Jump to content

Recommended Posts

Кобра? Тц, тц, Итън завалията сигур и него го мъчи дископатията като мене и й е подложил морен кръст :(

 

a032281726654019.png

 

Ама нема страшно, ще внимавам и ще си отварям очите на четири, че не се знае кобрата от кое от петте кьошета ще ми изскочи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, съсипаха го тоя главен! Изобщо не ми харесва развитието!

Spoiler

както е тръгнало кобрата ще я оправдаят с няколко крокодилски сълзици и руският ненормалник също ще се обърне на 180 градуса, а главният стана бетер от многострадална Гурмева, пардон Геновева. Направо ми се прищя да го дропна, дано да оправят нещата до края иначе повече китайско няма да погледна!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам гледащите- има ли химия между двамата главни :28558: Чак днес зацепих, че много по-младата актриса, с която сватосват Итън в последните години е главната тук (сериалът е сниман 2019- 2020г)  :lol2: Чак такава любов ли има на екрана :huh2: 

 

Иначе - @seal_reinforce- избърши лигите- човекът си призна официално, че си има приятелка- обикновена офис служителка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мани ги лигите, те са само лафа да върви. Нали е ясно, че никоя от нас тука няма да ги докопа - ни ергените, ни прясно разведените ;):D

 

Още не съм стигнала до химията, ама "любимото" ми - тя да е пияна и нещастна и той да я утешава - мина :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има да почакаш още доста, но ако имаш търпение, да, химия има, тя го гледа с голямо обожание, изглеждат абсолютно влюбени, ама гадните сценаристи не те оставят да им се насладиш, страшни са садисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърших го. Ако някой иска да знае, краят

Spoiler

е хепиенд за всички. 

Което обаче не оправдава крайният садизъм на сценаристите към главния. Можеше да не му стоварват всички беди на главата наведнъж, и само загубата на вкуса стигаше, но играха до край с емоциите на зрителите, беше прекалено.

@seal_reinforce друг път не ме викай да гледам сериали, от които не си изгледала поне две трети. Сега ще си го доглеждаш сама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...