Jump to content

Recommended Posts

FJOodECaMAQnt3v?format=jpg&name=large

Off Topic

FJCY3hyVIAMO1Rp?format=jpg&name=large

FI-uz7uaUAMg-ST?format=jpg&name=4096x409

FJDKAkQaMAQtgOS?format=jpg&name=largeFJDKAkWaAAEhnUz?format=jpg&name=large

FI-P21_aUAE4iv8?format=jpg&name=largeFI-P21zagAET482?format=jpg&name=large

 

Cupid's Kitchen (舌尖上的心跳)
Страна: Китай
Също така известен като: She Jian Shang De Xin Tiao
По новелата на: Jiao Tang Dong Gua - "The Heartbeat at the Tip of the Tongue" (舌尖上的心跳)
Година на излъчване: 2022 – Януари – 13 до 2022 – Февруари – 04
Време на излъчване: Понеделник – Неделя 19:30
Жанр: Храна, Комедия, Романс
Канал: iQiyi, Tencent Video, Youku, ZJTV
Епизоди: 40
Режисьор: Li Jun
Субтитри: Английски
 
Участват:
Ethan Ruan като Jiang Qian Fan
Song Zu Er като Lin Ke Song
Liu Dong Qin като Song Yiran
Wang Zhuo Cheng като Wei Kete
Wang Rui Zi като Chu Ting
Xu Jia Wen като Alice
Liu An Qi като Lin Xiaoyu
Zhang Jun Ming като Li Yan

 

Резюме: Благодарение на особено развитото си чувство за вкус, Lin Ke Song (Song Zu Er) може да идентифицира съставките на всяко ястие само с една хапка. Въпреки тази специална способност, младата жена никога не е била страхотен готвач и затова никога не е мислила да продължи кариера в кулинарното изкуство. Поне, докато не среща Jiang Qian Fan (Ethan Ruan), квалифициран готвач на Michelin…
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че след известна пауза отново мога да видя Ethan Ruan в действие. Този актьор може да бъде ужасно секси, да играе психо или пък да е неземно одухотворен. Интересна комбинация със Song Zu Er.  Нея я гледах в Novolang : Eagle Flag. Тя има излъчването на невинно, но и доста палаво дете. Като цяло кулинарната тема не ми е особено интересна, особено след няколко BL кулинарни сериали през 2021, ноооо как да устои човек на чара и сексапила на Ethan Ruan.

След 5 изгледани серии мога да кажа, че ще продължа нататък. Леко и приятно сериалче. Освен това ми е интересно да видя как ще се развият взаимоотношенията между главните герои. ( то е ясно как, ама все пак )

Редактирано от D1D1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Жива да не бях" възкликна @seal_reinforce за Итън в готварски сериал. Но на- вече е факт . Направо си е чист мазохизъм гледането.

Та препоръка- добре нахранени, може започвате. Иначе не отговарям за последствията. Точно както в лафа- "Манджи, манджи, че и  риба", а тук в добавка и Итън.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЖДНБ!!1!

Гладко избръснат ли е? Ако не - не ща да му гледам девствения мустак, хвърляй се в боя сама. Аз ще ти услужа после с кантар :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е вече девствен, мустакът де,  възмъжал барабар с господаря, секси загатнат, така че хвърляй се без бой. И споко, кантара няма да ти го връщам. :D

Аргументът.:P

 

spacer.png

Само една забележка имам-  заслабнал готвачът. Не са ли му давали да яде по време на снимкита!? Язък за манджите!

Да се редактирам, да не взема да откажа някой- леко заслабнал, но толкова секси Итън не съм виждала до сега.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е приятен за айляшко време, особено студено зимно и без да изисква някакво напрягане на мозъчните клетки.

Гледам, гледам, малко  в повече се харесват сякаш готвачът и ученичката му, направо с обожание я гледа,  а то любов се оказва, че било. Папараците доста са ги преследвали след сериала и доста са ги ловили.Кеф ти него в апартамента ѝ с преспиване, кеф ти нея на покупки с майка му и него, кеф ти остров Бали и т.н. Та чак миналата година и за тайен брак жълтуват. Но те естествено отричат, понеже фенщината не е съгласна с разликата във възрастта и ги определя едва ли не като чичо и племеница. Отделно, мацката миналата година  има една пиянска изцепка, в която наритва персонала и става по-ниска от тревата след това.  

Край на клюките. Инак са големи сладури. Девойката играе от осем годишна и и се отдава. Итън, какво да го коментирам, знаем си го. Е, не е като не помня кой беше да се е подготвял маса време  да готви и реже всичко сам в сериала. Виждат се като реже едни пръстета с къси и малки нокти, за разлика от неговите дълги пръсти, но не е фатално. Получило им се е естествено и ненатрапващо всичко, поне за сега, а съм на 18 епизод. 

Мислех да ви пусна за бонус Итън от сериала във ваната,  но няма!:na2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи го виж дедо ти, полудях :D

 

Итън верно ли има дубльор? И той с двете леви кат мене, на всяко срязване - в Пирогов. Дай да го видим във ваната де, да сравним по-вълнуващо ли е от оная, в която се плацикаше с Мимоза :excl::inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пародийно в кацата, да, царят е :lol2:

 

Итън има такова първично излъчване, че ме удря в коленете, сплита и накрая в главата, че тя си ми е ударена по рождение :D

От тримата с дедо и Марк избирам да гледам гол Итън. Абе скорпионче B)

 

За съжаление, готварските теми са ми най-малко, да не кажа хич, любимите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си пусна един епизод на телефона, ама ако не се дърпат, стискат и шамарят, не разчитай на мене. Аз цуни-гуни не обичам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май той не може, с тия бъгнати вкусови рецептори. Сигур е карал Ковид.

 

@Чингулинка, ела да гледаме, 40 минути и го има в тубата. @vivivan, и за тебе важи. Тя Лавандулата вече го е приключила :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, seal_reinforce написа:

Ще си пусна един епизод на телефона, ама ако не се дърпат, стискат и шамарят, не разчитай на мене. Аз цуни-гуни не обичам :D

 

Е баш твоят е значи. Налитай смело!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата за Ethan Ruan, но не мога да се въздържа да не коментирам руският акцент на Борис.  Руснаците бих ги познала само от 2 думи по акцента, без значение дали говорят английски, мандарин или друг език. Като го слушам дори с моят базов китайски мога да разбера повече, отколкото когато говорят китайци. Добре, че Итън не е пуснал тайванския, че тогава нищо няма да се разбере. Макар че, ако не ме лъже паметта преди време го гледах в един стар филм с Еди Пън и там си говореха с тайвански акцент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, да си призная, предпочитам тайванския. Там правят ли дублаж? Китайските дубльори са ми адски лигави, то и самият език ме дразни. Еле па оня, дето обичайно дублира Дедо, побърква ме. Корейският ми е най-поносим, ама техните сериали най-малко ги гледам.

 

Лавандуло, тая вечер пускам втори, въпреки че съм с адското главоболие. Ти не бързай толко, нали знаеш, че аз кретам с бастуна :D

 

На Итън трябва да му преслушам филмите, че са повече от сериалите. Ама ще почне едно безкрайно точене на лиги... :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не си спомням да съм гледала дублиран тайвански филм. Наистина е много дразнещо това с дублирането, но напоследък повечето са почнали да използват истинските гласове на актьорите. А  що се отнася до филмите на Итън, преди време си спомням, че ми отне цяла вечност да намеря в интернет пространството Paradise in Service. Филмът с една истинска сексуална сцена. Накрая май си го гледах в оригинал, щото го нямаше с никакви субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...