Jump to content

Recommended Posts

 

spacer.png

Thirty-Nine (서른, 아홉)

 

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Thirty, Nine ; 39

Период на излъчване: 16 Февруари 2022 - 24 Март 2022

Време на излъчване: Сряда и Четвъртък

Жанр: романтичен, драма, приятелство, човешка драма
Телевизия: jTBC

Епизоди: 12

Режисьор: Kim Sang Ho (Last, Age of Youth 2)

Сценарист: Yoo Young Ah (Bel Ami/Pretty Boy, Encounter, Kim Ji Young: Born 1982, Like for Likes...)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Son Ye Jin като Cha Mi Jo

Jeon Mi Do като Jung Chan Young

Kim Ji Hyun като Jang Joo Hee

Yeon Woo Jin като Kim Sun Woo

Lee Moo Saeng като Kim Jin Seok

Lee Tae Hwan като Park Hyun Joon

Ahn So Hee (ex Wonder Girls)

Im Si Wan (ZE:A)

Kang Tae Oh като почасов работник (епизод 11)

 

Резюме: Сериалът ще проследи историите на три приятелки, които са на 39-годишна възраст.

Ча Ми Джо (Сон Йе Джин) е отраснала в богато семейство. Сега е на 39 и работи като дерматолог в своя собствена клиника в Кангнам.

Чонг Чан Йонг е една от приятелките на Ми Джо. Тя мечтаела да стане актриса, но сега е преподавател по актьорско майсторство.

Чанг Джу Хи е мениджър в универсален магазин. Поради плахия си характер, още не е имала романтична връзка.

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре, всички накацали по клоните, да се преместят на съседното дърво. Това тук е запазено! И по-бързо, че да не викам Уди Кълвача!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз само ще гледам като почнете да падате от клоните. Знам и кой ще бъде първият. Това ще е по интересно от сериала. Тая от дясно ще уцели младият жребец. Коя ли от тях ще бъде с травма от детството? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, gig911 написа:

А аз само ще гледам като почнете да падате от клоните. Знам и кой ще бъде първият. Това ще е по интересно от сериала. Тая от дясно ще уцели младият жребец. Коя ли от тях ще бъде с травма от детството? 

Може, ама надали. Та мисля, само ще си загубиш времето да чакаш.

Сон Е Джин, за разлика от една друга Сон, нямам спомен  да ни е подвеждала. Жребците, даже и не съм погледнала кои са, щото кобилите са топ и могат да изнесат целия сериал, с който и да е наоколо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, Lawandula said:

Може, ама надали. Та мисля, само ще си загубиш времето да чакаш.

Сон Е Джин, за разлика от една друга Сон, нямам спомен  да ни е подвеждала.

Съгласен. Има актриси, които никога не разочароват публиката.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

Дали можем да очакваме български превод на сериала? Вероятно много от нас могат да го гледат и с английски субтитри, но удоволствието от това да четеш на родния си език с чудесните преводи на неуморните екипи преводачи, е несравнимо. А Сон Йе Джин е прекрасна - най-очарователната и обаятелна актриса, тук всички ще се съгласим! Затова и я очакваме с нетърпение! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Claogi написа:

Здравейте! 

Дали можем да очакваме български превод на сериала? Вероятно много от нас могат да го гледат и с английски субтитри, но удоволствието от това да четеш на родния си език с чудесните преводи на неуморните екипи преводачи, е несравнимо. А Сон Йе Джин е прекрасна - най-очарователната и обаятелна актриса, тук всички ще се съгласим! Затова и я очакваме с нетърпение! :lol:

Здравейте! Засега не е обявен от никой екип, но можете да го предложите в ето тази тема :click: и ако някой колега си го хареса, ще го преведе. :) 

Аз съм му хвърлила око отдавна, но имам и други преди това, та не знам кога ще му дойде реда, ако чака мен. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 minutes ago, battle4thesunn said:

Здравейте! Засега не е обявен от никой екип, но можете да го предложите в ето тази тема :click: и ако някой колега си го хареса, ще го преведе. :) 

Аз съм му хвърлила око отдавна, но имам и други преди това, та не знам кога ще му дойде реда, ако чака мен. :lol:

Благодаря много за бързия отговор! :thanks:

В такъв случай ще го предложа в другата тема и да се надяваме някой да го поеме! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време на мода бяха 30 годишните девственици, след това бяха 35 годишните , сега вече са 40 годишните, страх ме е да си помисля какво ще е числото след 5 години. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, gig911 написа:

Едно време на мода бяха 30 годишните девственици, след това бяха 35 годишните , сега вече са 40 годишните, страх ме е да си помисля какво ще е числото след 5 години. 

 

Те в Корея по телевизията, имат навик да изкарват всички с ореоли, без значение на годините. 

И  моля, моля и мъжете също! Хубавото Хони беше девсвствен на 40 в "любимия" ми сериал с Кравешкия поглед.

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този определено ще се гледа! Yeon Woo Jin ми е любимец, а снахата няма как да я пропусна. Дано женските образи да са изградени адекватно, защото ми писна от 35 годишни моми, които се държат като тийнове. Въпреки, че като чета резюмето надеждите ми леееееко се изпаряват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/20/2022 at 8:49 AM, gig911 said:

Едно време на мода бяха 30 годишните девственици, след това бяха 35 годишните , сега вече са 40 годишните, страх ме е да си помисля какво ще е числото след 5 години. 

В статията  пише, че момата до 39 не е имала връзка. А аз от сигурни източници знам, че можеш да загубиш девствеността си и без да имаш връзка. :lol2: Но корейците може и да не го знаят този номер. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/21/2022 at 9:41 PM, Baioretto said:

В статията  пише, че момата до 39 не е имала връзка. А аз от сигурни източници знам, че можеш да загубиш девствеността си и без да имаш връзка. :lol2: Но корейците може и да не го знаят този номер. ;)

Знаят, знаят. Корейците всичко знаят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/12/2022 at 11:16 PM, dido100 said:

Аре, всички накацали по клоните, да се преместят на съседното дърво. Това тук е запазено! И по-бързо, че да не викам Уди Кълвача!

А цялото дърво ли е запазено? Нещо така, за die-hard фенове не може ли да се измисли нещо? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...