Jump to content

Doctor Lawyer (2022)


Recommended Posts

drlawyer2.jpg

Off Topic

FSm1qx2XsAArT2f?format=jpg&name=mediumFSm1qx1WQA8wYU9?format=jpg&name=medium

FSJIkQ9VUAAY_CL?format=jpg&name=largeFSm1qyRWQAIMMGR?format=jpg&name=medium

 

Doctor Lawyer (닥터로이어)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Dagteo Loieo
Период на излъчване: 3 юни 2022 –
Време на излъчване: Петък – Събота 22:00
Жанр: Медицинска драма
Канал: MBC
Епизоди: 16
Режисьор: Lee Yong Seok (Haechi, The Village: Achiara's Secret, Iljimae)
Сценарист: Jang Hong Chul (Class of Lies)
Субтитри: Английски

 

Участват:
So Ji Sub като Han Yi Han
Im Soo Hyang като Geum Seok Young
Shin Sung Rok като Jayden Lee
Lee Joo Bin като Im Yu Na

 

Резюме: “Doctor Lawyer” е затопляща сърцето драма за гениалния хирург Хан И Хан (So Ji Sub), който се превръща в адвокат за медицински злоупотреби, след като губи всичко заради операция, и за прокурор Гъм Сок Йонг от отдела за медицински престъпления, която губи единственото си семейство и любовник при същата тази операция. Заедно те наказват онези, които вярват, че животът на човек зависи от богатството или властта, и утешават жертвите, които са били онеправдани…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/1/2022 at 2:46 PM, gig911 said:

Im Soo Hyang, ще се гледа. :inlove:

Шегуваш ли се...B) So Ji Sub - Няма как да не се гледа :inlove::tongue::panda-145: Първи проект след голямото прекъсване:panda-145: Това го чакаме от толкова време...:panda-145:

Редактирано от tainax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, tainax написа:

Шегуваш ли се...B) So Ji Sub - Няма как да не се гледа :inlove::tongue::panda-145: Първи проект след голямото прекъсване:panda-145: Това го чакаме от толкова време...:panda-145:

Последните му сериали са боклук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, gig911 said:

Зависи, ако се интересуваш от мъже.   ;)

Аз съм известен с това, че пораждам съмнения в тази посока.:lol:

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, gig911 said:

Зависи, ако се интересуваш от мъже.   ;)

Аз съм известна с това, че се интересувам от Скорпиони;) определено не жени:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно му омръзна да седи вкъщи с булката, та реши да изпълзи. А дано е по-добро от последните му , че те са ми  в колекцията  глупави, изгледани от фенщина. Май за друг не съм се жертвала толкова. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, Чингулинка said:

Не са слухове. Бяха сгодени официално и тя официално го разкара.

Това вече е хейтване. Не ме разкара, а развали годежа. Звучи по-добре, въпреки че смисълът е същия. Що не ми щадиш чувствата?:o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съм по темата... :D в заглавието са пропуснали и свещеник:panda-145: (владеещ бойни изкуства:ph34r:).., за да още по-многожанров сериала.., пък и ако обещаят романтика..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/6/2022 at 8:17 PM, bond said:

За жалост не съм Скорпион, а и имам тук някъде годеница. Сериалът, разбира се, ще бъде проверен.

Къде го чукаш, къде се пука...Визирах конкретни Скорпиони, не по принцип мъже...:P Този дето играе във филма определено ми е слабост...:D...от корейските актьори :es: Колкото до годеницата, дано се вземете...те и женените мъже са женени... но...;) :panda-145::28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/8/2022 at 9:48 AM, bond said:

Това вече е хейтване. Не ме разкара, а развали годежа. Звучи по-добре, въпреки че смисълът е същия. Що не ми щадиш чувствата?:o

Хайде хайде, то и ти не беше много сигурен и се колебаеше, а сега го избиваш на чувства. Късно е, чадо, няма да дойде Тьоленката на морето... 

Ама щом държиш на формулировката - не те разкара, ами размисли и взе алтернативно решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май месец ще е месеца на Im Soo Hyang. Тогава ще се излъчват два сериала в които тя е главната актриса. По този начин се е разразил скандал между МВС  и SBS.  Сериала на  SBS  е From Today We Are адаптация на Jane the Virgin.  Този сериал е трябвало да започне да се излъчва на 11 април, но поради вътрешни проблеми е изместен за 9 май.  Doctor Lawyer  на МВС е бил планиран за 27 май. 

Клик

Аз не се оплаквам.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...