Jump to content

Recommended Posts

 Другата седмица няма да излъчват заради президентските избори.  За 5 - 6 серия няма много за казване. Все същото. Героите се държат детски според мен. Устройват сцени за нищо. Някой иска ли да оцветяваме картинки? Явно модата сега е такава. 

Off Topic

Превюто за 7 серия е странно , май убиват ходещият труп по рано. Или поне се опитват. 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gig911, нищо  такова не видях, като детско държание, освен ако човешкото не го отъждествяваш с детско.Примерно, картинките си имат своето предназначение и цел,  при заболяването ѝ, но в дадения случай, освен погледнато от медицинска гледна точка,  бяха и израз на загриженост, внимание и близко отношение. И доста неща се случиха, та въобще не е все същото, освен ако не гледаме повърхностно. Шести епизод беше много силен в емоционален план. А той и  сериалът е такъв- за чувства и отношения, а не екшън. На мен, като такъв ми оправдава очакванията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, dido100 said:

Хубав сериал, но за жени. Мъжете просто няма какво да гледат тук.

Аз пък гледам две хубави жени. Третата малко не я харесвам. Като визия, не като актриса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста съм зает напоследък на работното място поради смяна на порядките и закъснявам със сериите. Едва днес се добрах до шести епизод. Много силен край. Ако останалото е в този дух, ще се задушим от емоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, bond написа:

Доста съм зает напоследък на работното място поради смяна на порядките и закъснявам със сериите. Едва днес се добрах до шести епизод. Много силен край. Ако останалото е в този дух, ще се задушим от емоции.

Няма нужда, още ми се живее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно много емоции имаше в новите две серии, но на- още съм жива. Както  смехът, така и приятелството и човещината са много важни в тоя сегашен побъркан свят и е хубаво, че ги има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mi Jo малко прекалява със самосъжалението и да се прави на примадона. Приятелката и има много по сериозни проблеми ,че сега и за Mi Jo да се тревожи. Все пак трябва да си подреди приоритетите.  Проблемите и няма да избягат, те са в затвора. Son Ye Jin май и тя е прекалила с отслабването. Абе корейските мъже да не харесват скелети? Обикновените корейки едва ли са така , ама  актрисите/модели прекаляват с отслабването.  Рядко ще видиш някоя с нормално тегло. Те и другите две са също доста слаби.  "Сестра" и в сериала и тя също много слаба жена.  40 годишни жени , могат ли така да се окепазят?  Много мразя да гледам клечки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз харесвам слаби жени. Камерата добавя 5 кг към фигурата. Ако искаш да си пред нея, а не зад или извън обсега и, трябва да си скелет. Цената трябва да се плаща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, всеки си има свои вкусове. Ама аз понякога се притеснявам някоя от тях да не покаже някой крак, че може да си повърна вечерята. Викаш добавя 5 кг, ами представи си ги на живо тогава колко са зле. Нямам предвид само тия актриси тук, то е някаква обща тенденция. И колкото повече остаряват толкова гледат да отслабнат. С което според мен не стават по красиви. Не може жена 1,65-1,70м  да тежи 46 кг.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представа нямам какви са ви критериите за добър сериал. Аз толкова харесвам този, че недоумявам защо поне още един потребител не го харесва. Спокоен, човешки, понякога смешен, понякога тъжен, без претенции и с много топлина. Може пък точно от това да имам нужда в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само заради дискусията ще кажа, че след като приятелката ти ще умре след 3-6 месеца, ти да обръщаш внимание на твоите дребни проблеми ми прилича на егоизъм. Не е по приятелски.

Off Topic

Мижо  ясно разбра ,че истинската и майка не е добър човек, ами можеше да спре до там(дори да не взема писмото). Двете майки бяха поели да носят тая тежест вместо нея. За мен това което ще последва от тук нататък ще има отрицателен ефект за нейният живот.  Имам предвид истината за майка и. Мижо какво няма? Любящо семейство? Любим човек, работа? За какво и трябваше това главоболие? Вместо да си гледа приятелката тя взе да се занимава с глупости. Това нейното не е ли предателство към семейството и? Които са я изучили нея по добре от родната им дъщеря?  Явно много са я разглезили.  Нищо човешко не виждам тука. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не му мисля много много, когато гледам филм или сериал. Ако успее да въздейства на чувствата и усещанията ми, значи е добър за мен. Не правя литературен разбор. Преди десетина години бях учител по български език и литература и се отказах, точно заради прекаленото взиране и търсене под вола теле на всякакви специалисти и не такива. Изпититните анализи ми стигнаха за цял живот. Много неща в реалността не попадат под клишетата на литературата и изкуството и съм свикнал да приемам всичко такова, каквото е, а не да търся допълнителен смисъл, какъвто много често отсъства. Мисля вече съм го цитирал, но пак: Ако изглежда като патица, плува като патица и квака като патица, то най-вероятно е именно патица.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

бях учител по български език и литература и се отказах

Така ли? Я тогава кажи защо Ботев използва низходяща градация в стохотворението "В механата"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече лирическият герой пие в механата, толкова по-пиян става и мозъкът му за времето на действието деградира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...