Jump to content

Single's Inferno (2021)

Recommended Posts

spacer.png

Off Topic

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Single's Inferno (2021)

Риалити за запознанства

Страна: Южна Корея
Премиера: 18 декември 2021 г.
Канал: Netflix
Епизоди: 8

Резюме: Събрани на пуст остров, самотни мъже и жени ще се опитат да намерят любовта. Единственият вариант да избягат от Ада и да отидат в Рая, е да са двойка.

Свали с английски субтитри: :click:

• Like 1

Мисля, че май трябва да е тук...:lol2:. Иначе това реалити бая критика и скандали откачи след края му :lol2:, чудно ми е защо ли нещо четях Корейците хич не са доволни от него не съм го гледала само за скандалите четях зашо ли?

преди 5 минути, lazeto написа:

Мисля, че май трябва да е тук...:lol2:. Иначе това реалити бая критика и скандали откачи след края му :lol2:, чудно ми е защо ли нещо четях Корейците хич не са доволни от него не съм го гледала само за скандалите четях зашо ли?

Аз го изгледах и много ми хареса :es: Корейците да си отворят гардеробите и да покажат колко неща имат от алиекспрес, що се правят на луди :D

• Haha 1

Преди 8 часа, b0rahae написа:

Аз го изгледах и много ми хареса :es: Корейците да си отворят гардеробите и да покажат колко неща имат от алиекспрес, що се правят на луди :D

Това да беше само ;)

Понеже е снимано лятото, а се излъчи есента, разни фенове разследваха по "съвпадащи" снимки в инстаграм кой с кого е продължил да се вижда след шоуто. 

На 4.02.2022 г. at 19:50, Rossi Yankova написа:

Това да беше само ;)

Понеже е снимано лятото, а се излъчи есента, разни фенове разследваха по "съвпадащи" снимки в инстаграм кой с кого е продължил да се вижда след шоуто. 

След всеки техен скандал се убеждавам колко много хора без работа има :D :D :D