Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

14e43dea9edd306bbc25a3b7ed648dfc.jpg

937cbb5ebc46c4b4b57077f13ed85ef1.jpg0989a682388ac89201d26a9dc3ebbdef.jpg

4aea4df272269c498a61878155c5198b.jpgd566611ec2421d004be7238d99328fce.jpg

Business Proposal (사내 맞)

 

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Confrontation in the Company, Meet the Man, Meet the Guy, The Office Blind Date

Период на излъчване: 28 февруари 2022 - 5 април 2022 г.

Време на излъчване: Понеделник и Вторник

Жанр: драма, комедия, романс
Телевизия: SBS, Netflix

Епизоди: 12

Режисьор: Park Seon Ho (Wok of Love, Birth of the BeautyMy Strange Hero, Suspicious Partner)

Сценаристи: Hong Bo Hee (High Kick 3), Han Sul Hee (Sad Love Story)

Субтитри: Английски, Български :subs:

 

Участват:

Kim Se Jeong (ex gu9udan, ex IOI) като Shin Ha Ri

Ahn Hyo Seop като Kang Tae Mu

Seol In Ah като Jin Young Seo

Kim Min Kyu като Cha Sung Hoon

Bae Woo Hee като Koh Yu Ra

Im Ki Hong като Kevin

Kim Hyun Sook

Choi Byung Chan

Lee Deok Hwa

Song Won Seok

Jung Young Joo

Hwang Bo Ra (епизод 9)

 

Резюме: Шин Ха Ри приема офертата на приятелката си Чин Йонг Со да излезе на сляпа среща от нейно име.

Решена да отреже момчето, Ха Ри разбира, че има среща с Канг Те Му - изпълнителният директор на фирмата, в която работи.

Канг Те Му е работохолик, на когото му е омръзнало дядо му да опитва да го ожени, затова решава да предложи брак на следващата жена,

с която се запознае на сляпа среща.

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

 

:subs: Онлайн с български субтитри :click:

 

Свали с български и английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

  • Харесвам 12
  • Мерси 3
  • Sad 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в трейлъра Ahn Hyo Seop ли е? :blink: Какво се е случило с усмихнатото момче от Thirty But Seventeen?!? Много е пораснал, направо е огромен. :D  Или заради прическата нещо не мога да го позная ... 

Иначе отдавна ми се гледа едно такова "клише", което да ме отвлече от реалността и да ме зареди положително с безумните си и нереални ситуации. :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, felicyti said:

Това в трейлъра Ahn Hyo Seop ли е? :blink: Какво се е случило с усмихнатото момче от Thirty But Seventeen?!? Много е пораснал, направо е огромен. :D  Или заради прическата нещо не мога да го позная ... 

Иначе отдавна ми се гледа едно такова "клише", което да ме отвлече от реалността и да ме зареди положително с безумните си и нереални ситуации. :D 

 

И на мен ми се гледаше нещо подобно. Дано Netflix само не развалят хубавата идея. Защото, където и да се намесят, в крайна сметка се получава американска боза. (По мое мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се гледа, описанието ми хареса още като го видях. И клипа е интересен. Seol In Ah  я познах по гласа. 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, battle4thesunn написа:

Kim Se Jeong

Наличието на това недоразумение ме отказва от гледането (то и  Ahn Hyo Seop не е стока). Какво прави Seol In Ah в такава компания е загадка за мен.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.01.2022 г. at 16:54, felicyti написа:

Това в трейлъра Ahn Hyo Seop ли е? :blink: Какво се е случило с усмихнатото момче от Thirty But Seventeen?!? Много е пораснал, направо е огромен. :D  Или заради прическата нещо не мога да го позная ... 

Иначе отдавна ми се гледа едно такова "клише", което да ме отвлече от реалността и да ме зареди положително с безумните си и нереални ситуации. :D 

 

 

В Still 17 си беше още дете (за мен) :lol: Сега станал мъж, пу-пу. И аз ще го следя. И двете актриси ми харесват в School 2017, а тук колко са различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, gig911 написа:

Това и Добермана ги чакам в Понеделник.  

Кой точно е 'Добермана'?

 

Иначе и аз чакам тази драма, но кога ли ще я почна... :lol:

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доберман

Kim Se Jeong не я знам, но щом има комедия и романтика ще го гледам.  Сюжета изглежда интересен. А иначе сериалите и имат добър рейтинг в MDL.  The Uncanny Counter (2020)  ми изглежда интересен, трябва да го видя. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, gig911 написа:

Доберман

Kim Se Jeong не я знам, но щом има комедия и романтика ще го гледам.  Сюжета изглежда интересен. А иначе сериалите и имат добър рейтинг в MDL.  The Uncanny Counter (2020)  ми изглежда интересен, трябва да го видя. 

 

The Uncanny Counter е страхотен, в началото все го отлагах, но го подхванах ноември (след като изгледах няколко клипчета) и го изгледах до коледа. Четох, че ще има 2-ри сезон, но забравих коя година. Kim Se Jeong беше уникална в драмата, много добре се справи, както и другото момче, който беше в главна роля. Ще я видим в новата драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа серия - смях се от сърце.
Втора серия - пак се смях, с глас.
Смехът е здраве, така че продължавам нататък.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете серии бяха хубави, втората дори беше по добра. Хареса ми как приятелката и я "хвърли под автобуса".  Много добра игра и на двете приятелки, чудесна химия имат. Добър рейтинг  4,9/6% за двете серии. Динозавърското сравнение държеше цялата втора серия.  Пиянската сценка и тя беше добра.  Падането с целувка е класика. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Talasuncho написа:

... и превода на 1-вите 2 епизода вече ги има с превод от Вещиците.:es:

 

Еха бързи са както винаги! ^^ Ще гледам като се посъберат повечко епизоди. Като прочетох тук коментарите, се надявам наистина да е забавен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, mell_moonie said:

 

Еха бързи са както винаги! ^^ Ще гледам като се посъберат повечко епизоди. Като прочетох тук коментарите, се надявам наистина да е забавен.

Забавен е. Като сюжет не е нещо ново, но все пак е интересен засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересни 3 и 4 серия. Доста смешни. 

Off Topic

Видяхме как не трябва да се убива хлебарка(като използваш два флакона под налягане). Те с тия два флакона себе си щяха да убият.  Сценката с дядото в 4 серия беше голям майтап. Тя щеше да убие дядото само и само да не я познае.  А бейзболната топка ако я беше ударила така щеше да я ослепи. 

Трета серия рейтинг 8,1%.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...