Jump to content

Recommended Posts

Сериала свърши , беше доста добър.  9.0 по MDL.  Ха Ри се е метнала на майка си и много обича да бие.

Off Topic

Жал ми е за приятеля и, много пердах ще изяде. Раздялата от 1 година малко дълга ми се видя. Бащата на приятелката и показа истинското си лице. Young Seo като награби на приятеля си спестовната книжка и не я пусна. Корейките са опасни ей. 1,5 милиона $ как се дават така?? 

Имаше майтапчета и тая серия. Препоръчвам за гледане. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като включим и смешната любовна сцена от предишният епизод  едни 30 мин от последната серия бяха напълно ненужни  ,

всичко беше претупано,прехвърлено :blink: некакво- никакво

 Любопитно ми е мангата какво представлява / никога не съм чела-гледала/ някой може ли да ме насочи ?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

36 minutes ago, nikkita said:

С голямо усилие го докарах до 10-ти епизод този сериал.Сега чакам да ми дойде музата за клишета,за да гледам 11-ти и 12-ти.

Аз 10-та реших и си я спестих. За 11-та и 12-та - нямам намерение да си губя времето. Клишетата са полезни за разтоварване и затова аз си следя Crazy Love - засега е доста забавен. Пропоръчвам

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала беше лек и разтоварващ,пълно с "клишета",но ми хареса ,отдавана не бях гледала нещо такова. Ahn Hyo Seop има прекрасен глас  и все си го представях как играе някой крал от Чосон :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топ 10 драми, които генерираха най-много шум през първата седмица на април:

  1. SBS “A Business Proposal”
  2. tvN “Our Blues”
  3. SBS “Again My Life
  4. JTBC “My Liberation Notes”
  5. MBC “Tomorrow”
  6. JTBC “Green Mothers’ Club”
  7. KBS 2 “Love Twist
  8. tvN “Kill Heel
  9. KBS “The King of Tears, Lee Bang Won
  10. tvN “Military Prosecutor Doberman

И съответно актьорите:

  1. Kim Sejeong (“A Business Proposal”)
  2. Ahn Hyo Seop (“A Business Proposal”)
  3. Lee Joon Gi (“Again My Life”)
  4. Kim Min Kyu (“A Business Proposal”)
  5. Cha Seung Won (“Our Blues”)
  6. Seol In Ah (“A Business Proposal”)
  7. Lee Jung Eun (“Our Blues”)
  8. Lee Hye Young (“Kill Heel”)
  9. Lee Yo Won (“Green Mothers’ Club”)
  10. Kim Woo Bin (“Our Blues”)

Както се и очакваше Бизнеса разби класациите в последната си седмица на излъчване. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.04.2022 г. at 22:20, gig911 написа:

 

Както се и очакваше Бизнеса разби класациите в последната си седмица на излъчване. 

 

 

Разбил, разбил, колко да е разбил, като по държавния канал е с рейтинг 11, последния епизод, като цяло около 9,  а "блусът" по кабеларката е с 10.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не схващате за каква класация става дума. Ето линк

Няма нищо общо с това какъв е канала. Стойността за всеки сериал е дадена в първата таблица. 37,39 срещу 12,01.  Става дума за коя драма са е писало повече в нета.  Конкуренцията на Our Blues в момента. Не бих казал, че е нещо специално. Ако 25/21 продължаваше , както и Синоптиците , не ги знам какви рейтинги щяха да имат за събота и неделя.  Просто изкараха късмет.  Мое мнение разбира  се. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, gig911 написа:

Става дума за коя драма са е писало повече в нета.

Наемам една-две китайски ферми за ботове и си оправям класацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, gig911 написа:

Не мисля че нещата са толкова прости.  Не става дума за писане на коментари. 

Точно така-ще генерирам трафик на материали във всички възможни посоки и по всички възможни начини и съоветно "гледания" на тези материали. Нищо ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.04.2022 г. at 15:03, dido100 написа:

Точно така-ще генерирам трафик на материали във всички възможни посоки и по всички възможни начини и съоветно "гледания" на тези материали. Нищо ново.

