Jump to content

Recommended Posts

xRXg3_4f.jpg

 

The Tuxedo

 

Страна: Тайланд

Тайландски: สูทรักนักออกแบบ

Известен като: THETUXEDOสูทรักนักออกแบบ

Жанр:  романс

Епизоди: 8

Период на излъчване:  5 март 2022 - 23 април 2022

Продължителност: 20 мин

Канал: GagaOOLala

Режисьор: Mike Phontharis Chotkijsadarsopon

Субтитри: английски, български

 

Mydramalist

 

Spoiler

 

X5gPn_3f.jpg

 

xq8bq_3f.jpg

 

v4b7B_3f.jpg

 

15B2R_3f.jpg

 

ZxKbq_3f.jpg

 

rQAJ7_3f.jpg

 

Ene00_3f.jpg

 

j15Yv_3f.jpg

 

q14E8_3f.jpg

 

kDleb_3f.jpg

 

BEX8z_3f.jpg

 

1jwy6_3f.jpg

 

4dQrr_3f.jpg

 

 

Участват:

Chap Suppacheep Chanapai

Green Phongsathorn Padungktiwong

Ping Guntapat Kasemsan Na Ayudhya

Tape Worrachai Sirikongsuwan

Pond Khunnapat Pichetworawut

Ormsin Supitcha Limsommut

Garto Pannawit Phattanasiri

 

 

Резюме:

Властният и егоцентричен Науи е наследник на голямо богатство. Той страда от сериозна социална фобия заради травма от детството му. Но този  проблем изчезва, когато среща дизайнера Айун. Двамата се опознават и взаимното привличане става неизбежно. Оттук нататък започва романтика, продължаваща за цял живот.

 

 

 

 

 

default_essub.png

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с БГ субтитри :subs::click:  :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн  с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като негледаща текущо сериали, в последно време ги наредих няколко такива.

Ето и този.

 

Off Topic

 

Да си кажа, помощника на Науи ми оправя деня направо. Тоя човек, заради един смокинг какво ли не направи, то не бяха фантасмагории за болен приятел, то не бяха измислици, накрая и удар в главата получи. Да се чудиш, да му се смееш ли, да го съжаляваш ли... :D

А двамата главни, при тях ми харесва това, че някак си образа им не е точно такъв, какъвто си създаваш за тях в първия момент.

В смисъл, Науи е нахакания и дори гадничък богаташ, но всъщност се оказва и много раним човек със своята травма и самота.

Айун е мил, но определено може да отстоява своето. Може да бъде и настъпателен. Като гледам промото за серията следващата седмица, май той е инициатора на /евентуална/ целувка.

Любовната им история се получава много естествено.

Като за сериал с кратки и не толкова много серии се получава добра история. Не го очаквах, всъщност.

Започнах го заради едни клипчета в ютюб, общо взето повечето неща, които гледам са точно заради такива клипчета.

Но е добре. И се гледа бързо, в петък изгледах четирите до тогава излези серии, а вчера пета. Харесва ми. Очаквам продължението.

 

 

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода, страхотна работа както винаги.

Сериалчето е леко и се гледа на един дъх.Аз го гледах точно така за няколко часа и край.

Като замисъл е добре направен,но ми се искаше още.Сладурите си изиграха ролите прекрасно.Като персонаж ми хареса Сачон,голям дивак,а бащата ми идваше да го одуша.Голям кретен и неблагодарник.

Още един път Благодаря,чакам с нетърпение следващите ти проекти @niran.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята има потенциал да бъде разгърната по-добре и да се наблегне на някои подхвърлени сюжетни линии, за да може сериала да приеме по-завършен вид. Идеята за дизайнерът на костюми и красивото ателие бяха страхотни. Можеше да наблегнат повече върху конфлика между малкия магазин и фирмата на бащата на Науи. Би било интересно да се види как "доброто побеждава злото" с упорит и честен труд, и междувремено да наблюдаваме и зараждащата се любов между двамата младежи. Така поднесен сюжета, присъствието и действията на бащата на Науи ми бяха напълно излишни. Можеше изобщо да го няма в сценария. :D 

Иначе симпатично мини сериалче. И двамата главния бяха големи красавци, като Айун ми беше по-убедителен с актьорската си игра. 

Благодаря за превода. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...