Jump to content

Recommended Posts

Ще видя дали ще го открия тоя филм. И аз имам един много любим, за който субси няма никакви (освен вградени китайски де), ама той с вампир, няма кво толкоз да му гадаеш. Беше ми мерак да го превеждам, може някой път като вляза във фаза да му напраскам въображаеми диалози и да го пусна като пародия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, seal_reinforce said:

 

@Чингулинка, ела да гледаме, 40 минути и го има в тубата. @vivivan, и за тебе важи. Тя Лавандулата вече го е приключила :D

Тоя да не е тайванския Мустак? Не ме викай, че ще взема да ти го открадна, после да не ревеш!

Моят въпрос е готвят ли вкусни манджи в тоя сериал? Ако да, значи е моят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Чингулинка написа:

Тоя да не е тайванския Мустак? Не ме викай, че ще взема да ти го открадна, после да не ревеш!

Моят въпрос е готвят ли вкусни манджи в тоя сериал? Ако да, значи е моят.

 

Чингута, не четеш ли? За кво иначе ще си заемаме кантари, ако не готвеха:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тайванския мустак, тайванския секссимвол е. Дали готви вкусно... ми като за три Мишлен звезди. На мен само сармите са ми за толкоз, много обичам да свивам :D

 

@vivivan не щяла да гледа манджи, гледала Дедо как се сапунисва и така вече осем епа, моля ти се :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, seal_reinforce написа:

 

@vivivan не щяла да гледа манджи, гледала Дедо как се сапунисва и така вече осем епа, моля ти се :D

Тук само Итън, а там са цяла рота войници :28558:

Шегата настрана - ще го пусна и това , ама тази седмица ми е натоварена и нямам време ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, Lawandula said:

 

Чингута, не четеш ли? За кво иначе ще си заемаме кантари, ако не готвеха:D

Чета бе, Лав, ама то и за един друг сериал бяха писали какви вкусни хлябове се месели, а всъщност беше пълна скръб откъм кулинария, така че питах за потвърждение. Та кажи може ли да се мери с Летс Ийт или да се фокусирам само върху липсващия мустак на главния?

10 hours ago, seal_reinforce said:

Не е тайванския мустак, тайванския секссимвол е. Дали готви вкусно... ми като за три Мишлен звезди. 

Оф, гурме не обичам, две капки в средата на огромна чиния, мерси! Да взема и аз да ида да видя войниците ли? Там поне има от всички по много :28558: А то тука от тебе явно никой няма да се вреди.

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи, и без туй нямам файда от тебе, тя @vivivan ги готви азиатските манджи и чакам да прихване някоя рецепта и да ме вика на дегустация :D

 

Иначе началото малко като в Булката, кенефни истории :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, seal_reinforce said:

Ходи, и без туй нямам файда от тебе, тя @vivivan ги готви азиатските манджи и чакам да прихване някоя рецепта и да ме вика на дегустация :D

@vivivan Виви, почвай да усъвършенстваш как да направиш пилешки крака за Тьоленката

 Пилешки крачета за гладен Тьолен с две леви ръце

@seal_reinforce докато чакаш Вивито да научи рецептата, можеш да ме поканиш да ти направя един рамьон от пакетче - таман ще си взема кОлата.

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка айде да не са крака :28558:Ще сготвя каквото кажете ;)

Има ли иначе нормални манджи в сериала, или са гурме кухня? :huh2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan Ако разчиташ на манджи в тоя сериал гладна ще си останеш. Два дена само сол мери главната. Докато не ги докара до два грама на доза, няма да й дадат да яде. Главният май е наркобос под прикритие, ако туй му е готвенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яж си краката, Чингулино :bee:

 

Е има обикновени манджи, тия по улиците дето ги ядат кви са. Ся, ако му разбие сърцето, може и боб с пръжки да проготви :D

 

Че отива му да е наркобос, кво. Bad boy, вмирисан на манджа. Нажиления поне ухаеше на Армани, ама да не придиряме B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краката са баш улична храна, и след тях следва цуни-гуни. Нищо не знаеш ти за корейските афродизиаци!

Главната мяза на Мукда в суратя. Инак главният е баш по твой вкус, бетер от борсук. Та ти докъде си стигнала със сериала? Щото аз го презполових. Няма лове никакво до този момент, само един-два краша несподелени, ама не между главните. Инак има бой и шамари, и женски и мъжки, бие на тай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е най-приличният готварски сериал, естествено от тия дето съм гледала. Да си призная, не съм напълно сигурна, но май няма някой да съм го докарала до финала. Отегчават с еднообразие, а може и готвачите да не са ми допадали, знам ли.:D Тук не мисля, че е така и докарах до 26 епизод. Както е тръгнало, не са много до 40 и  да се похваля с изгледан. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/1/2022 at 10:53 PM, bond said:

Казах ви аз, че ще има шамари.

 

 

Има, има, и за косите се дърпат и по земята се въргалят и жени и мъже, @seal_reinforce ще остане супер доволна!

Иначе освен във ваната, очаквайте и сцена на главния под душа. :inlove:

А за любителите на бързите коли има една руска антика, дето ме разбиха как не знаят как да я отключат отвътре беше покъртително! :slap:

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не обичам аз женски бой. Що да изпростяваш, като можеш да гледаш с надменно презрение :rolleyes:

 

Таз малката къде тръгна да му се обяснява на оня льольо... божкеей, то наивност, то падение :rolleyes::rolleyes:

 

Та да, на 4 еп. съм :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, seal_reinforce said:

Не обичам аз женски бой. 

:rofl: Повярвах ти. След толкова тайландско...

Тоя льольо съм му хвърлила око, симпатичен е, въпреки че е разлигавено богаташче, а и като видях, че за главния има опашка, че и някои са готови да се бият и да скубят заради него, реших да не се затруднявам, а да взема другия хубавелко. Ти и Лавандула се трепете с оная червисана скочубра като искате :bee: Ама като почнеш да губиш вкус и мирис да не почнеш да ми се оплакваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз тайското заради женския бой го гледам. И ти се изцепи, все едно падаш от луната. Ма то ясно колко ме познаваш, аз шкембе не ям, ти крака ми пробутваш :rolleyes:

 

Ние с Лавандулата сме културни, не кат тебе, надупчи на решето вудуто на Левото Ленче :lol2:

 

Неговото нали е неврологично, не е заразно. Ма ако трябва и четвърта доза ще си сложа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе погледай още малко и ще видиш на нервна почва ли е наистина. Тука и двайсе дози нема да та спасят. Короната ряпа да яде пред Кобрата.

Иначе краката далеч не са най-гадното азиатско ядене. Тука в гурмето пържени какавиди показаха с пудра захар, а и какви касапски сцени имаше, ужас! :swoon: Няколко пъти ми прилошава от дране на кожа и обезкостяване, а на културната Лавандула й течали лигите молявитисе, та не знам как да го тълкувам това точно. Ама като си падате по китайско гурме, яжте си го, стига Вивито да ви го сготви :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...