 

Дрън, дрън, някои хора ще се пръснат от яд, че оплюти от тях сериали имат голям успех и висок рейтинг. Ама няма как да докажат, че тези данни се дължат на някакви машинации. Сериала си беше супер харесван и у нас, което може да се види както сред зрителите във форума, така и напр. във фейсбук групите с български зрители и определено беше най-гледан от успоредно с него излъчваните сериали. Така, че нямам никакво основание да се съмнявам с тази класация, чужденците да не би да са по-глупави от нас в края на краищата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях гледала нещо толкова весело от началото до края ...  Тук "драма " трябва да се изключи от описанието... отива в топ сериалите за мен ... обичам розови облаци и напудрени мечти ... Обезателно да се гледа от хора които не свалят розовите очила ... чувството което оставя,си заслужава всяка минута отделена за него ... :D:yes::thanks:

Редактирано от abador
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятен и лек сериал. Изненада ме приятно главната актриса- Ким Се Джон. С лекота и се получи. Не че ще го повторя (е добре може би първа серия - там се смях много) но и не съжалявам за отделеното време. Благодаря за превода.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен, че имаше клишета и знаех какво ще направят, какво ще кажат и какво ще се случи, ми хареса много. 2-рата двойка ми допадна повече от главната. <3

1-ви епизод много ме забавлява, добре се получи играта ѝ там. :lol:

Много ми хареса братът на Ха Ри - Ха Мин (Бюнгчан), много е сладък и е в кпоп групата VICTON. <3 Обожавам му трапчинките! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса! Ей такова нещо ми се гледаше отдавна! Не мога да повярвам, че не разпознах Ким Седжонг от Училището, но пък само там съм я гледала, а и тогава по-впечатляващи бяха момчетата. Докато тук тя ми обра овациите, най-ярка ми беше от всички. И Мин Гю, много добър! Но и останалите харесах, интересно ми беше и въпреки,че не се случваше кой знае какво, изгледах го за един уикенд. И току поглеждах със съжаление още колко малко ми остава, ех, щеше ми се да има още серийки... Клишета? Пълно с тях. Но, когато актьорите се справят така добре /според моя вкус/, хич и не ми пречеха. Дядото, каква скица!

Аз съм доволна и мисля, че ще допадне на романтиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса сериалчето, но не знам какво не ми достигна, за да съм напълно удовлетворена от това, което видях. Добра актьорска игра, изпята като песен, но до там - без да усетя емоция.  Мисля, че ми липсваше химия между двамата главни! Както някой беше писал в по-предните коментари "от тия жици не се получава никакво късо съединение." Но сега като се замисля какви им бяха характерите на двамата, то е разбираемо да не им усетя химията. :D Но за това пък комедията беше доста изявен жанр и се забавлявах на доста креативни моменти. Единствено ме подразни как след една лъжа, после втора, трета и т,.н. главните продължаваха, до последно, да се оплитат в послъгване. Сами си се клишираха няколко пъти. :lol: Иначе определено тук женския каст е с едни гърди напред , пред мъжкия. Много луди глави и двете главни, а и не само. Ан Со Хьоп нещо не мога да го възприема в тази визия. Верно, че е възмъжал и си е красив, но не ми е на сърце. Може би и да е заради ролята му на темерут! :D Другия младеж си го знам от Just Between Lovers, и определено там ми направи впечатление, че веднага си го разпознах и тук. Дядото, както винаги си е перфектен!

Като цяло готино сериалче, леко, нереално, розово, от тия дето те пренасят на друга планета, където само може да се усмихваш. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лек и разтоварващ сериал. Хареса ми, че нямаше тежки драми, интриги, завързани ситуациии и изобщо каквито и да е излишни, натоварващи истории. Идеален за разпускане без претенции за нещо велико. Главните бяха приятни, но втората двойка ми бяха по-интересни.:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък, романтичен, забавен и лек сериал за гледане! Всичко ми допадна и не мога да намеря нищо, което да не ми хареса! Допаднаха ми двойките, които се образуваха и ми хареса, че нямаше много мотане, криеница, а доста бързо се взеха и до края нямаше раздели. Искрено се забавлявах на комичните ситуации, хареса ми, че нямаше тежка драма, беше много лек за гледане! Идеален за разпускане, добро настроение без излишни моменти! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...