Jump to content

Recommended Posts

Много приятен сериал. Харесва ми, но имам проблем със 7 и 8 серия. Не мога да ги сваля от никой тракер. Дали някой може да ми помогне? Щеше да е добре да има възможност сериалът да се гледа онлайн с бъгларски субтитри. 

преди 20 минути, Vduhnovenie написа:

Щеше да е добре да има възможност сериалът да се гледа онлайн с бъгларски субтитри. 

Има го онлайн с български субтитри – сега ще добавя линка в първия пост.

• Like 2

Като цяло ми хареса сериалчето, но не знам какво не ми достигна, за да съм напълно удовлетворена от това, което видях. Добра актьорска игра, изпята като песен, но до там - без да усетя емоция.  Мисля, че ми липсваше химия между двамата главни! Както някой беше писал в по-предните коментари "от тия жици не се получава никакво късо съединение." Но сега като се замисля какви им бяха характерите на двамата, то е разбираемо да не им усетя химията. :D Но за това пък комедията беше доста изявен жанр и се забавлявах на доста креативни моменти. Единствено ме подразни как след една лъжа, после втора, трета и т,.н. главните продължаваха, до последно, да се оплитат в послъгване. Сами си се клишираха няколко пъти. :lol: Иначе определено тук женския каст е с едни гърди напред , пред мъжкия. Много луди глави и двете главни, а и не само. Ан Со Хьоп нещо не мога да го възприема в тази визия. Верно, че е възмъжал и си е красив, но не ми е на сърце. Може би и да е заради ролята му на темерут! :D Другия младеж си го знам от Just Between Lovers, и определено там ми направи впечатление, че веднага си го разпознах и тук. Дядото, както винаги си е перфектен!

Като цяло готино сериалче, леко, нереално, розово, от тия дето те пренасят на друга планета, където само може да се усмихваш. :) 

• Like 1
  • Upvote 1

Много лек и разтоварващ сериал. Хареса ми, че нямаше тежки драми, интриги, завързани ситуациии и изобщо каквито и да е излишни, натоварващи истории. Идеален за разпускане без претенции за нещо велико. Главните бяха приятни, но втората двойка ми бяха по-интересни.:yes:

• Like 1
  • Upvote 2

Много сладък, романтичен, забавен и лек сериал за гледане! Всичко ми допадна и не мога да намеря нищо, което да не ми хареса! Допаднаха ми двойките, които се образуваха и ми хареса, че нямаше много мотане, криеница, а доста бързо се взеха и до края нямаше раздели. Искрено се забавлявах на комичните ситуации, хареса ми, че нямаше тежка драма, беше много лек за гледане! Идеален за разпускане, добро настроение без излишни моменти! :) 

• Like 4
  • Sad 1
  • Upvote 1

Средна работа, започнах го с големи очаквания предвид високия рейтинг и много положителни коментари из корейските сайтове. Очаквах и доста разкрепостени сцени,при това което се представяше като колажи и т.н. , НО типично по корейски леко блудкаво,богатия наперен наследник на фирма и момиче от 'простолюдието'. Честно втората двойка ми бяха много по-симпатични и открити , там връзката им определно се е получила. Досадния дъртак изобщо няма да го споменавам, на всяка манджа мерудия , този човечец ми беше трън в очите ''досадната свекърва'' в мъжки образ.

Комичните сцени бяха доста и добре направени , това ми хареса - става за отбиване на време 6/10 от мен :ph34r::dunno:

• Upvote 2