Jump to content

Single's Inferno (2021)


Recommended Posts

spacer.png


 

Off Topic

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Single's Inferno (2021)

Риалити за запознанства

Страна: Южна Корея
Премиера: 18 декември 2021 г.
Канал: Netflix
Епизоди: 8
 

Резюме: Събрани на пуст остров, самотни мъже и жени ще се опитат да намерят любовта. Единственият вариант да избягат от Ада и да отидат в Рая, е да са двойка.

 

 

 

 

Свали с английски субтитри: :click:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че май трябва да е тук...:lol2:. Иначе това реалити бая критика и скандали откачи след края му :lol2:, чудно ми е защо ли нещо четях Корейците хич не са доволни от него не съм го гледала само за скандалите четях зашо ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, lazeto написа:

Мисля, че май трябва да е тук...:lol2:. Иначе това реалити бая критика и скандали откачи след края му :lol2:, чудно ми е защо ли нещо четях Корейците хич не са доволни от него не съм го гледала само за скандалите четях зашо ли?

 

Аз го изгледах и много ми хареса :es: Корейците да си отворят гардеробите и да покажат колко неща имат от алиекспрес, що се правят на луди :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, b0rahae написа:

 

Аз го изгледах и много ми хареса :es: Корейците да си отворят гардеробите и да покажат колко неща имат от алиекспрес, що се правят на луди :D

Това да беше само ;)

Понеже е снимано лятото, а се излъчи есента, разни фенове разследваха по "съвпадащи" снимки в инстаграм кой с кого е продължил да се вижда след шоуто. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.02.2022 г. at 19:50, Rossi Yankova написа:

Това да беше само ;)

Понеже е снимано лятото, а се излъчи есента, разни фенове разследваха по "съвпадащи" снимки в инстаграм кой с кого е продължил да се вижда след шоуто. 

 

След всеки техен скандал се убеждавам колко много хора без работа има :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...