и слава богу;)/.

Шести епизод така ме стисна за гърлото, толкова емоционално беше накрая, че сигурно пакет кърпички изхабих

да бърша сълзи докато го гледам.

Много съм доволна от този сериал, превръща се в един от фаворитите ми за тази година досега, откъм корейския фронт.

Радвам се, че има и други хора, които са го изгледали и го харесват.

И една любима сцена от пети епизод, Су Хьок никак не се шегува :)

Spoiler

 

 

 

А да не забравя, че епилозите също са ми много интересни за гледане.

Особено този.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал ,започнах  го заради тема за жътварите и  заради Soo Hyuk(всеки един момент в който се появи е наслада за окото:inlove:) ,но за мен Kim Hee-sun открадна серияла ,не съм я гледала в друг сериал ,но е невероятна актриса. 

За сериала само мога да каже,че трябва да се гледа със салфетки под ръка:cry:

@Ko_Erin любимият ми епилог,много се смях 

Enemy (feat. Sam Tinnesz & Beacon

Light) - Tommee Profit

Enemy (feat. Sam Tinnesz & Beacon Light) - Tommee Profitt

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса този сериал. Някои от историите на персонажите ми разбутаха душата. Бяха засегнати важни проблеми за корейското общество, върху които по достъпен начин се хвърли светлина. Страхотни Ким Хи Сон, И Су Хьок и Юн Джи Он! И Су Хьок заслужава главна роля, надявам се вече да получи такава. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм сред харесалите сериала. Имаше нещо (не знам какво), което не му достигна да е сред фаворитите ми, но все пак ми легна на сърце, особено 6 епизод...Голям рев му ударих...трудно ми е да го коментирам даже..

Някои истории, като тази с кучето, на пръв поглед ми изглеждаше апсурдна, но накрая отново бърсах сълзи. 

Хареса ми, че подобно на други сериали, освен различните проблемни истории, които ни представиха, разкриваха и трагичните истории на главните ни герои. 

Ким Хи Сон я гледам за първи път, и тя открадна сериала според мен. Страхотно излъчване и визия. Прекрасна актьорска игра. И Су Хьок...., още помня ролята му в Бяла Коледа. (трябва отново да си пусна сериала...) . Много магнетичен, много! И неговия глас е като наркотик. Искаш да го слушаш още и още. Ро Уон го гледам за втори път и тук показа различни актьорски умения, излъчване и усещане, което само му вдига рейтинга в моите очи. Хареса ми!

На мнение съм, че в кризистни емоционални моменти, човек сам трябва да преодолее мъката си, безсилието си и желанието да сложи край на живота си. Няма кой да помогне в такива ситуации, ако той сам не спаси себе си. Трудно е да се осъзнае, но според мен е така.... Естествено, че най-добре е всеки да има някой до себе си, който да му бъде морална утеха и подкрепа и да му напомня, колко прекрасен е живота, въпреки неизбежните тежки периоди на мъка и безсилие... Проблеми винаги ще има....

Много емоционален серила, с много трогателни житейски истории, но и малък лъч светлина, напомнящ за прекрасно изживян живот или надежда, че хубавото в него предстои... Горещо го препоръчвам! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със съвсем леки резерви, които И Су Хьок тотално компенсира, давам оценка 5/5.
Покъртителна беше съдбата на Ку Рьон (в ролята Ким Хи Сон) и Пак Чунг Кил (в ролята И Су Хьок - този мъж ще ме довърши някой ден - първо като вампир, сега като жътвар и всеки ден като мъж :inlove:). Цялото гледане си заслужаваше дори само заради последните 3-4 епизода, в които се разгърна тяхната история. Толкова голяма любов, но в крайна сметка пометена от войната и още по-лошо, от хорската злоба, сплетничество и жестокост.
Всеки епизод разказваше трогателната история на хора и дори животни (един от любимите ми епизоди с кученцето и N от VIXX) преодоляващи изключително трудни моменти, борейки се с постоянно страдание и безконечна мъка, породени най-често от неразбирането, предразсъдъците и нехуманността на цялото ни човешко общество. Но в крайна сметка, всеки един от тях, с мъничко помощ, разбира се, от екипа за КС, успяваше да намери своя път и мир. И както казваше главната героиня Ку Рьон, перифразирам: Отговорен за твоето щастие и спасение си единствено ти. Всичко зависи от теб. Първо ти трябва да си простиш и обикнеш, тогава ще получиш същото и от другите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...